Pažeidimai įmonėje, visą parą prekiaujančioje alkoholiniais gėrimais

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 21 spalio 2011

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai spalio 15 d., nuo 22.00 val. iki spalio 16 d. 3.00 val., Vievyje vykdė prevencines priemones ,,Nelegalus alkoholis“ ir ,,Jaunimas“. Jų metu pareigūnai siekė nustatyti akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos atvejus ir užkardyti bei išaiškinti nepilnamečių daromus teisės pažeidimus viešose vietose.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

Spalio 16 d., apie 0.20 val., pareigūnai pastebėjo, kaip į uždarąją akcinę bendrovę,  kuri turi leidimą ištisą parą prekiauti alkoholiniais gėrimais, užėjo į šalis svirduliuojanti mergina ir nusipirko 0,5 l talpos butelį degtinės. Išėjus merginai iš prekybos vietos, pareigūnai ją pakvietė į tarnybinį automobilį. Pastaroji prisistatė J.B. (gim. 1988 m.).  Pokalbio metu matėsi, kad J.B. yra neblaivi, nuo jos sklido stiprus alkoholio kvapas, jos kalba buvo nerišli. Merginą pristačius į Vievio policijos nuovadą alkoholio kiekio matuokliu buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Apie 1.00 val., atvykus prie tos pačios UAB prekybos vietos, pareigūnai prie langelio pastebėjo vyriškį, kuris ką tik įsigijo 2 l talpos plastikinį butelį alaus ,,Tauras Tradicinis“ ir ketino pasišalinti iš patalpų. Pareigūnams priėjus prie vyriškio, jis prisistatė esantis L.B. (gim. 1978). Pastarasis prisipažino, kad būdamas neblaivus pirko 2 l talpos butelį alaus ,,Tauras Tradicinis“. Pareigūnai L.B. pristatė į  Vievio policijos nuovadą, kur vyriškiui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Dėl šių pažeidimų pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1643 straipsnį (prekybos alkoholiniais gėrimais taisyklių pažeidimas).

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.