Tinklinis visiems

Iš kairės: Justina Ivanovaitė, Greta Arlauskaitė, Vytautė Urbonaitė

Šiemet Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ organizuoja jau XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynes. Pirmasis šių žaidynių etapas – rajonų arba savivaldybės seniūnijų varžybos. Elektrėnų savivaldybėje pirmieji į žaidynes įsitraukė paplūdimio tinklinio mėgėjai. Birželio 3 d. į Elektrėnų paplūdimio aikšteles susirinko 6 komandos. Moterų gretose jau tradiciškai aukso medalius laimėjo Vievio komanda. Labai atkakli kova vyko vyrų varžybose. Laimėję 5 mačus 1 vietą ir teisę atstovauti Elektrėnams zonos varžybose iškovojo Elektrėnų seniūnijos komanda „Skaldytojai“: Edvinas Baradulinas, Mantas Kazlauskas, Edvinas Visockas. Pralaimėjusi tik čempionams sidabrą laimėjo Elektrėnų seniūnijos komanda „Šeriuota valga“: Brainas Miškinis, Ignas Valiušis, Arvydas Sinica. Bronzą išsivežė vieviečiai: Tomas Ivanovas, Vaidas Berlingas ir Arminas Kančiauskas.
Norisi palinkėti mūsų atstovams gerai sužaisti zonoje ir iškovoti kelialapius į finalines žaidynes. Paplūdimio tinklinio mėgėjams primenu, kad kitos varžybos vyks birželio 30 d. 10 val. Žaisime paplūdimio tinklinį 2×2.