Pastrėvio bibliotekoje senjorų popietė

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 05 lapkričio 2010
Aktyvios  Pastrėvio etnografinio ansamblio  „Vuolasta“ vadovė Laima Tidikienė ir narės  Verutė Butkevičienė, Marytė Stančikienė, Ona Sinkevičienė, Bronė Cibulskienė, Janina Jarašienė bei viešnia iš Belezų kaimo Erika Zulanienė  lietingą rudenišką popietę susirinko į biblioteką.
Tai dar viena galimybė pabūti kartu, pabendrauti, susipažinti su naujovėmis.
Bibliotekos vedėja Danutė Kananavičienė papasakojo apie projektą „Bibliotekos pažangai“ ir supažindino senjoras su internetu ir jo galimybėmis. Pademonstravo akcijos „Pirmas kartas internete? Drąsiau! Pirmyn!“ vaizdo medžiagą. Senjoros su dideliu susidomėjimu klausėsi Vytenio Pauliukaičio pasakojimo apie realią asmeninę patirtį naudojantis internetu, jo raginimo nebijoti kompiuterio ir t.t.
Dalyvės nedrįso pačios prisėsti prie kompiuterio, joms buvo pademonstruotos interneto galimybės. Bibliotekos vedėja ragino kuo dažniau apsilankyti bibliotekoje ir pasinaudoti teikiamomis paslaugomis.
Popietėje viešėjusi buvusi žurnalistė Erika Zulanienė papasakojo savo savo įspūdžius gyvenant Kuboje. Pristatė savo knygelę „Gargždų krašto žmonės tūkstantmečių sandūroje“.
Kitą savaitę bibliotekoje vyks  Šiaurės  šalių bibliotekų savaitei skirti renginiai.

Danutė Kananavičienė,
Pastrėvio bibliotekos vedėja
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.