Greitų pirštukų konkurse

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 28 balandžio 2017

greiti pirstukai

Balandžio 10 dieną prasidėjusios mokinių atostogos buvo mūsų mokyklos 2 klasės pianistams labai prasmingos. Mokykloje buvo surengtas pirštukų bėglumo-etiudų konkursas.

Dalyvavo beveik visi antrokai, kurie pelnė įvairias nominacijas už savo kūrinio atlikimą, tai: Augustas Batisa, Gintaras Montvilas, Serafima Tiunina, Augustė Bulyginaitė, Ema Veželytė, Augustė Grinevičiūtė, Austėja Žukauskaitė, Mija Čižiūtė, Abigailė Šport, Emilija Kuodzevičiūtė, Austėja Sabaliauskaitė, Milena Mlečkaitė, Lada Konkina, Livija Jagelavičiūtė, Livija Klimovičiūtė. Už techniškiausią, meistriškiausią etiudo atlikimą apdovanojimą pelnė Augustė Grinevičiūtė. Jos mokytoja – Ona Navickienė. Mokinius konkursui ruošė mokyklos mokytojos: Rasa Simankovienė, Rita Andrejaitienė, Vilma Gumbienė, Ona Navickienė, Jekaterina Dementjeva. Konkursą vedė šios idėjos autorė Kaišiadorių meno mokyklos mokytoja metodininkė Daiva Pilkienė, kuri jau keletą metų konkursus organizuoja savo mokykloje. Tai gražus mūsų mokyklos ir Kaišiadorių meno mokyklos fortepijono metodinių grupių bendradarbiavimo rezultatas.

Elektrėnų meno mokyklos

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Hopenienė

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.