Kas sieja Elektrėnus ir Veneciją?

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 2
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Ketvirtadienis, 15 birželio 2017 Atnaujinta: Ketvirtadienis, 15 birželio 2017

pamario venecijaVirginija JACINAVIČIŪTĖ

Neseniai Elektrėnuose atsirado nauja gatvė. Ji prasideda vos privažiavus prie „šiltojo“ kanalo, eina pro sodus ir užsuka į vieną vaizdingiausių marių pakrančių. Gatvė skambiai pavadinta Venecijos vardu ir net dalis tarybos narių nežino, ką bendro Elektrėnai turi su garsiuoju Italijos miestu.

Kodėl Venecija?

Praėjusiame „Elektrėnų kronikos“ numeryje spausdinome tarybos nario Audriaus Jurgelevičiaus komentarą, kuriame jis ironizavo apie sprendimą abiejose kanalo pusėse esančioms gatvėms suteikti Venecijos vardą. „Nors Elektrėnus ir garsųjį Italijos miestą Veneciją skiria maždaug 2000 km, o šio miesto pirkliai niekada nebuvo pasiekę mūsų ežerų pakrančių, visgi savivaldybės tarybos narių valia, Elektrėnuose atsirado jau antra Adrijos jūros perlu vadinamo miesto vardu pavadinta gatvė“, - rašė A. Jurgelevičius. Tarybos narys pasidalino dar keletu spėjimų dėl taip pavadintos gatvės, bet, spėju, nežinojo, kad visai šalia yra dar vienas objektas, pavadinime turintis žodį Venecija. Gal šio objekto garbei ir gatvės taip buvo pavadintos?

Saldus gyvenimas Venecijoje

Venecijos gatvės pabaigoje, gražioje marių pakrantėje, pūpso stendas su itališku šaukiniu „La dolce vita veneziana“ (Saldus gyvenimas Venecijoje), kiek žemiau pridėta „Tikras gyvenimas prasideda nuo privatumo ir nuo galimybės daryti tai, ką norite. Pamario Venecija – tik 8 sklypų kvartalas tikram ir kokybiškam Jūsų gyvenimui ir poilsiui“.

Gamtos apsuptyje įkurtas sklypų kompleksas su detaliaisiais planais, adresais ir elektros įvadais plačiai reklamuojamas internete. Tiesa, kol kas tik vienas sklypas, pats atokiausias, yra rezervuotas. Šioje vietoje vienas aras žemės, su dabar skelbiama nuolaida, kainuoja apie 2000 eurų.

Nekilnojamojo turto specialistai neabejoja, kad sklypai greitai bus nupirkti, nes yra patrauklioje vietoje su puikiu vaizdu, atokiau nuo miesto. Vilioja tai, kad kiekvienas savininkas turės atskirą priėjimą prie marių su nuosava pakrante. Tiesa, bendram naudojimui reikalingo atstumo nuo ežero užtverti negalima, bet kas gi tokioje nuošalioje vietoje panorės patvoriais vaikščioti...

Šių sklypų savininkas – vienos nekilojamo turto agentūros vadovas. Jis žemę pirko iš keturių privačių asmenų.

Sužinoję, kad šalia apsigyvens pasiturintys žmonės, Žvejų gatvės gyventojai džiūgauja, gal bus nutiestas ir asfaltuotas kelias. Tačiau nekilnojamojo turto agentė, besirūpinanti Pamario Venecijos sklypų pardavimu, elektroniniu laišku atsakė, kad šiuo metu yra įrenginėjamas tik žvyrkelis.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.