Sužibo eglutė

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 17 gruodžio 2010
IMG_2811tfufxuxElektrėnų miesto aikštėje vėl sužibo eglutė. Tiesa, papuošta senais žaislais, nes naujiems nebuvo skirta lėšų. Dėl to miesto seniūnas Antanas Šalkauskas nebuvo linksmas, bet savivaldybė labai jau kiekvieną kapeiką skaičiuoja. Sunkmetis, o švęsti vis tiek norisi...

Dėl sunkmečio nė kiek neliūdi  darželio-mokyklos „Žiogelis“ auklėtiniai. Jie kaip visada gausiai susirinkusiai palaikymo komandai (į salę žiūrovai netilpo) parodė patį gražiausią spektaklį „Svajonių pilis“.  Statė svajonių pilį visa „Žiogelio“ bendruomenė, vadovaujama muzikos vadovės Neringos Lapinskienės. Oi,  kiek džiaugsmo buvo artistams, jų tėveliams, seneliams, broliukams ir sesutėms, kiek bučinių ir rankų judesių skraidė nuo scenos į salę, iš salės – į sceną. O pasibaigus spektakliui pas vaikus atėjo tikrų tikriausias Kalėdų Senis su stebuklingąja lazda. Dabartiniame technologijų amžiuje Kalėdų Seneliui nė maišo nešiotis nebereikia – tik mostelėjo stebuklingąja lazda ir dovanos pačios pas vaikus atskubėjo. Stebuklingosios lazdelės mostelėjimu ir eglutė buvo įžiebta, ir dangų fejerverkai raižė. Bet prieš tai vaikai su Kalėdų Seneliu pakalbėjo apie saugų eismą, paskaičiavo, kiek dienų liko iki Kalėdų, ir dar kitokią proto mankštą darė.
Į eglutės įžiebimo šventę gausiai susirinkę miestelėnai buvo pavaišinti saldainiais. O tie Kalėdų Senelio saldainiai tikrai skanesni nei parduotuvėje buvo: kas ragavo, tas žino.

Red. inf.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.