Savivaldybės informacija

Atsakymas į kolektyvinį (324 parašai) 2011-08-10 Vievio m. gyventojų prašymą dėl šilumos ir karšto vandens kainų taikymo.

Narių vertinimas:  / 0

asdfasdfasdfOperatyviai atsakyti gyventojams, ar ateityje gali tikėtis sumažintų šilumos ir karšo vandens kainų, nebuvo galimybės, nes Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje tik pagal iš anksto suderintą grafiką UAB „Gelvitai“ 2011-10-26 nutarimu Nr.03-309 buvo nustatytos šilumos kainų dedamosios, pagal kurias yra perskaičiuojama šiluminės energijos kaina. Pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus Komisijos nustatyti pakeitimai dar turi būti teikiami Elektrėnų savivaldybės tarybai. Priimtas sprendimas įsigaliotų tik nuo 2012-01-01. Pateikiame aktualią informaciją Vievio m. centralizuotos šilumos vartotojams.

Parengė Ūkio skyriaus vyr. spec. Stasys Ščiukaitis pagal  UAB „Gelvita“ direktoriaus T. Rusakovo  pateiktą informaciją

Share

Skaityti daugiau: Atsakymas į kolektyvinį (324 parašai) 2011-08-10 Vievio m. gyventojų prašymą dėl šilumos ir...

Gruodžio 16 d.

Narių vertinimas:  / 0

VRP_tarybos_nariai_prie_ledo_rmGruodžio 16 d. Elektrėnuose vyko Vilniaus regiono plėtros tarybos posėdis. Pirmiausia tarybos nariai apsilankė Vilniaus apskrities Kazokiškių komunalinių atliekų sąvartyne. Meras Kęstutis Vaitukaitis ir mero pavaduotojas Viktoras Valiušis supažindino su esamomis problemomis, pabrėžė būtinumą kuo skubiau spręsti atliekų rūšiavimo klausimą, kad kuo mažiau atliekų patektų į sąvartyną. Vėliau Vilniaus regioninės plėtros tarybos nariai apžiūrėjo nacionalinės svarbos objektą – rekonstruojamus Elektrėnų ledo rūmus. Administracijos direktorius Henrikas Petrauskas papasakojo apie šio projekto įgyvendinimą, vykdomus darbus, iškilusias problemas, ieškomus sprendimo būdus. Pasak tarybos pirmininkės, ministro primininko patarėjos Paulės Kuzmickienės, naudinga būtų ir toliau daryti posėdžius iš dviejų dalių – apžiūrėti objektus, kurie savivaldybėms kelia daugiausia problemų, o vėliau svarstyti darbotvarkėje numatytus klausimus.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Gruodžio 16 d.

Informacija apie rengiamą Elektrėnų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklų pertvarkos 2012–2015 metų bendrąjį planą.

Narių vertinimas:  / 0

Informacija apie rengiamą Elektrėnų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklų pertvarkos 2012–2015 metų bendrąjį planą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Share

Skaityti daugiau: Informacija apie rengiamą Elektrėnų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklų pertvarkos...

Informacija apie būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymo neįgaliesiems programos vykdymą

Narių vertinimas:  / 0

zxcvzxcvzxcv2011 m. Elektrėnų savivaldybės būsto pritaikymo žmonėms su negalia komisija išnagrinėjo 5 neįgalių žmonių prašymus dėl būsto ir gyvenamosios aplinkos jiems pritaikymo, iš jų 3 neįgalieji, turintys labai ryškius ar ryškius judėjimo bei apsitarnavimo funkcijų sutrikimus, 2 neįgalieji su vidutiniais judėjimo bei apsitarnavimo funkcijų sutrikimais.

Share

Skaityti daugiau: Informacija apie būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymo neįgaliesiems programos vykdymą

Informacija dėl maisto produktų iš intervencinių atsargų

Narių vertinimas:  / 0

Maisto produktai iš intervencinių atsargų pagal sąrašus bus išduodami nuo gruodžio 21 d. adresu: Trakų g. 22, Elektrėnai (buvusios parduotuvės patalpose), nuo 11.00 iki 14.00 pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais. Prašome kuo skubiau atsiimti maisto produktus.

Socialinės paramos skyrius

Share

Skaityti daugiau: Informacija dėl maisto produktų iš intervencinių atsargų

Potvarkis dėl tarybos posėdžio sušaukimo

Narių vertinimas:  / 0

1. Š a u k i u  2011-12-28  14.00 val. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdį Elektrėnų savivaldybėje, Elektrinės g. 8, Elektrėnai.

2. T e i k i u tarybai svarstyti šiuos klausimus:

14.00–14.10 Darbotvarkės tvirtinimas.

Meras Kęstutis Vaitukaitis

Share

Skaityti daugiau: Potvarkis dėl tarybos posėdžio sušaukimo

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.