Šiaurės Europos ir Baltijos šalių jaunimo ir jaunių vandensvydžio čempionatas

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 03 gruodžio 2010
vand_2ghfgmhdhmdrElektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro baseine nuo penktadienio iki sekmadienio kunkuliavo baseino vanduo. Čia vyko šiaurės Europos ir Baltijos šalių jaunimo ir jaunių vandensvydžio čempionatas.

Tai pirmasis toks renginys, kuriame dalyvavo Suomijos, Danijos, Švedijos, Norvegijos ir Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinės. Penktadienį ryte Lietuvos jaunių rinktinė, treniruojama Nerijaus Papaurėlio, susitiko su Suomijos atstovais ir nugalėjo rezultatu 17:4. Įvarčius pelnė Julius Goštautas (5), Aurimas Jonkus (4), Robertas Voroneskis ir Jonas Mažeika (po 3). Jaunimo rinktinė, treniruojama Artūro Šimansko, taip pat nugalėjo suomius 12:5. Vakare jaunimas susitiko su Švedijos rinktine. Deja, lietuviai neparodė savo charakterio ir pergalę šventė Švedijos atstovai, kurie nugalėjo 11:6. Tuo tarpu jauniai nenuvylė, jie šventė antrą pergalę šiame čempionate, nugalėję švedus 7:3.
Jaunimo grupėje danai nesunkiai įveikė suomius (17:3) ir norvegus (13:3), Danijos jauniai taip pat nepagailėjo suomių  (15:3) bei norvegų (15:1).
Visą šeštadienį baseine vyko kovos  tarp vandensvydžio  rinktinių, kurioms teks žaisti finaluose.
Sekmadienį po dramatiškos ir atkaklios kovos, padariusi daug vaikiškų klaidų Lietuvos jaunimo rinktinė 3:4 nusileido Švedijos bendraamžiams. Tačiau jauniai leido visiems pasidžiaugti pergale prieš Danijos vandensvydžio rinktinę (7:3). Tai buvo pačios gražiausios čempionato rungtynės.
Jaunimo grupėje: 1. Švedija 2. Lietuva 3. Danija 4.Suomija 5. Norvegija.
Jaunių grupėje: 1. Lietuva 2. Danija 3. Švedija 4. Suomija 5. Norvegija.
Geriausiais žaidėjais pripažinti ir apdovanoti LTOK bei LSD „Žalgiris“ įsteigtais prizais – Tautvydas Šimanskas (jaunimo rinktinė, Kauno plaukimo sporto mokykla), Julius Goštautas (jaunių rinktinė, Vilniaus vandens sporto mokykla). Geriausiu turnyro vartininku išrinktas vilnietis Vadim Sinicyn (jaunimo rinktinė).
Komandos buvo apdovanotos Elektrėnų mero Arvydo Vyšniausko atminimo dovanomis bei Lietuvos vandensvydžio federacijos medaliais, taurėmis ir prizais, kuriuos įteikė federacijos prezidentas Viktoras Tonkich.

Neringa MILAŠIENĖ
Sporto organizatorė
VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.