VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre organizuotos regioninės smiginio varžybos

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 12 gegužės 2017

EPMC smiginisGegužės 9 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje vyko Vilniaus regiono profesinių mokyklų smiginio varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Vilniaus technologijų ir verslo profesinės mokyklos, Vilniaus statybininkų rengimo centro, Vilniaus komunalinių paslaugų, Dieveniškių profesinės mokyklos, Vilniaus turizmo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Iš viso buvo 6 vaikinų ir 6 merginų komandos, kurios burtų būdu buvo suskirstytos į du pogrupius. Buvo žaidžiama rato sistema. EPMC komandos pogrupiuose užėmė pirmąsias vietas. Vaikinai pergalingai įveikė Vilniaus komunalininkus ir technologus. Merginos pergalę iškovojo prieš Vilniaus paslaugų mokyklos atstoves ir Vilniaus technologijų ir verslo profesinės mokyklos mokines. Abi mūsų mokyklos komandos pateko į pusfinalį.

Merginos patyrė pralaimėjimą prieš Vilniaus turizmo ir verslo mokyklos komandą ir finale kovojo dėl trečiosios vietos su Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos komanda ir jas nugalėjusios iškovojo III vietą.

Vaikinai pusfinalyje įveikė Dieveniškių profesinės mokyklos komandą ir finale dėl pirmosios vietos susitiko su Vilniaus statybininkų rengimo centro komanda. Gaila, bet sėkmė lydėjo svečius, mūsų komanda, patyrusi per visas varžybas vienintelį pralaimėjimą, liko antra.

Sveikiname merginų komandą – Gretą Bandinskaitę ir Rūtą Petrauskaitę – iškovojus bronzos medalius, o vaikinus Viktorą Buzą ir Povilą Kumeliauską – sidabro medalius.

R. ŠARAPIENĖ,

kūno kultūros mokytoja

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.