Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 27 gegužės 2011

Elektrėnų savivaldybės administracija, Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir UAB „Rimi Lietuva“ kviečia Elektrėnų savivaldybės gyventojus nelikti abejingais ir tinkamai pasirūpinti nebenaudojama buitine technika, baterijų ir kitomis atliekomis.

Šias atliekas gegužės 28 dieną nuo 7.30 iki 18.00 val. Jūs galite palikti SUPERNETTO parduotuvės aikštelėje, esančioje Draugystės g. 26 A. O gegužės 31 d. 7.30 iki 9.00 val. atliekų surinkėjai lauks Jūsų Elektrėnų savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelėje (Elektrinės g. 8).

Jei neturitė galimybės pristatyti stambios elektronikos atliekų į surinkimo vietą,  prašome  registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: 8 600 900 30, 8 5 273 0084, mes ją išnešime ir išvešime NEMOKAMAI.  Registruokitės ir jei turite alyvų, vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų, padangų, amortizatorių, pakuočių atliekų ar eksploatuoti netinkamų transporto priemonių. Mes suorganizuosime šių atliekų atskirą surinkimą.

Daugiau informacijos apie „Ekologinę akciją“ ir atliekų rūšiavimą -  www.gia.lt

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.