Aktualijos

Poilsis prie Elektrėnų marių: vieniems reikia ramybės, kitiems – kraštutinumų

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

1 puslapiuiAtšilus orams, Elektrėnų ežero pakrantės ir vandenys traukte traukia poilsiautojus ne tik iš savivaldybės, bet ir gretimų didmiesčių – Vilniaus ir Kauno. Tik vieniems poilsiautojams reikia ramybės, o vandens transporto mėgėjams Elektrėnų marios yra tikras ekstremalių pojūčių mėgėjų rojus. Bėda tik ta, kad aplinkosaugininkai labai saugo gamtą ir netoleruoja įvairių pažeidimų.

Share

Skaityti daugiau: Poilsis prie Elektrėnų marių: vieniems reikia ramybės, kitiems – kraštutinumų

Teisybės paieškos dėl savo žemės

Narių vertinimas:  / 0

Julija KIRKILIENĖ

Mieli žmonės, turintys žemės, jeigu Jūs dirbate žemę, bet nesate pasidarę geodezinių matavimų, vieną kartą galite nustebti, kad Jūsų žemėje jau dirba kaimynas, kuris tuos geodezinius matavimus padarė anksčiau. O jeigu Jūs esate atlikę geodezinius matavimus, bet gavote brėžinius ant popieriaus kitokius, nei Jums matavo, o Jūsų žemė atsidūrė ant kaimyno sklypo – Jūsų geodeziniai matavimai bus negaliojantys. O jeigu dėl žemės nenorite pyktis nei su kaimynais, nei su giminėmis, paskaitykite, kaip žemių dalinimai vyksta Semeliškėse.

šita gera

Share

Skaityti daugiau: Teisybės paieškos dėl savo žemės

Įstaigų uždarinėjimo pertvarkos šalyje ir Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 2

Julija Kirkilienė

POLICIJAElektrėnuose neramu dėl įvairių vykdomų reformų: tai ligoninę uždaryti nori, tai policijos komisariatą. Būtų, atrodo, nesuprantama valdžios politika, kai per įvairius projektus į įstaigas investuota daug lėšų – supirkta įranga, suremontuoti ar naujai pastatyti pastatai, o vieną dieną tai lieka nereikalinga. Bet gelbsti Elektrėnus, atrodo, ne investuoti pinigai, o gera geografinė padėtis.

Share

Skaityti daugiau: Įstaigų uždarinėjimo pertvarkos šalyje ir Elektrėnuose

Pakoreguotas planas pakoregavo ir žmonių gyvenimus

Narių vertinimas:  / 3

Julija Kirkilienė

IMG 7496Balandžio mėnesio tarybos posėdyje pakoreguotas Elektrėnų savivaldybės teritorijos bendrasis planas pakoregavo ir tose teritorijose gyvenančių žmonių gyvenimo sąlygas. Vieniems tos sąlygos pagerintos, kitiems – pablogintos, bet svarbiausia, kad pakeistos žemių paskirtys, o gyventojai apie tai mažai ką žino. Tiesa, informacija apie planus koreguoti bendrąjį planą buvo išspausdinta ir savivaldybės elektroninėje svetainėje, ir vietinėje spaudoje, bet negi koks netoli ežero gyvenantis semeliškietis galėjo suprasti, kad po plano korekcijos jis savo ūkyje nebegalės laikyti bičių.

Share

Skaityti daugiau: Pakoreguotas planas pakoregavo ir žmonių gyvenimus

Pavasario ligos gamtoje ir galvose

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 7272Elektrėnų marių pakrantėse sunešti teršalai – tai pavasario liga. Žiedadulkių alergijomis serga ne tik žmonės, bet ir gamta bei technika. To nežinojo pilietiškoji skaitytoja Nijolė, pasikvietusi redakcijos darbuotojus ištirti, kas užteršė ežerą. O vairuotojai pyksta ant žiedadulkių, automobilių langus uždengiančių tikromis užuolaidomis.

Share

Skaityti daugiau: Pavasario ligos gamtoje ir galvose

Laisvė ir ištikimybė laisvei

Narių vertinimas:  / 4

julijaGegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Šią dieną spaudos darbuotojai pasisavino kaip profesinę šventę, o laikraštis „Elektrėnų kronika“ šią dieną dar švenčia savo gimtadienį. Šiais metais jau šešioliktą kartą apmąstome tos dienos prasmę ir laikraščio „Elektrėnų kronika“ darbo prasmę Elektrėnų savivaldybėje.

Share

Skaityti daugiau: Laisvė ir ištikimybė laisvei

Apie piketus ir svarbius sprendimus

Narių vertinimas:  / 0

Naujienos iš savivaldybės tarybos posėdžio

Julija KIRKILIENĖ

zvejysKol balandžio mėnesio tarybos posėdžio metu salėje tarybos narius gydytojus sveikino Seimo Sveikatos komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė ir taryba, kol vieni kitus sveikino su gimtadieniais, už lango su plakatu rankoje liūdnas stovėjo neįgalus pilietis Artūras Žvejys. Jis niekaip negali išreikalauti, kad taryba atskirtų garažams priklausančią žemę nuo sodų bendrijos žemės. Garažų bendrijos nuo sodų bendrijos žemę atskirti savivaldybė galėtų, jei panorėtų, nes balandžio 27 dienos posėdyje taryba savivaldybės teritorijos bendrąjį planą pakoregavo taip, kaip norėjo, pakeisdama žemės planus ir paskirtis.

Share

Skaityti daugiau: Apie piketus ir svarbius sprendimus

„Darom“ savo darbą padarė

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

DSCF7683Aštuntus metus vykusi akcija „Darom“, Elektrėnuose, atrodo, savo darbą jau padarė. Žmonės jau pripranta nešiukšlinti, atliekas rūšiuoti, tvarkyti aplinką ir be talkų. Akcija išugdė bendruomeniškumo jausmą ir suteikė progą partijoms reklamą suderinti su gerais darbais.

Share

Skaityti daugiau: „Darom“ savo darbą padarė

Gydytojas, nenustumiantis to, ką Gyvenimas siūlo

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

IMG 6587Pasirinkdamas gydytojo profesiją, žmogus prisiima ir milžinišką naštą – atsakomybę už gyvybę. Tą atsakomybę mūsų šalyje dar pasunkina įvairios pertvarkos, gydymo įstaigų uždarymai, etatų mažinimai, atlyginimai, sunkios profesijos žmonėms neleidžiantys oriai gyventi. Tokiu sunkiu pertvarkų laikotarpiu, vykstant eilinei sveikatos sistemos reformai, o įstaigoms veikiant nežinomybėje, į Elektrėnų ligoninę iš Vilniaus dirbti atvyko jaunas gydytojas, ortopedas -traumatologas Jurij Voitkun.

Share

Skaityti daugiau: Gydytojas, nenustumiantis to, ką Gyvenimas siūlo

Niekieno turtas šaukiasi šeimininko

Narių vertinimas:  / 1

Sakoma, kad dvi galvos geriau nei viena.sporto m.1

Share

Skaityti daugiau: Niekieno turtas šaukiasi šeimininko

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.