Aktualijos

Penkti pagal šilumos kainas

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 5245Nors ir nelauktas, Elektrėnuose jau prasidėjo šildymo sezonas, daugiabučių gyventojams garantuojantis plonesnes kišenes. Tačiau Elektrėnų komunalinio ūkio (toliau EKŪ) generalinis direktorius Ričardas Leckas elektrėniškiams turi gerų žinių.

Share

Skaityti daugiau: Penkti pagal šilumos kainas

Kultūros centre – viltį teikiantis pokalbis apie ateitį

Narių vertinimas:  / 0

14691275 10211155269297320 3689257429151919202 oVerslaus jaunimo erdvė „Kebra” š.m. spalio 17 d. surengė kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą II-ojo turo debatus, kuriuos moderavo garsus žurnalistas, LNK laidos „Alfa savaitė“ vedėjas Tomas Dapkus.

Kaišiadorių kultūros centro salė buvo praktiškai pilna. Dalyvavo ir vietos bendruomenių lyderiai, ir senjorai, Algirdo Brazausko gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas, Kaišiadorių meras Vytenis Tomkus, Vilniaus mero patarėjas Albertas Lakštauskas, pirmojo rinkimų turo kandidatė Rita Gliaudelienė, vietos gyventojai ir visuomenės veikėjai.

Share

Skaityti daugiau: Kultūros centre – viltį teikiantis pokalbis apie ateitį

Rinkimai Elektrėnuose: su pažeidimais ir kitokiais rezultatais

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

pirmas kartasVienas laukimo etapas jau baigėsi: kol Vyriausioji rinkimų komisija įjungė savo elektroninę sistemą, Elektrėnų savivaldybės rinkiminės apylinkės savo balsus jau buvo beveik suskaičiavusios ir į štabus perdavusios telefonu.

Share

Skaityti daugiau: Rinkimai Elektrėnuose: su pažeidimais ir kitokiais rezultatais

Pagalba vaikų auklėjimui

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

1 psl palcinŠūkis „Lietuva – be vaikų namų“ gražus tik politiniams veikėjams, asmeniškai nesusidūrusiems su realiomis Lietuvos šeimų problemomis. Vaikų namuose našlaičių vaikų beveik nėra. Dauguma globos namų auklėtinių paimti iš rizikos grupei priskirtų šeimų ar kalinimo įstaigose bausmes atliekančių tėvų. Kas ryšis tuos vaikus globoti? O jei taip, tai ar kiekvienas globėjas galės vaikams duoti ko nors daugiau nei vaikai gauna Beižionių vaikų globos namuose? Kaip sakoma, vaikui išauklėti reikia viso kaimo.

Share

Skaityti daugiau: Pagalba vaikų auklėjimui

Atsiliepimas į J. Kirkilienės straipsnį „Apie sprendimus ir plėtrą“

Narių vertinimas:  / 1

(Komentuojama citata apie biudžetą iš straipsnio „Apie sprendimus ir plėtrą“: „Pirmuoju klausimu taryba tvirtino biudžeto pakeitimą. Kadangi biudžetas savivaldybėje surenkamas sėkmingai, vėl atsirado per 400 tūkst. eurų daugiau nei planavo, tuos pinigus Finansų ir strateginio planavimo skyrius sėkmingai paskirstė. Opozicija tik nepritarė pinigų skyrimui Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklai“. Red.)

Kai apžvelgiami tarybos posėdžiai, komentuojamas tarybos sprendimų svarstymas ir priėmimas, įvardijant skaičius tokiais svarbiais klausimais kaip savivaldybės biudžeto patvirtinimas, reikalauju atsakingesnio požiūrio.

Share

Skaityti daugiau: Atsiliepimas į J. Kirkilienės straipsnį „Apie sprendimus ir plėtrą“

Kviečiame į diskusiją.

Narių vertinimas:  / 1

eividasBuvęs Lietuvos karo akademijos viršininkas, atsargos pulkininkas Eugenijus Vosylius konferencijoje Seime pasiūlė mokyklose organizuoti karinio pasirengimo pamokas. Klausiame, ką apie tokį siūlymą mano mūsų projekto bendradarbis Eividas Žemaitaitis – Elektrėnų kuopos bei Vilniaus rinktinės jaunųjų šaulių vadas.

Share

Skaityti daugiau: Kviečiame į diskusiją.

Apie sprendimus ir plėtrą

Narių vertinimas:  / 3

Julija Kirkilienė

posedzioRugsėjo mėnesio posėdyje priimti svarbūs savivaldybės žmonėms sprendimai: nuo biudžeto, darbuotojų skaičiaus ir darbo laiko savivaldybės įstaigose pakeitimo iki naujų gatvių tiesimo. Tiems, kas posėdžio neturi galimybės pamatyti internete, siūlome paskaityti trumpą santrauką ir nuomones.

Share

Skaityti daugiau: Apie sprendimus ir plėtrą

Pokalbis su Alfredu Vainausku: apie sportą, Elektrėnus ir dar šį bei tą

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

Alfredas Vainauskas profesionalų sportą iškeitė į valdžios biurokrato kėdę ir jau greit bus mėnuo kaip eina Elektrėnų savivaldybės sporto centro direktoriaus pareigas.

IMG 1083

Share

Skaityti daugiau: Pokalbis su Alfredu Vainausku: apie sportą, Elektrėnus ir dar šį bei tą

Naujieji mokslo metai: nuo raidžių pažinimo iki mobiliųjų telefonų pamokose

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

Vėl atėjo rugsėjis, atnešdamas virpulį pirmokų širdyse, susikaupimą abiturientų mintyse ir naujų – senų darbų tąsą švietimo darbuotojų kasdienybėje. Pirmasis skambutis į klases sukvies 223 pirmokus, o 245 priešmokyklinukai pradės pažintį su skaičiais ir raidėmis. Nauji mokslo metai atėjo su naujovėmis švietimo sistemos padangėje. Kas laukia mokinių ir mokytojų, švietimo, kultūros ir sporto įstaigų vadovai, valdžios atstovai kalbėjo tradiciniame susirinkime likus dviem dienoms iki Rugsėjo pirmosios.

IMG 8840

Share

Skaityti daugiau: Naujieji mokslo metai: nuo raidžių pažinimo iki mobiliųjų telefonų pamokose

Apie savivaldos ardymą ir maudymąsi be kelnaičių

Narių vertinimas:  / 0

Naujienos iš savivaldybės tarybos posėdžio

Julija Kirkilienė

IMG 0352Po vasaros atostogų į posėdį susirinkę tarybos nariai buvo pilni energijos ir išminties, citavo skaitytas frazes ir kūrė savo, kalbėjo net tie tarybos nariai, kurie anksčiau tylėdavo. Aktyviai kalbėti tarybos narius bene bus įkvėpęs prie savivaldybės piketavęs pilietis Artūras Žvejys, tarybą sveikinęs ir jiems už paramą bei garbės vardo suteikimą dėkojęs klebonas, mons. Jonas Sabaliauskas, o posėdžiui įpusėjus sujudimą sukėlę LNK laidos „24 valandos“ žurnalistai. Per tokį sujudimą taryba apsvarstė 23 klausimus ir, kaip sakė tarybos narys Arvydas Pukalskas, tos pačios tarybos narių lūpos priimtus sprendimus bei atliktus darbus ir peikė, ir gyrė, o Viktorui Valiušiui atrodė, kad taryba savo sprendimais išvis naikina savivaldą.

Share

Skaityti daugiau: Apie savivaldos ardymą ir maudymąsi be kelnaičių

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.