Savivaldybės informacija

Iki 2012-03-05 !

Narių vertinimas:  / 0

Iki 2012-03-05  laukiame gyventojų atsiliepimų bei pasiūlymų apie Elektrėnų savivaldybės viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų veiklą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ., apie Elektrėnų  savivaldybės socialinių paslaugų įstaigų veiklą – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Share

Kaip elgtis per šalčius

Narių vertinimas:  / 0

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos  rekomenduoja gyventojams, kaip reikia elgtis žiemą, kad šalti orai, sniegas ir pūgos kuo mažiau pakenktų normaliai  veiklai.

Zigmas Mališauskas, Savivaldybės administracijos vyr. specialistas civilinei ir darbo saugai

Share

Skaityti daugiau: Kaip elgtis per šalčius

Elektrėnų savivaldybės sporto bendruomenei

Narių vertinimas:  / 0

Atsakymas į 2011-12-29 raštą „Dėl Elektrėnų miesto stadiono renovacijos“, kuriame prašoma, svarstant 2012 metų biudžetą ir vykdant Elektrėnų savivaldybės 2011–2013 metų strateginį veiklos planą, skirti lėšų Elektrėnų miesto stadiono renovacijai.

Henrikas Petrauskas, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų savivaldybės sporto bendruomenei

2012 m. brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo priminimai ir naujovės

Narių vertinimas:  / 3

2012 metų bazinė mokykla – Elektrėnų „Versmės“ gimnazija. Bazinė mokykla – mokykla, priimanti eksternų prašymus laikyti brandos egzaminus, organizuojanti ir vykdanti mokyklinių brandos egzaminų pakartotinę sesiją, pakartotinės sesijos mokyklinių brandos egzaminų darbų vertinimą ir mokyklinius brandos egzaminus laikiusių kandidatų apeliacijų nagrinėjimą.

Lina Viktoravičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė

Share

Skaityti daugiau: 2012 m. brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo priminimai ir naujovės

Metų žmonės – 2011 metų geriausieji

Narių vertinimas:  / 0

2011Met_mons2012 m. sausio 20 d. Elektrėnų kultūros centre vyko Elektrėnų savivaldybės Metų žmonių pagerbimo vakaras. Metų žmonių kandidatūras teikė Elektrėnų savivaldybės gyventojai. Elektrėnų savivaldybės Metų žmonių kandidatūrų parinkimo komisijos (toliau – Komisija) darbas buvo iš 34 pasiūlytų kandidatų išrinkti 2011 metais labiausiai prisidėjusius prie Elektrėnų savivaldybės socialinės-ekonominės plėtros asmenis ar organizacijas, kurie buvo vertinami už šiuos pasiekimus: žmogiškojo kapitalo ugdymas, visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymas, finansinio-gamybinio kapitalo ugdymas bei socialinės infrastruktūros vystymas. Renkant nominantus taip pat buvo atsižvelgiama į anketų kiekį už kiekvieną kandidatą. Komisiją, sudarytą mero 2011 m. lapkričio 5 d. potvarkiu, sudarė:

Pagarbiai Elektrėnų savivaldybės Metų žmonių kandidatūrų parinkimo komisijos pirmininkė Inga Kartenienė

Share

Skaityti daugiau: Metų žmonės – 2011 metų geriausieji

Statinių naudotojų (savininkų) dėmesiui

Narių vertinimas:  / 0

Primename, kad žiemą gausiai prisnigus statinių savininkai bei techniniai prižiūrėtojai privalo sustiprinti statinių naudojimo priežiūrą.

Elektrėnų savivaldybės administracija

Share

Skaityti daugiau: Statinių naudotojų (savininkų) dėmesiui

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.