Vievio bibliotekos durys atviros visiems

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 29 spalio 2010
DSCF1248dfghyjuyjjSpalio mėnesį Vievio miesto bibliotekos Vaikų skyriuje kelis kartus sulaukėme būrio esamų ir būsimų skaitytojų: penktokų iš Vievio gimnazijos ir 6 – 8 klasių moksleivių iš Vievio sanatorinės mokyklos.

Darbuotojos mielai supažindino svečius su bibliotekos istorija, aprodė gausų fondą tiek Vaikų, tiek Suaugusiųjų skyriuose (jis tikrai turtingas ne tik knygų, bet ir periodikos, laikmenų, kompaktinių plokštelių), supažindino su metiniu renginių planu, su nuolat atsinaujinančiomis teminėmis parodėlėmis. Vaikai ypač susidomėjo mažiausia bei didžiausia bibliotekos knyga bei XX a. pirmosios pusės knygelėmis, kurių yra tikrai nemažai. Netiesa, kad daugelį domina tik tai, kas nauja ir gražu. Knyga nesensta.
Bibliotekininkės taip pat papasakojo apie teikiamas kopijavimo, spausdinimo, IT pagrindų mokymo ir kitas paslaugas, akcentavo, jog bibliotekoje atliktas didelis ir atsakingas darbas – įdiegta LIBIS, t.y. Lietuvos integrali bibliotekų informacijos, sistema.
Moksleiviai dalinosi įspūdžiais apie skaitomą literatūrą, pasakojo, jog skaitant tiesiog imama gyventi ne savo, bet kitų gyvenimą, juk su knyga galima pabuvoti įvairiuose pasaulio kampeliuose, knyga nuveda, kur tik nori.
Bibliotekininkai, mokytojai, mylintys literatūrinį žodį jau įsitikinome, jog skaitantys knygas vaikai išmoksta vaizdingai kalbėti, mažiau įvelia rašybos klaidų, daug žino apie kitus žmones ir labiau išsiugdo gebėjimą suprasti kitaip besielgiančius.
Dėkojame apsilankiusiems pas mus, ypač mokytojams, kurie rūpinasi auklėtiniais. Tikimės, jog šie pažintiniai renginėliai suteiks produktyvių minčių vaikučiams ateityje.

Vievio m. bibliotekos vedėja Inga Sūnelaitienė
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.