Archyvas

Piliakalnių kraštas

Narių vertinimas:  / 0

beizioniu_piliakalnisElektrėnų kraštas žavi ne vien nuostabia gamta, ežerais ir nacionaliniais parkais, bet ir istorijos paveldu. Vieni iš unikaliausių archeologinių paminklų – piliakalniai – pasakoja ne tik vietos, bet ir visos tautos istoriją. Nedidelėje Elektrėnų savivaldybėje yra įregistruoti net septyni piliakalniai, dar keli laukia eilės.

Raminta ČESNAUSKAITĖ

 

Share

Skaityti daugiau: Piliakalnių kraštas

Naudingosios daržovės

Narių vertinimas:  / 2

Šviežios ir tinkamai užaugintos daržovės yra ne tik skanus ir sotus maistas, bet ir vienas svarbiausių mineralinių medžiagų, mikroelementų, vandenyje tirpių vitaminų, karotinų ir virškinamosios ląstelienos šaltinių.

RŪTA BABRAVIČIENĖ, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro skyriaus vedėja

Share

Skaityti daugiau: Naudingosios daržovės

Ledo ritulininko D.Zubraus vestuvės Monrealyje – po 12 metų kartu

Narių vertinimas:  / 1

zubrus„Kitą vasarą“, - į klausimą, kada tuoksis su savo mylimąja, jau daug metų atsakydavo NHL ledo ritulininkas Dainius Zubrus. Šeštadienį jis tyliai ir nesireklamuodamas Monrealyje pagaliau prisiekė amžiną meilę kanadietei Nathalie Sanschagrin.

lrytas.lt

Share

Skaityti daugiau: Ledo ritulininko D.Zubraus vestuvės Monrealyje – po 12 metų kartu

Energetikų pasirinkimas: likti už darbovietės durų negu ją prievarta keisti

Narių vertinimas:  / 0

_MG_9067Gal dėl tokio požiūrio į žmogų, planuojant energetikos sistemos  pertvarką, ta pertvarka ir stringa. Lietuvos energijos planas Lietuvos elektrinės remonto baro specialistus pervesti į Kauno energijos remontą turėjo būti pradėtas vykdyti nuo liepos 18 d., bet  remonto tarnybų darbuotojai atsisako  dirbti  naujoje bendrovėje ir pageidauja gauti išeitines kompensacijas.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Energetikų pasirinkimas: likti už darbovietės durų negu ją prievarta keisti

Žalgirio mūšio pergalei – 601. Parodą prisimenant

Narių vertinimas:  / 0

800px-Grunwald_bitwaPrieš 12 metų Vilniuje, Taikomosios dailės muziejuje buvo eksponuojamas ne tik čekų kilmės lenkų dailininko Jano Mateikos tapybos šedevras – paveikslas „Žalgirio mūšis“, bet ir įspūdinga lemtingojo tautų mūšio vėliavų, ginklų bei kitų Žalgirio epochos reliktų kolekcija iš Lenkijos ir Lietuvos muziejų.

Ona Gražina MALERAVIČIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Žalgirio mūšio pergalei – 601. Parodą prisimenant

Dėl šiferio lakšto – į Vilnių

Narių vertinimas:  / 0

DSC07161Ne kiekvienas žmogus žino ir atskiria aplinkai pavojingas atliekas nuo nepavojingų, dar daugiau žmonių nežino, kur tas pavojingas atliekas dėti. Alesninkų kaimo gyventojas, savarankiškai nuvežęs savo surinktas atliekas į Kazokiškių sąvartyną, buvo iš ten išvarytas, aprėktas, nufotografuotas ir apskųstas Aplinkos apsaugos agentūrai, nes tarp kelių tonų atliekų buvo rasta apie dešimt kilogramų asbesto.

Ineta BRICAITĖ

Share

Skaityti daugiau: Dėl šiferio lakšto – į Vilnių

Viktoras Valiušis: pasitarti visada yra gerai

Narių vertinimas:  / 0

_MG_9897Šią savaitę sukanka šimtas dienų nuo naujosios savivaldybės tarybos kadencijos darbo pradžios. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Elektrėnų skyriaus pirmininkas Viktoras Valiušis, politikoje besisukiojantis jau trečią dešimtmetį, etatiniu politinio pasitikėjimo darbuotoju – mero pavaduotoju – dirba tik pirmus metus.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Viktoras Valiušis: pasitarti visada yra gerai

Žmogaus gerovė – valstybės prioritetas

Narių vertinimas:  / 0

grybauskeApžvelgdama antrųjų kadencijos metų rezultatus Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad tai buvo korupcijos užkardymo ir energetinės šalies nepriklausomybės užtikrinimo bei inovacijų ir socialiai atsakingo verslo skatinimo metai.

Prezidentės spaudos tarnyba

Share

Skaityti daugiau: Žmogaus gerovė – valstybės prioritetas

Viesulas pasikėsino į Europos Sąjungos paramą

Narių vertinimas:  / 0

pastatas2Liepos 6-ąją jaunieji Semeliškių seniūnijos Noškūnėlių kaimo ūkininkai Snieguolė ir Alvydas Karalevičiai įsimins ne tik kaip Valstybės šventę.

Ineta BRICAITĖ

Share

Skaityti daugiau: Viesulas pasikėsino į Europos Sąjungos paramą

Grožis kainuoja

Narių vertinimas:  / 0

IMG_9878Kiekvienais metais Elektrėnuose plečiami gėlynai, visai neseniai atsirado nukreipiamosios lentelės su gatvių pavadinimais bei dėžės šuniukų ekskrementams, elektrėniškių pakrikštytos „šunadėžėmis“. Grožis, kaip sako Elektrėnų seniūnas Antanas Šalkauskas, kainuoja, todėl dabar ir pamėginsime paskaičiuoti, kiek.

Gražina RADZVILAVIČIŪTĖ

Share

Skaityti daugiau: Grožis kainuoja

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.