Aktualijos

Krematoriumas: ar svarbi gyventojų nuomonė

Narių vertinimas:  / 8

krematoriumoBaigėsi senieji metai – vyko linksmos šventės, patirta daug džiaugsmo, įspūdžių, o problemos išliko. Viena iš jų – krematoriumo statyba Kurkliškių kaime, Vievio seniūnijoje, šalia Vievio ežero ir rekreacinių zonų. Kuo giliau gvildenama ši problema, tuo daugiau kyla klausimų. Elektrėnų savivaldybės meras negarsiai kalba, kad krematoriumas nebus statomas, prieš statybą pasisako ir savivaldybės administracijos direktorius. Nesinori tikėti, kad savivaldybės vadovai meluoja savo rinkėjams, bet faktai kalba kitaip.

Share

Skaityti daugiau: Krematoriumas: ar svarbi gyventojų nuomonė

Vaiko teisių apsauga: ar saugūs vaikai

Narių vertinimas:  / 0

Dviejų vaikų paskandinimas šulinyje Naujųjų metų išvakarėse sujaudino visą Lietuvą, mūsų savivaldybės gyventojus taip pat. Kaip vaikus laidodamas kalbėjo arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, Lietuvos jau nebejaudina keliuose žuvę žmonės ar plėšikų nužudyti senoliai. Tačiau šis įvykis vėl sujaudino žmones ir priminė, kad kiekvienas turime pamąstyti: ar svarbiausia yra pinigai, materialinė gerovė, ar žmogus ir jo gyvybė.

IMG 0450

Share

Skaityti daugiau: Vaiko teisių apsauga: ar saugūs vaikai

Sveiki, malonėmis apdovanotieji

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 2588Toks gražus pasisveikinimas šiuo Kalėdiniu laikotarpiu dažnai girdimas tarp tikinčiųjų. Taip tikintieji sveikinasi ne todėl, kad norėtų vienas kitą palyginti su Dievo Motina. Taip Gailestingumo metų pradžioje sveikindamiesi tikintieji liudija, kad kiekvienas žmogus gyvenime ne kartą yra Dievo laiminamas, tik ne kiekvienas moka tai priimti taip, kaip priėmė Mergelė Marija: „Tebūnie man, kaip Tu pasakei...“.

Share

Skaityti daugiau: Sveiki, malonėmis apdovanotieji

Kūčios: papročiai ir burtai

Narių vertinimas:  / 1

Kūčių vakarą, kaip ir daugumoje religinių švenčių, neišvengiamai persipina krikščioniškos tradicijos ir pagoniški papročiai.

Share

Skaityti daugiau: Kūčios: papročiai ir burtai

Kalėdos šilčiau ir pigiau

Narių vertinimas:  / 0

renov3Prieš Kalėdas 14 narių komisija priekabiai apžiūrinėjo, kaip atlikta renovacija Elektrėnuose Trakų g. 25, 27 ir 29 namuose.

Share

Skaityti daugiau: Kalėdos šilčiau ir pigiau

Galvosūkis. Požiūris į ligonį: užrakintas tualetas

Narių vertinimas:  / 1

Skaitytojas ir neįgalus Elektrėnų pirminės sveikatos priežiūros pacientas Kazimieras Pranckevičius, užėjęs į redakciją, prašė pagalbos labai subtiliu reikalu.

Share

Skaityti daugiau: Galvosūkis. Požiūris į ligonį: užrakintas tualetas

Pedagogų streikas: pinigai ir pilietiškumas

Narių vertinimas:  / 2

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 7077Antradienis daugelyje šalies mokymo įstaigų prasidėjo streiku. Išimtimi netapo ir Elektrėnai. Įspėjamuosius streikus organizavo „Versmės“ gimnazijos, „Ąžuolyno“ pagrindinės bei Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojai bei mokyklos-darželio „Žiogelis“ darbuotojai. Streikavę švietimo darbuotojai siekia ne tik didesnių atlygio koeficientų, bet ir išmokų į pensiją išeinantiems mokytojams bei mažesnių darželio grupių ir klasių. Nesulaukę gerų žinių, pedagogai žada streikus ir po Naujųjų metų.

Share

Skaityti daugiau: Pedagogų streikas: pinigai ir pilietiškumas

Vieno kelio istorija

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

Untitled-1Jeigu tu, žmogau, gyveni arba ruošiesi gyventi, kurioje nors sodyboje prie vietinės reikšmės kelio, tai dar nereiškia, kad tas kelias yra. Taip atsitiko Kakliniškių kaimo gyventojams, kurie gyveno arba naujai apsigyveno prie senojo kelio.

Share

Skaityti daugiau: Vieno kelio istorija

Politika yra menas

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

Įvairiuose apibrėžimuose, aforizmuose, liaudies išmintyje politika prilyginama įvairių sričių menui.kestas

Share

Skaityti daugiau: Politika yra menas

Socialinių darbuotojų kasdienybė: įvertinti aplinkybes

Narių vertinimas:  / 4

Julija Kirkilienė

DSCF1494Lietuvą sukrėtusi tragedija, kai girtuoklis žmogus nužudė tris pagyvenusias moteris ir socialinės darbuotojos padėjėją, neaplenkė ir Elektrėnų. Pagyvenę žmonės, ypač gyvenantys kaimuose, namų duris užsirakina ir bijo įleisti net juos lankančius socialinius darbuotojus. O šie dirba savo įprastą darbą – įvertina aplinkybes, pasijutę nesaugūs, kviečia pagalbos tarnybas, bet dažniausiai padeda žmonėms, kuriems jų pagalbos reikia.

Share

Skaityti daugiau: Socialinių darbuotojų kasdienybė: įvertinti aplinkybes

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.