Sueiga žiemą

Gruodžio 21 d. po darbo dienos beižioniečiai susirinko į sueigą, aptarti rūpimus klausimus. Vienas iš jų – mišrios vaikų (3-6 metų) grupės įkurdinimas daugiabučio namo mokyklos bute.

Tėvų atstovė Ona Kozėllienė prašė nedelsti sprendžiant šią problemą. Beižionių pagrindinės mokyklos pavaduotoja Janina Bekešienė paaiškino, kad vaikų grupė gali įsikurti, tik liko keli formalumai.
Vėliau sueigoje gyventojai svarstė pašto svarbą. Senesniems žmonėms – tai labai reikalinga įstaiga. Teko skambinti į Vilnių pašto ūkio specialistei Svetlanai Saveljevai. Ji paaiškino, kad pagrindinio pašto gyvavimo sąlyga – apyvartos didinimas. Taip pat aiškinome, kad Beižionyse yra galimybė perkelti Beižionių pašto skyrių į patalpas geresnėmis sąlygomis: bendruomenė siūlo savo patalpas. Specialistė žadėjo atvykti į Beižionis vasario mėnesio pradžioje, kai vyks pašto tinklų optimizavimas. Beižionių pašto skyriaus viršininkė Dana Podriezienė sueigoje paskelbė, kad beižioniečiai  spaudos prenumeratos 2011-tiems metams nesumažino.
Į daugelį gyventojų klausimų išsamiai atsakinėjo į sueigą atvykęs administracijos direktorius Henrikas Petrauskas. Sueigos dalyviams rūpėjo namų renovacija, šiferinių dangų stogai, bedarbystė, apleisti pastatai. Sueigos metu  bendruomenės taryba kvietė beižioniečius, svečius savo pasiūlymus registruoti idėjų banke. Kiekviena idėja yra gerbtina, nors iš pirmo žvilgsnio gal neįtikėtina, vėliau  gali įgauti realų pagrindą. Sueigą baigėme susitarę susitikti kitais metais, palinkėjome sėkmės.
Džiugina beižioniečių supratimas, kad gražią, patogią, saugią aplinką kuriame patys.    

Vilmandas Palčiauskas
Bendruomenės pirmininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų