Aktualijos

Tikrieji rinkimai prasidėjo po rinkimų

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 8884Kovo 15 d. trečdalis savivaldybėje balsavimo teisę turinčių gyventojų išrinko Elektrėnų savivaldybės merą. Iš dviejų kandidatų – liberalo Kęstučio Vaitukaičio ir socialdemokrato Arvydo Vyšniausko – elektrėniškiai pasirinko pirmąjį. Ateinančią ketverių metų kadenciją savivaldybės tarybai vadovaus ir pažadus rinkėjams vykdys Lietuvos liberalų sąjūdžio Elektrėnų skyriaus pirmininkas Kęstutis Vaitukaitis.

Share

Skaityti daugiau: Tikrieji rinkimai prasidėjo po rinkimų

Partizanų ryšininko Zuikio prisiminimai (dokumentinis apsakymas)

Narių vertinimas:  / 0

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena

IMG 3038Išsaugoti laisvę sunkiau nei iškovoti

Share

Skaityti daugiau: Partizanų ryšininko Zuikio prisiminimai (dokumentinis apsakymas)

Kas ta meilė yra?

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

IMG 2310Gerai, kad prieš pat Vasario 16-tąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – švenčiama tokia graži įsimylėjėlių – švento Valentino – diena. Meilė visada buvo ir yra vertybė, bet kas yra meilė, ne kiekvienas žino. Neklausiame apie meilę jaunimo – jiems dar viskas prieš akis...

Share

Skaityti daugiau: Kas ta meilė yra?

Alkaną pasotinti – labdarystės darbas

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

maistas bankas copy copyTikintieji žino septynis labdarystės darbus kūnui, tarp kurių pirmasis paliepimas yra alkaną papenėti.

Share

Skaityti daugiau: Alkaną pasotinti – labdarystės darbas

Istorijai apie valiutos keitimą: elektrėniškiai nebuvo vargšai

Narių vertinimas:  / 0

Julija KIRKILIENĖ

IMG 2419Litų pakeitimas į eurus parodė, kad elektrėniškiams, kaip ir daugeliui Lietuvos gyventojų, valiutos keitimo procedūras apkartino tik ilgokos eilės. Nors elektrėniškiai tikrai nėra vargšai, nes, pagal statistikos duomenis, uždirba beveik daugiausiai Lietuvoje, o bedarbių užregistruota mažiausiai, bet bankai Elektrėnuose neužsilaiko. Tik „Swedbank“ banko skyrius ir kredito unija „Vievio taupa“ ištikimai tarnauja elektrėniškiams nuo pat Nepriklausomybės pradžios. Šiems bankams ir Lietuvos pašto Elektrėnų skyriui teko garbė elektrėniškių litus pakeisti į eurus.

Share

Skaityti daugiau: Istorijai apie valiutos keitimą: elektrėniškiai nebuvo vargšai

Paaiškėjo, kas nori valdyti Elektrėnus

Narių vertinimas:  / 0

Julija KIRKILIENĖ

IV kad.1Pagaliau paaiškėjo, kokios partijos dalyvaus savivaldos rinkimuose ir kas rungsis tiesioginiuose mero rinkimuose.

Share

Skaityti daugiau: Paaiškėjo, kas nori valdyti Elektrėnus

Dujos atpigo, žiemos atšilo, tik ne elektrėniškiams

Narių vertinimas:  / 0

Julija KIRKILIENĖ

file18940843 8911748fc11e2cefe5Elektrėniškius naujieji metai pasitiko liūdnomis naujienomis: nuo sausio 1 dienos kaina už šilumą pakelta beveik iki 27 buvusių centų arba beveik iki 8 eurocentų už 1 kWh (7,76 eurocento už kWh). Kainą pakėlė ne savivaldybei priklausanti ir gyventojams komunalines paslaugas teikianti įmonė „Elektrėnų komunalinis ūkis“. Kiaulę Elektrėnų politikams ir visiems centralizuota šiluma besinaudojantiems gyventojams prieš pat savivaldos rinkimus pakišo šilumą Elektrėnams parduodanti „Lietuvos energijos gamyba“.

Share

Skaityti daugiau: Dujos atpigo, žiemos atšilo, tik ne elektrėniškiams

Atsisveikinimas su litais

Narių vertinimas:  / 2

l balsas 1 copy2014 metus palydėjome atsisveikindami su litais. Vieni su litais atsisveikino juos padovanodami sukčiams, kurie žmogų moka geriau įtikinti pervesti jiems pinigus, nei kaimynai, neleisdami to daryti ir liepdami pranešti policijai. Kiti prisipirko įvairių daiktų, kurie gal eurais kainuos brangiau, o jaunoji Elektrėnų savivaldybės gyventoja ir laikraščio bendradarbė Ineta parašė klasikos vertą kūrinį apie sentimentus litui:

Share

Skaityti daugiau: Atsisveikinimas su litais

Atsisveikinimas su praeinančiais

Narių vertinimas:  / 0

Gyvenimas – ne tarpelis tarp dviejų datų. Apglėbk kiekvieną savo gyvenimo akimirką. Tučtuojau. Gyvenimas – tai visa, ką turi. (Bruno Ferrero)

Julija KIRKILIENĖ

1 52Dalį savo Gyvenimo vėl palydime į istoriją. Kiekvienas palydime skirtingą kartą – kas pirmą, kas ir šimtąjį... Geriausiai Gyvenimą ir jo prasmę šventinių renginių šurmulyje atspindėjo Paramos šeimai tarnybos teatrinės studijos „Avilys“ pastatytas spektaklis „Ką gali meilė“. Tai tyriausi neįgalių žmonių – mažutėlių – jausmai, išreikšti spalvomis ir priverčiantys ašaroti stipriausiuosius.

Bet nuo stipriausiųjų darbų priklauso, kokiomis spalvomis žmonės piešia Gyvenimą. Todėl prisiminkime, kokie jie, praeinantys, metai buvo mūsų savivaldybės gyventojams, kuo džiaugėmės, dėl ko liūdėjome...

Share

Skaityti daugiau: Atsisveikinimas su praeinančiais

Šiandien galime būti geresni negu vakar

Narių vertinimas:  / 1

Marijos fotoYra sakoma, kad Žmogus gerai jaustųsi gyvendamas Žemėje, tarpusavyje turi sąveikauti Dvasinė sveikata, Filosofija ir Mokslas. Tik sveikoje Dvasioje yra sveikas protas ir kūnas, o ne atvirkščiai,- sako išmintis.

Share

Skaityti daugiau: Šiandien galime būti geresni negu vakar

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.