Aktualijos

Elektrėnų katilinę kūrens brangiausiu biokuru

Narių vertinimas:  / 1

kompoz5Trumpa vasara jau baigiasi, artėja šildymo sezonas. Daugelis Lietuvos gyventojų šildymo sezono laukia su palengvėjimu: biokuras atpigo, sumažės ir šilumos kaina. O elektrėniečiams atvirkščiai – šilumą vėl žada branginti, nes, kaip rugpjūčio 19 d. rašė dienraštis „Lietuvos žinios“, „Lietuvos energijos gamyba“ AB biokurą perka ne pigiomis rinkos kainomis, o pagal anksčiau sudarytas sutartis. Savivaldybės taryba, negalėdama su „Lietuvos energija“ susitarti dėl pigesnės šilumos, kuria planus statyti savo biokatilinę. Tam jau parinko vietą, ruošia investicinį projektą ir laukia investuotojų. Bet kol savivaldybė sulauks investuotojų, daugiabučių gyventojai vėl brangiai mokės už šilumą. Daugiau skaitykite

 


              

Share

Po to, kai rašėme

Narių vertinimas:  / 2

Sportas – ne politika

P8124590Perskaičius paskutiniame Jūsų laikraštyje išspausdintą straipsnį „Teisminiai ginčai už mūsų pinigus“ norisi paklausti Jūsų, gerbiama redaktore, kada gi jūs pradėsite rašyti tiesą apie VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vykdomą veiklą ir nemaišysite sporto su politika.

Share

Skaityti daugiau: Po to, kai rašėme

Su lietuviškais receptais vaistus galima pirkti visose ES valstybėse

Narių vertinimas:  / 0

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad Lietuvos gyventojai keliaujantys ar viešintys bet kurioje Europos Sąjungos (ES) valstybėje gali įsigyti vaistų ar medicinos pagalbos priemonių pagal Lietuvoje išrašytus popierinius receptus. Tokia tvarka galioja jau nuo 2013 m. spalio 25 d. Išimtis daroma tik narkotiniams vaistams – jų įsigyti kitose valstybėse pagal lietuviškus receptus negalima.

Share

Skaityti daugiau: Su lietuviškais receptais vaistus galima pirkti visose ES valstybėse

Teisminiai ginčai už mūsų pinigus

Narių vertinimas:  / 1

Julija KIRKILIENĖ

kop2Karšta rugpjūčio pradžia ir Mėlynojo mėnulio pilnatis padidina žmonių jautrumą ir norą su visuomene pasidalinti savo bėdomis, prisiminti skriaudas. Tokiomis dienomis redakcija gauna daugiau laiškų. Prieš porą savaičių Audronė Pranckevičienė atsiuntė laišką apie Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos direktoriaus Valdo Škadausko bylinėjimąsi su darbuotojais teismuose su prierašu: tokius dalykus, manau, reikia viešinti, o ne slėpti nuo mokesčių mokėtojų.

Share

Skaityti daugiau: Teisminiai ginčai už mūsų pinigus

Vargas dėl žemės

Narių vertinimas:  / 1

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 6528Geriausia gyventi neturtingam žmogui. Kai nieko neturi, tai ir nereikia nieko, kaip sakoma dainoje. O kai turi žemės ir ją, iširus sovietinei santvarkai, nori susigrąžinti, paprastam žmogui lietuviškajame kapitalizme vargo kelius tenka numinti, pažeminimo ir nuostolių patirti.

Share

Skaityti daugiau: Vargas dėl žemės

Naują gyvenimą žmonės pradeda Latvių kaime

Narių vertinimas:  / 6

DSC02214Priklausomybė nuo svaigalų yra didelė ir sunkiai išsprendžiama šių laikų problema vartotojams, teisėsaugai, priklausomybių turinčių žmonių šeimoms. Sėkmingai šios problemos sprendžiamos Latvių kaime įkurtame krikščioniškame reabilitacijos centre ,,Naujas gyvenimas“. Šis centras – tai vieta, kur pagalbą gali rasti kenčiantys nuo priklausomybės nuo narkotikų ar alkoholio žmonės.

Share

Skaityti daugiau: Naują gyvenimą žmonės pradeda Latvių kaime

Trys savaitės Pietų Amerikoje

Narių vertinimas:  / 0

Raminta ČESNAUSKAITĖ

trysNors sakoma, kad vasara – atostogų metas, daugelis lietuvių, norėdami pabėgti nuo lietaus ir šalčio į šiltesnius kraštus traukia ir žiemą, ir pavasarį, ir rudenį...

Share

Skaityti daugiau: Trys savaitės Pietų Amerikoje

Vandalizmas ir kitos problemos sodų bendrijoje ,,Versmė“

Narių vertinimas:  / 0

IMG 6961Kiekvienas žmogus sau susigalvoja įvairiausios veiklos: vieni dirba, sportuoja, mokosi, o kiti – niokoja svetimą turtą.

Share

Skaityti daugiau: Vandalizmas ir kitos problemos sodų bendrijoje ,,Versmė“

1960-ieji. Kai skendo trobos

Narių vertinimas:  / 9

Ineta Bricaitė

geriausiaXIX a. vidurys Lietuvoje buvo tamsus. Kai čia pradėjo rastis elektros lemputės, visi pastebėjo, kokioje tamsoje ligi šiol gyveno. Tačiau visų išsvajotoms elektros lemputėms reikėjo elektros. Kur ne kur ją gamino dyzeliniai ar žibaliniai varikliai, durpėmis ar anglimis varomos elektrinės. Tačiau tai nepatenkino viso elektros poreikio. Pastačius Kauno hidroelektrinę, elektros vis dar trūko, todėl nuspręsta statyti elektros gamybos milžiną – Lietuvos šiluminę elektrinę. Tai buvo pirma tokios galios elektrinė, niekas nė neįsivaizdavo, ką iš tikrųjų stato. O kad ji pradėtų veikti, prireikė ne vienerių metų darbo: teko ir miškus kirsti, ir marias tvenkti, ir miestą statyti.

Share

Skaityti daugiau: 1960-ieji. Kai skendo trobos

Keitės ir miestai, ir veidai...

Narių vertinimas:  / 2

Kronika - 15

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.