Renovacija

asdfasd

Baigti renovuoti pirmieji daugiabučiai

Narių vertinimas:  / 3

IMG 5740Julija Kirkilienė

Elektrėniečiai jau turi gyvų renovacijos pavyzdžių: baigti renovuoti du pirmieji daugiabučiai Vievyje, Šviesos g. 3 ir 5. Pirmas blynas, pasak tų namų gyventojų ir statybos priežiūros specialistų, neprisvilo – darbai atlikti tinkamai, naudotos sertifikuotos kokybiškos medžiagos.

Share

Skaityti daugiau: Baigti renovuoti pirmieji daugiabučiai

Vėjai pro langus nešvilps

Narių vertinimas:  / 3

Virginija Jacinavičiūtė

2Ruošiantis daugiabučio renovacijai, visiems gyventojams labiausiai rūpi šilumą taupantys statybiniai sprendimai, tokie kaip langų keitimas, sienų šiltinimas, stogo ir šildymo sistemų atnaujinimas. Į pirmą vietą stoja langų keitimas, nes langai – antra nesandariausia namo vieta, per kurią iškeliauja daug brangios šilumos.

Share

Skaityti daugiau: Vėjai pro langus nešvilps

Elektrėniškiai pasirinko tinkuotus fasadus

Narių vertinimas:  / 2

Virginija Jacinavičiūtė

Atšilus orams, daugiabučių renovacijos darbai paspartėjo. Vadovų prižiūrimi statybininkai kasdien pluša, kad iki vasaros pabaigos renovacijos darbus spėtų pabaigti. Saulės g. 13 namo gyventojai greičiausiai pirmieji džiaugsis renovacijos pabaigtuvėmis, nes pusė pastato fasado jau atnaujinta.IMG 5362

Share

Skaityti daugiau: Elektrėniškiai pasirinko tinkuotus fasadus

Ar įmanoma renovacija, kai kaimynas: savivaldybė arba parduotuvė?

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 4731Kadangi valstybė padengia 35 proc. renovacijos išlaidų, vis daugiau žmonių susimąsto apie namo atnaujinimą. Tą norą dar labiau sustiprina jau renovuojamų daugiabučių pavyzdys. Žmonės mato, kaip seni, apsilupę pastatai gražėja, įgauna estetiško vientisumo. Tačiau, dalį gyventojų neramina socialinių būstų ir komercinių patalpų kaimynystė. Ar neteks padengti šių asmenų patalpoms tenkančias renovacijos išlaidas?

Share

Skaityti daugiau: Ar įmanoma renovacija, kai kaimynas: savivaldybė arba parduotuvė?

Pelėsis dažniau vargina nerenovuotų namų gyventojus

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 5306Sklando mitas, kad dažniausiai pelėsis ima veistis renovuotuose namuose, kurie esą taip apšiltinami, kad patalpos natūraliai nebevėdinamos. Tačiau pelėsis veisiasi ten, kur yra drėgna ir šilta, o daugiausia drėgmė skverbiasi per nesandarias senų daugiabučių konstrukcijas. Nuo šalčio tiltų ir drėgmės namą apsaugo tinkamas šiltinimo sluoksnis ir pastovus vėdinimas.

Share

Skaityti daugiau: Pelėsis dažniau vargina nerenovuotų namų gyventojus

Statybininkus kokybiškai dirbti verčia sąžinė ir inspektoriai

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

IMG 4321Kartu su pavasariu Elektrėnų savivaldybėje įsibėgėjo daugiabučių renovacija. Statybininkai iki vasaros žada užbaigti į pirmąjį renovacijos etapą patekusius 7 namus, o iki ateinančio šildymo sezono bus baigta renovuoti ir II etape modernizuojamų 10 daugiabučių. Šį kartą domėjomės, ar darbų sparta nepakenks renovacijos kokybei.

Share

Skaityti daugiau: Statybininkus kokybiškai dirbti verčia sąžinė ir inspektoriai

Būsto renovacijai imta paskola Elektrėnų gyventojams - ne našta

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

namDalis gyventojų nesiryžta renovuoti daugiabučių, nes darbams visos reikiamos sumos neturi, o iš banko skolintis bijo. Dažniausia šios baimės priežastis – informacijos stoka. Žmonėms neaišku, kas pasirašinės sutartis, kas ims kreditą, kokiomis sąlygomis, kaip jis bus grąžinamas, galiausiai, ką reikės daryti su paskola, jeigu ateityje tektų butą parduoti.

Share

Skaityti daugiau: Būsto renovacijai imta paskola Elektrėnų gyventojams - ne našta

Statybininkus vilioja renovacija Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 2

Julija Kirkilienė

IMG 4235Elektrėnų savivaldybėje daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa įsibėgėjo 2014 metais. Pirmajame ir antrajame etape renovuoti namus suskubo 17 daugiabučių gyventojai. Iš jų net 10 pastatų juosia statybiniai pastoliai, likusių 7 daugiabučių renovacijai ieškoma rangovų, ir panašu, kad paieškos bus greitos bei sėkmingos.

Share

Skaityti daugiau: Statybininkus vilioja renovacija Elektrėnuose

Kad skolos netemdytų namo renovacijos

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

moterisPagal Aplinkos ministerijos pasiūlytą naują energinio efektyvumo didinimo programą, Elektrėnų savivaldybė atrinko daugiausia šilumos suvartojančius bei labiausiai nusidėvėjusius daugiabučius namus, kurie turėtų būti renovuojami. Prie vienų pastatų jau džiugiai zuja statybininkai. Į juos pavydžiai žvelgia gyventojai, planuojantys namo renovaciją, tačiau dėl skolininkų kaimynų vis dar negaunantys lengvatinio kredito.

Share

Skaityti daugiau: Kad skolos netemdytų namo renovacijos

Socialiai remtinų gyventojų dalį už namo atnaujinimą apmoka valstybė

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 8021Daugiabučių gyventojai, nedalyvavę pirmuose daugiabučių renovacijos etapuose, dažnai teisinasi, esą jų namuose gyvena socialiai remtinų žmonių, kurie neturėtų galimybės susimokėti už namo atnaujinimą. Nedaugelis žino, kad socialiai remtiniems gyventojams, gaunantiems kompensacijas už šildymą, namo renovacijos išlaidas visiškai apmoka valstybė.

Share

Skaityti daugiau: Socialiai remtinų gyventojų dalį už namo atnaujinimą apmoka valstybė

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.