Jaunoji elektrėniškė įveikė šimtus vokalistų

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 3
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 14 balandžio 2017

Kamila ŠumskaitėVirginija JACINAVIČIŪTĖ

Balandžio 5–9 d. Vilniuje vyko III tarptautinis meninės raiškos konkursas „Muzikos talentų lyga 2017“. Šiame konkurse tarp šimtų talentingų dalyvių varžėsi Elektrėnų meno mokyklos mokinė Kamila Šumskaitė, kurią pasirodymui paruošė mokytoja metodininkė Gaiva Židonytė.

Vertinimo komisiją sužavėjo Kamilos atlikta daina „Color of your life“ – 12 metų solistų kategorijoje „Pasaulinis hitas“ elektrėniškė tapo 2 vietos laureate. Šį kūrinį pasaulis pirmą kartą išgirdo pernai, kai jį Eurovizijoje atliko lenkų atstovas Michał Szpak.

Siekiant kelti festivalio kokybę bei sudaryti sąlygas kuo daugiau jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos atskleisti ir pademonstruoti savo talentą, 2017 m. buvo įvesta naujovė. Pirmiausia buvo vykdomos respublikinės atrankos įvairiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Utenoje, o geriausiai pasirodžiusieji atrankų metu laimėjo galimybę kovoti dėl Grand Prix taurės, piniginių prizų ir pasirodymo TV koncerte. Balandžio 6-oji buvo ta pirmoji laiminga diena, kai charizmatiškoji Kamila įveikė atranką.

Balandžio 9-ąją Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje vyko finalinis „Muzikos talentų lygos“ koncertas, kuriame Kamila dar kartą atliko dainą ir pelnė laureatės vardą. Koncertą tradiciškai nufilmavo Lietuvos televizija. Koncertai bus transliuojami keturis savaitgalius nuo Velykų iki Motinos dienos, tad visi galėsime išvysti puikiai įvertintą pasirodymą.

„Visada tikiuosi maksimalaus rezultato, bet labai dźiaugiuosi ir tokiu pasiekimu“, - po koncerto sakė Kamila, dainuojanti nuo nuo 2,5 m.. Solistė paatviravo, kad pastaraisiais metais labai intensyviai repetuoja, lanko solines pamokas, dalyvauja konkursuose.

Kamilai svarbiausias pasiekimas muzikoje buvo tarptautinis televizinis projektas „Baltijos Balsas“ Latvijoje, kuriame, patekusi į finalą, atstovavo Lietuvą.

„Savo gyvenimą sieju su muzika. Norėčiau tapti žymia atlikėja ir dainuoti didelėms auditorijoms“, - svajone pasidalino Kamila.

Mokytojai G. Židonytė ir Aurimas Medzikauskas mokinius šiam konkursui paruošia kasmet. 2015-aisiais konkurse dalyvavo Elektrėnų meno mokyklos mokytojų G. Židonytės ir A. Medzikausko paruoštas solistas elektrėnietis Daumantas Bagdonavičius, kuris tapo 3 vietos laureatu, antrajame konkurse dalyvavo mokytojų G. Židonytės ir A. Medzikausko paruoštas Elektrėnų kultūros centro duetas – Gabrielė Matonytė ir Agnė Lukaševičiūtė. Merginos konkurse pasirodė puikiai ir tapo 2 vietos laureatėmis.

„Muzikos talentų lyga 2017“ – tai tęstinis tarptautinis projektas, kuris nuo pirmųjų metų sulaukė didelės sėkmės. 2016 m. dalyvių skaičius išaugo nuo 400 iki 640, o dalyvių geografija išsiplėtė nuo 3 iki 9 valstybių.

Šiemet konkursas buvo dar įspūdingesnis, nes jame pakviesti dalyvauti ne tik jaunieji vokalistai, bet ir šokėjai bei šokių grupės.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.