Savivaldybės informacija

Vasario 14 d.

Narių vertinimas:  / 0

Vasario 14 d. Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Henrikas Petrauskas ir Europos socialinio fondo agentūros direktorius Povilas Česonis pasirašė projekto „Teritorinio planavimo dokumentų rengimas“ (projekto kodas Nr. VP1-4.2-VRM-04-R-02-013) finansavimo ir administravimo sutartis.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Vasario 14 d.

Posėdyje priimti sprendimai

Narių vertinimas:  / 0

2012-02-01  vyko Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis.

Posėdyje priimti sprendimai:

Nr. TS-01„Dėl Koncesijos sutarties nutraukimo“.

Šiuo sprendimu nuspręsta pritarti Susitarimo dėl Elektrėnų miesto teritorijos tarp Šviesos gatvės ir kelio Vilnius–Kaunas (A-1) infrastruktūros ir verslo objektų statybos, plėtros, valdymo, naudojimo ir priežiūros koncesijos sutarties nutraukimo projektui.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Posėdyje priimti sprendimai

Vasario 7 d

Narių vertinimas:  / 0

pasiraoma_sutartisVasario 7 d. Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis ir Elektrėnų šaulių kuopos vadas Valdas Petraitis pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje šalys įsipareigoja rengti ir vykdyti bendrus projektus, spręsti Elektrėnų savivaldybės jaunimo užimtumo problemą, garsinti miestą, įgyvendinti Kultūros ir jaunimo užimtumo plėtotės politiką ir kitas kultūrines programas, taip pat dalyvauti renginiuose, pasitarimuose ar konferencijose jaunimo užimtumo ir pilietiškumo plėtotės, sveikos gyvensenos ir kt. klausimais.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Vasario 7 d

Vasario 2 d.

Narių vertinimas:  / 0

Kinijos_ambasadorius_Lietuvoje_pasira_knygojeVasario 2 d. Elektrėnuose lankėsi Kinijos Liaudies  Respublikos ambasadorius Lietuvai Liu Zengwen, ponia Yao Xiaofen  ir pirmoji  sekretorė Zhong Hua. Svečius pasitiko meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Henrikas Petrauskas, mero patarėjas Vaidas Andriejauskas. Ambasadorius pasirašė savivaldybės garbės svečių knygoje. Elektrėnai – pirmasis miestas, kurį aplankė prieš keletą savaičių paskirtas ambasadorius.  Meras papasakojo svečiams apie Elektrėnų savivaldybę. Pasikeista atminimo dovanėlėmis. Vėliau svečiai apsilankė Abromiškių reabilitacijos ligoninėje ir Elektrėnų viešojoje bibliotekoje, kur organizuota fotografijų apie Šanchajaus istoriją ir dabartį bei knygų, kurios atveria galimybes plačiau susipažinti su Kinija, jos istorija, tradicijomis, kalba, religija bei kultūra, paroda. Fotografijų ir knygų paroda „Šanchajaus portretas“ Elektrėnų viešojoje bibliotekoje veiks iki kovo 1 d.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: Vasario 2 d.

2012 sausio 23 d.

Narių vertinimas:  / 0

susitikimas_su_Maisto_ir_veter.tarnyba2012 sausio 23 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijai Elektrėnų  savivaldybės administracija pateikė Elektrėnų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos bendrojo plano iki 2015 m. projektą ir Elektrėnų savivaldybės Pylimų mokyklos-darželio bei Vievio sanatorinės mokyklos bendruomenių raštus.

Informaciją parengė vyr. spec. R. Bartkevičienė

Share

Skaityti daugiau: 2012 sausio 23 d.

Informuojame

Narių vertinimas:  / 0

Informuojame, kad siekiant optimizuoti Elektrėnų savivaldybės asmens sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigų valdymą bei finansavimą iš savivaldybės biudžeto lėšų Elektrėnų savivaldybės mero 2012-01-17 potvarkiu Nr.01.V-2 sudaryta darbo grupė, kuriai pavesta iki 2012-03-05 parengti  Elektrėnų savivaldybės asmens sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų tinklo pertvarkos plano 2012–2015 m. projektą. Darbo grupės pirmininkas – Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotojas V. Valiušis.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.