Bendrovės darbuotojams draugiją palaiko šerniukas paklydėlis

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 22 liepos 2011 Atnaujinta: Trečiadienis, 05 rugsėjo 2012

IMG_9922Už Kazokiškių kaimo įsikūrusioje bendrovėje linksma: uodegas čia vizgina ne tik šunys, bet ir mažas kriuksintis šerniukas.

Ineta BRICAITĖ

Jis prieš pusantro mėnesio į teritoriją atkeliavo su šunimis. Dabar šerniukas įsijautė į šunų vaidmenį – su jais žvėrelis ėda, bėgioja, kasosi kaip šuo, mėgsta būti glostomas. Darbuotojai juokauja, kad tuoj ir loti pradės.

Atrodytų, kad šunys ir šerniukas – neišskiriami draugai, tačiau jie kartais susipeša, ypač šunys pavydi šerniukui žmonių rodomo dėmesio.

Paparčių girininkijos girininkas Aidas Stepankevičius sakė net pats nežinantis, kaip su gyvūnu būtų geriausia elgtis. „Jei paleis į mišką – jis žus,“ - teigė A. Stepankevičius. Girininko manymu, kai prasidės ruja, gyvūnas pats išeis į mišką, todėl galima jį toliau auginti, tačiau dar viena problema – suaugęs gyvūnas gali būti agresyvus. „Šernas yra laukinis gyvūnas ir negali žinoti, kaip jis pradės elgtis,“ - sakė A. Stepankevičius.  Pasak girininko, šerniuko mama tikriausiai buvo nušauta, todėl gyvūnas ir atbėgo paskui šunis.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.