Saugokime aplinką

aplinkos ministerijos logo

Miško vogti neverta

Narių vertinimas:  / 1

Julija KIRKILIENĖ

miskininkas gerasMiške nusikirsti medį ir ant laužo išsikepti šašlykiuką žinantiems aplinkos ministro įsakymą dėl fizinių ir juridinių asmenų neteisėtos veikos miškuose padarytos žalos aplinkai atlyginimo dydžio apskaičiavimo metodikos neverta. Neverta iš vogtos medienos nei namo statyti, nei malkų ruošti. Pasak buvusio aplinkos ministro, 10 kartų padidinti žalos aplinkai įkainiai gerokai sutramdė piktavalių užmačias pelnytis niokojant ir vagiant mišką, kuris yra visos Lietuvos turtas ir kuriam išsaugoti aplinkosaugininkai skiria itin daug pastangų.

Share

Skaityti daugiau: Miško vogti neverta

Didžiausi brakonieriai Elektrėnuose - kormoranai

Narių vertinimas:  / 1

kormoranaiIneta BRICAITĖ

Daugiau nei 1000 hektarų užimančiose Elektrėnų mariose žvejoja ne vienas žvejys. Pasitaiko čia ir vienas kitas brakonierius, žvejojantis viską ir visais įmanomais metodais. Tačiau didžiausi brakonieriai, per parą sužvejojantys daugiau nei pusę tonos įvairiausių žuvų, yra beveik nesutramdomi. Tai – paukščiai, tankiai apgyvenę vieną iš marių salų, – didieji kormoranai.

Share

Skaityti daugiau: Didžiausi brakonieriai Elektrėnuose - kormoranai

Per kaitrą į miškus vaikščioti draudžiama

Narių vertinimas:  / 0

Aplinkos 1Julija KIRKILIENĖ

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, Kaišiadorių ir Trakų miškų urėdijose, kurios patenka į Elektrėnų savivaldybės ribas, vyrauja didelis miškų gaisringumo, prilygstančio ketvirtajai klasei (pavojingiausia – penkta), pavojus.

Share

Skaityti daugiau: Per kaitrą į miškus vaikščioti draudžiama

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.