Dar kartą apie administravimą ir tarifus

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 07 sausio 2011

Šiuo metu verda aistros, vyksta diskusijos: ar reikia Elektrėnams kito administratoriaus, ar ne, ar tai bus sveika konkurencija, ar noras stambiam kapitalui pasisavinti rinkos dalį, siūlant nepagrįstai mažesnius tarifus ir pateikiant EKŪ kaip didesnius, nors jie tikrai tokie nėra.

Be to, taip yra ir pateikiant net šalto ir karšto vandens skaitiklių mokesčius, kurie yra vandens tiekėjų funkcija, o ne daugiabučių administravimo ir eksploatacijos. Keista, bet UAB „Priemiestis“ noras „įrodyti“  savo pranašumą yra visiškai negarbingas. Todėl siūlome dar kartą panagrinėti, kokias konkrečias sąskaitas jie pateikia daugiabučių gyventojams, kuriuos administruoja Naujoje Vilnioje, Vilniaus mieste, už 2010 m. spalio mėn.

Untitled-2eshrstynsys

Reiktų įsitikinti, kaip yra iš tikrųjų (tarifai UAB „Priemiestis“ paimti iš sąskaitos, kuri pateikta N. Vilnios gyventojams). Neatitikimas, tarp jų siūlomų spaudoje ir faktiškai pateiktų, yra akivaizdus, be to, vienas svarbiausių dalykų, kurių nepasakoma, yra tai, kad už papildomus santechnikų, elektros bei kitus namo priežiūros ir remonto darbus skaičiuojamas atskiras mokestis. O jei dar kokius stogo, siūlių ar kitokius namo remonto darbus jie atliks, tai kokios bus sąskaitos? O gal čia yra tik gudri strategija, kad pradžioje jie pasirinks, kaip dabar akivaizdžiai aišku,  namus, kurie yra jau pakankamai  EKŪ sutvarkyti, kad nereikėtų didesnių remonto darbų!
Ką gi, kiekvienas yra gudrus pasiimti geresnį kąsnį, bet ar tikrai ateityje gyventojai nebus nuvilti? Aišku, kad žmonės yra daug kuo nepatenkinti, ypač kai sunkiau gyventi, kai pajamos nedidėja, o už viską reikia mokėti. Gaila, kad gyventojai EKŪ įvertina ne visiškai atsakingai, tik puldami ir aiškindami, kas jiems nepatinka, ko jie pageidautų – tai yra neblogai, bet norėtųsi, kad būtų pastebėta, kas padaryta gerai, kiek atlikta remonto darbų, kokie tarifai sumažėjo (pvz. šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros),  kad valomos laiptinės ir namui priklausanti teritorija ir tikrai ne už didžiausią mokestį. O juk UAB „Priemiestis“ nevalo namų laiptinių ir kiemų.
Gaila, kad norai lieka norais, o konkretūs darbai yra faktas. Tegu UAB „Priemiestis“ parodo konkrečiai, ką jie už tuos „mažesnius“ tarifus tiek gero ir daug padarė ten, kur administruoja ilgesnį laiką ir pateikia tas sąskaitas, kurias dabar gauna jų administruojami gyventojai, gal tada elektrėniečiai supras, kur slepiasi tiesa ir nebus maitinami vien tik gražiais pažadais.  

Užs.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.