Sveikai gyvensim – sveiki augsim

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 04 lapkričio 2016

7 psl. sveiki aukimElektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos parengtas projektas „Sveiki vaikai – sveika ateitis“ yra skirtas vaikams nuo 3 iki 16 metų.

Projekto tikslas – suteikti Elektrėnų ir Vievio vaikams ir jaunimui žinių bei praktinių įgūdžių kaip sveikai gyventi, sveikai maitintis, stiprinti sveikatą, sužadinti norą sportuoti per vaikams ir paaugliams priimtinas priemones, skatinančias fizinį aktyvumą.

Diegti sveikatingumo supratimą, formuoti vaikams ir jaunimui sveikos gyvensenos įpročius nuo mažens – labai svarbu, todėl bibliotekos projektu siekiama įkvėpti vaikus gyventi sveikai, daugiau judėti ir bent trumpam atsitraukti nuo kompiuterių ir telefonų.

Projekto įgyvendinimo metu organizuotos dvejos sporto varžybos „Linksmosios estafetės“ Elektrėnuose ir Vievyje, dvi sveiko maisto gamybos pamokėlės Elektrėnų ir Vievio bibliotekose, viktorina apie sveiką gyvenseną.

Projektas iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės.

Spalio 27 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko paskutinis projekto „Sveiki vaikai – sveika ateitis“ renginys. Trečiokai iš „Ąžuolyno“ progimnazijos kartu su mokytoja I. Kybartiene dalyvavo viktorinoje „Sveikai gyvensim – sveiki augsim“, kurioje bandė įveikti įvairius klausimus sveikatos, sveikos gyvensenos ir mitybos temomis. Laimėtojų komanda buvo apdovanota atšvaitais, o visos klasės laukė didysis prizas – „Gyvūnų žinynas“ bei sveikuoliški sausainiai!

Raimonda Raudoniūtė

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.