Beprasmė baikerio mirtis

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 05 rugpjūčio 2011 Atnaujinta: Antradienis, 30 birželio 2015

_MG_0997Liepos paskutinį savaitgalį netoli Pastrėvio, poilsiautojų pamėgtoje Elektrėnų marių pakrantėje, tradicinė Pabaltijo baikerių paplūdymio tinklinio šventė baigėsi tragedija: nužudytas  elektrėnietis baikeris Marius Rimkus, pravarde Gražuolis.

Red. inf.

Į savo brolio (taip baikeriai vadina klubo narius) laidotuves suvažiavo apie pusantro šimto motociklininkų iš Lietuvos, Latvijos, Kaliningrado, Lenkijos. Motociklų riaumojimu, smuikininkų muzika, jaunos žmonos, dukros, tėvų  ašaromis bei baikerių susikaupimu Amžinatvėn palydėtas 36 metų vyras, beprasmiškai palikęs tuos, kuriems buvo labai reikalingas.

 

Kalbinti baikerių šventėje dalyvavę elektrėniečiai sakė, kad penktadienio vakare įvyko šventės dalyvių ir ten atvykusių elektrėniečių, dabar įtariamų nužudymu, vieno iš  brolių  Kutko, konfliktas. M. Rimkus paryčiais buvęs pažadintas ir kažkur pakviestas.  Į ligoninę jau mirusį M. Rimkų atvežė vienas iš įtariamųjų ir paaiškino, jog kūną  rado pakelėje.

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai paskelbė paiešką nuo tyrimo pasislėpusių V. Kutko ir A. Kutko, kurie įtariami nužudymu, panaudojant šaunamąjį ginklą.

 

M. Rimkus ir broliai V. ir A. Kutko yra bendraamžiai,  augo Elektrėnuose, vienoje gatvėje.

 

Tai ne pirmoji baikerio mirtis Elektrėnų savivaldybėje. 2008 m. autostradoje ties Vieviu žuvo į baikerių šventę važiavęs motociklininkas.

 

Elektrėnų baikerių klubas „STRANGERS MC“ (Klajokliai)  jungia apie 35 žmones. Jie kartu su Lietuvos motociklų sporto federacija (LMSF) organizuoja Lietuvos „SUPERMOTO“ atvirojo čempionato etapą, kuris vyksta Elektrėnų miesto gatvėse, baikerių ledo ritulio čempionatą,  dalyvauja  valstybinėse šventėse,  lankosi moksleivių stovyklose.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.