Liaudies balsas

liaudies balsas 2

Nereikalingi

Narių vertinimas:  / 0
skulpturosPraeitų metų pavasaris Geibonių gyventojus ir svečius maloniai pradžiugino atsiradusiu medinių skulptūrų parkeliu. Sužibo viltis, kad turėsime kur pasivaikščioti, pasėdėti ant suoliukų, pasigėrėti meno dirbiniais. Vedėme ten svečius ir didžiavomės atsiradusiu vietiniu kultūros tašku.
Share

Skaityti daugiau: Nereikalingi

Liaudies balsas. Nukenksminkite bombą

Narių vertinimas:  / 2

Ilgai stebėjau paplūdimyje kažkada buvusią Elektrėnų pažibą „Perkūnkiemį“, dabar virtusį namu-vaiduokliu. Šiaip lyg ir ne mano reikalas rašyti apie tai, kokie netvarkingi namo šeimininkai. Man gal irgi būtų nemalonu, jei būtų aptarinėjama tvarka mano namuose. Bet tai – tiksinti bomba, kuri, manau, jau greitai sprogs. Pro tarpduriuose ir languose kabančius stiklus landžioja būriai vaikų, prieglobstį randa benamiai ir kitokio plauko žmogeliai. Jei aš neprižiūrėčiau savo buto, nemokėčiau už jį, tuoj prisistatytų antstoliai. O čia tiesiog „nesugaunamųjų nuotykiai“. Laukiame nelaimės? Manau, kad nereikia laukti, kol kas nors (kas dabar labai madinga) iškvies televiziją...

Kreipiuosi į valdžios vyrus. Suraskite tą nesugaunamąjį!

Share

Skaityti daugiau: Liaudies balsas. Nukenksminkite bombą

Apgavo

Narių vertinimas:  / 0

Norėčiau pranešti apie įvykį Semeliškių miestelyje. Šių metų vasario 23 dieną dvi jaunos (apie 18 metų) merginos, galimai dėvinčios perukus, vaikščiojo po namus ir prašinėjo žmonių neva pagalbos. Vienų prašydavo duoti bent kelis eurus autobuso bilietui į Elektrėnus, kitiems sakė, kad nori važiuoti į Trakus. Su vienais kaimynais šnekėdavo lietuviškai, o su kitais rusiškai. Iš pažiūros buvo lietuvės arba rusės, kalbančios gerai lietuviškai.

Share

Skaityti daugiau: Apgavo

Tėti, padėk, gelbėk

Narių vertinimas:  / 1

Sveiki, perskaičiau jūsų straipsnį „Matuko tragedijos atgarsiai Elektrėnuose“ ir likau pasipiktinęs policijos aukštinimu! Mano istorija, susijusi su policijos reagavimu, labai skiriasi!

Share

Skaityti daugiau: Tėti, padėk, gelbėk

Perkant mėsą nebūtina jos prie prekystalio uostyti

Narių vertinimas:  / 0

Į redakciją atėjo skaitytoja V.J. ir skundėsi, kad Kaišiadorių paukštyno parduotuvėje jau ne pirmą kartą nusiperka nekokybiškos mėsos. Vasarą į redakciją buvo atėjusi kita pirkėja su panašiu nusiskundimu. Tada straipsnio nerašėme, mėsą parduotuvėje pirkinį jai pakeitė. Šį kartą paprašėme Kaišiadorių paukštyno specialistų komentaro, kaip elgtis žmogui, nusipirkusiam nekokybišką prekę.

Share

Skaityti daugiau: Perkant mėsą nebūtina jos prie prekystalio uostyti

Javapjūtė per traukinio langą

Narių vertinimas:  / 0

Man, valstiečių sūnui, vis dar rūpi, kaip sekasi mūsų žemės ūkiui. Todėl rugpjūčio 19 d. keliaudamas traukiniu Klaipėda–Vilnius per langus atidžiai stebėjau, kaip Lietuvoje vyksta javapjūtė.

Share

Skaityti daugiau: Javapjūtė per traukinio langą

Žmogaus gyvenimas yra sudėtingas dalykas

Narių vertinimas:  / 0

Kuo toliau, tuo jis darosi sudėtingesnis (gal dėlto, kad kasmet vis metai prisideda?). Jau nebesinori įjungti radijo imtuvo, atsiversti laikraščio, žiūrėti žinių per televiziją... Tiek daug blogio, nežiūrint civilizacijos laimėjimų ir naujovių, nuostabiausių išradimų ir atradimų, dar niekada neplūdo į žmogaus protą ir širdį... Atsiranda viltis, kad viskas ne taip jau blogai, kai suvoki, kad daugybė informacijos priemonių eskaluoja tuos pačius įvykius ne po vieną kartą ir ne vieną dieną...

Share

Skaityti daugiau: Žmogaus gyvenimas yra sudėtingas dalykas

Pagalvoki

Narių vertinimas:  / 1

Elektrėnietis Karolis nufotografavo darbininką, kuris šlapinosi po jo namo langais. Vaikinas laiške rašo, kad prie renovuojamo Pergalės g. 9 namo dirbantys žmonės čia pat ir tuštinasi, ir šlapinasi, nes objekte nėra jiems skirto tualeto.

Share

Liaudies balsas

Narių vertinimas:  / 19

Šią žiemą žmonės dažnai sirgo ir sveikatos ieškoti skubėjo į polikliniką, dabar Pirminiu sveikatos priežiūros centru vadinamą. Sirgau ir aš, todėl noriu pasidalinti įspūdžiais iš apsilankymo šiame centre.

Share

Skaityti daugiau: Liaudies balsas

Kuo 20 euro centų skiriasi nuo 20 lito centų

Narių vertinimas:  / 0

Skaitytojas į redakciją atnešė įdomios informacijos. Pasirodo, parduotuvėje jo žmona vietoj 20 euro centų grąžos gavo 20 lito centų.centai1

centai2Įdomu tai, kad tie centai labai mažai vienas nuo kito skiriasi, todėl žmogui sunku atskirti. 2010 metų leidimo 20 lito centų blizgėjo taip pat, kaip 2015 m. leidimo 20 euro centų. Lito 20 centų skersmuo šiek tiek mažesnis nei 20 euro centų, bet panašus, kaip 10 euro centų. Akylai įsižiūrėjus, skirtumų yra ir daugiau: skiriasi skaičių šriftas, skaičių ir leidimo metų užrašymo vieta ir pan. Skaitytojas rekomenduoja piliečiams būti atidesniems imant grąžą parduotuvėse ar turguose, nes vertė 20 lito centų, nors ir labai širdžiai mielų, yra daugiau nei 3 kartus mažesnė nei euro centų.

                        

Red. inf.

Share

Daugiau straipsnių...

  1. Bjaurusis ančiukas
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.