Savivaldybės informacija

Elektrėnuose sužibo „Aukso vainikas“

Narių vertinimas:  / 0

Vadovai su savivaldybės tautodailininkais2Lapkričio 4–7 dienomis Elektrėnų savivaldybės kultūros centre ir Elektrėnų viešojoje bibliotekoje įvyko Vilniaus  apskrities konkursinė liaudies meno paroda „Aukso vainikas – 2013“.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnuose sužibo „Aukso vainikas“

Atsakymai į straipsnį: „Atviras laiškas savivaldybės vadovams, tikintis atviro atsakymo šilumos vartotojams. Šilumos kadrilis“

Narių vertinimas:  / 2

2012 m. sausio 30 d. savaitraščio „Elektrėnų kronika“ straipsnyje „Atviras laiškas savivaldybės vadovams, tikintis atviro atsakymo šilumos vartotojams. Šilumos kadrilis“ Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Algimantas Adomaitis uždavė daug klausimų Elektrėnų savivaldybės vadovams. Primename, kad Elektrėnų savivaldybės tarybos veiklos reglamentas numato tarybos narių paklausimų tvarką, kurioje aiškiai nurodoma, kas yra paklausimas, kaip jis turi būti pateiktas, kokia tvarka į jį atsakoma. Deja, tarybos narys Algimantas Adomaitis arba šią tvarką pamiršo, arba specialiai ją ignoruoja, todėl tarybos nariui į paklausimą atsakome ne reglamento nustatyta tvarka, bet per visuomenės informavimo priemones.

Savivaldybės vadovai

Share

Skaityti daugiau: Atsakymai į straipsnį: „Atviras laiškas savivaldybės vadovams, tikintis atviro atsakymo šilumos...

Elektrėnų savivaldybės administracija

Narių vertinimas:  / 0

Elektrėnų savivaldybės administracija planuoja rengti detalųjį planą naujoms kapinėms, skirtoms Elektrėnų miestui. Šiam tikslui įgyvendinti reikalinga teritorija (sklypas ar sklypų grupė), kurios plotas nuo 5 iki 15 ha, o artimiausias gyventojas (gyvenamasis namas) būtų nutolęs ne arčiau kaip 150 m. Pageidautinos vietovės: Abromiškių, Pievaičių, Vilkiškių, Migūčionių ir Kakliniškių kaimai.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų savivaldybės administracija

Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius

Narių vertinimas:  / 0

Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius 2012 m. vasario 3 d. įsakymu Nr.03V-99 „Dėl Kelio ženklų išdėstymo Elektrėnų savivaldybės vietinės reikšmės keliuose ir gatvėse plano ir kelio ženklų duomenų lentelių patvirtinimo“ patvirtino UAB „Kelvista“ parengtą K-TP-11/10 Kelio ženklų išdėstymo Elektrėnų savivaldybės vietinės reikšmės keliuose ir gatvėse planą ir kelio ženklų duomenų lenteles.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius

Elektrėnų savivaldybės taryba 2012-02-01

Narių vertinimas:  / 0

Elektrėnų savivaldybės taryba 2012-02-01 sprendimu Nr.TS-02 nusprendė dalyvauti steigiant viešąją įstaigą Vievio miesto sporto ir sveikatingumo aikštyną, patvirtinti šios įstaigos steigimo sutartį, kurią sudarius bus perduotas įstaigai 5 tūkst. litų (10 proc.) įnašas iš savivaldybės biudžeto. Įstatinis kapitalas yra 50 tūkst. litų.  Viešoji įstaiga įsteigta Vievio gyventojo, žinomo futbolininko Vytauto Apanavičiaus iniciatyva. Įstaigos steigėjai taip pat yra žinomi futbolininkai: Arvydas Korsakovas, Raimondas Žutautas, Tomas Danilevičius, Arminas Narbekovas, Donatas Vencevičius ir UAB „Aglaja“. Šią iniciatyvą remia ir Lietuvos futbolo federacija, jos prezidentas Liutauras Varanavičius. Federacijos atstovai sutinka atvykti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų savivaldybės taryba 2012-02-01

Vasario 8 d.

Narių vertinimas:  / 0

elektrinjeVasario 8 d. savivaldybės vadovai, tarybos nariai, savivaldybės administracijos atstovai lankėsi Lietuvos elektrinėje. Lietuvos energijos, AB, atstovai aprodė baigiamą statyti 9 bloką. Vėliau konferencijų salėje Lietuvos energijos, AB, generalinis direktorius Dalius Misiūnas kalbėjo apie Lietuvos energijos, AB, Lietuvos elektrinės veiklą. Šiuo metu veikiantys blokai gamina elektrą, o iš garo gaunama šilumos energija naudojama Elektrėnų ir Vievio miestų, Kietaviškių šiltnamių šildymui. Naujasis blokas gamins taip pat  elektrą ir ribotą  šilumos kiekį, tačiau jo darbo režimas bus labai nepastovus. Tapo aktualus naujas šilumos gaminimo būdas. Šilumai gaminti planuojama statyti naują, biokuru kūrenamą katilinę. Šis klausimas sukėlė daugiausiai diskusijų. Savivaldybės atstovai domėjosi, kokia tuomet būtų gyventojams kaina už šildymą. Į šį klausimą nebuvo atsakyta, nes dar rengiama galimybių studija. Meras Kęstutis Vaitukaitis pabrėžė, kad naujas šilumos gaminimo būdas aktualus ne tik savivaldybei, bet ir pačiai Lietuvos elektrinei. Pradėjus veikti 9 blokui, kiti blokai taps rezerviniai, todėl šilumos energijos reikės ir pačiai elektrinei šildyti, prireikus rezerviniams blokams paleisti.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Vasario 8 d.

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.