Kai širdis nėra raukšlėta

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 29 spalio 2010
IMG_2360gfhygjgyjgElektrėnų savivaldybės pagyvenę žmonės, pavadinę savo draugiją „Bočiais“, atšventė Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Nors ta diena kalendoriuje pažymėta spalio 1 d., elektrėniečiai ją atšventė keliomis savaitėmis vėliau. Kaip sakoma, geriau vėliau negu niekad.

Šventes švęsti nebūtų taip smagu, jeigu į būrį nesusirinktų kaimynų, draugų. Ir šį kartą į Elektrėnus atvyko Jonavos bei Trakų pagyvenusių žmonių meniniai kolektyvai, senjorus pagerbė Elektrėnų savivaldybės meras Arvydas Vyšniauskas su žmona Vida. Pasak mero, juk ir dabartiniams valdžios vyrams naudinga būtų pasisemti  senolių išminties, pasimokyti iš jų patirties. Be to Jungtinių tautų organizacija šią dieną skatina atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.
Pranešimą apie Pagyvenusių žmonių dieną perskaitė Elektrėnų bočių draugijos pirmininkė Birutė Kizienė. O po rimtų kalbų skambėjo linksmos dainos, šmaikštūs anekdotai, lyriški posmai. Eiles skaitė elektrėnietė Stanislava Šarakojytė ir trakietė poetė Teresė Zalatuchina - Balkutė, savos kūrybos dainas apie  tai, kad metai prabėgo palikę kaktoje raukšles, prisiminimus apie bemieges naktis, prastovėtas po liepa žalia, dainavo trakiečiai Henrikas Rudalevičius, Zigmundas Ramanauskas, Jonavos asociacija „Širdžių liepsna“ ir, žinoma, Elektrėnų kultūros centro choras  „Sidabrinė gija“.
Elektrėnų „Sidabrinė gija“, vadovaujama jaunos vadovės Laimos Mažuolytės, jau žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Vokietijoje. Kol yra dar sveikatos, kol širdis nėra raukšlėta, bočiai dainuoja, džiugindami klausytojus, patys džiaugdamiesi kiekviena pragyventa akimirka.

Red. inf.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.