Adventinė valandėlė ,,Ateik”

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 17 gruodžio 2010
DSC02402sdfsesnrsAdventas – gerumo metas, laikas pilnas laukimo, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą. Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje įvyko adventinė valandėlė „Ateik“.

Literatūrinę-muzikinę kompoziciją paruošė Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Rita Šabūniene su šeštos klasės mokiniais, jų  auklėtoja Nijole Strasevičiene ir socialine pedagoge Virginija Baroniene. Vaikai ir mokytojos skaitė eiles apie Kalėdų laukimą, šviesą teikiančią viltį, meilę mūsų širdyse. Įteikė sveikinimus ir linkėjimus renginyje dalyvavusiems Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniams. Prie adventinio vainiko vaikai nešė žvakeles, simbolinį Kristaus takelį puošė  popierinėmis pėdutėmis. Ant jų renginio dalyviai buvo užrašę savo mylimų žmonių vardus, linkėdami jiems palaimintų ir šventų Kalėdų. Visi renginio dalyviai giedojo giesmes.
Dėkojame mokytojoms ir mokiniams už šiltą renginį ir viliamės, kad Šv. Kalėdas  sutiksime su meilės, džiaugsmo  kupina širdim.

Elektrėnų savivaldybės
viešosios bibliotekos
Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus bibliotekininkės
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.