Aktualijos

Anatolijus Golovač – irklavimo entuziastas

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 4732Sunku būtų rasti tinkamesnį žodį irkluotojui Anatolijui Golovač apibūdinti kaip entuziastas. Anatolijus aistra irklavimui užsidegė dar prieš penkis dešimtmečius, ir ji išliko tokia stipri, kad dabar gali ja dalintis su jaunąja karta. A. Golovač dabar nėra etatinis treneris, dirbantis už atlyginimą, tačiau vaikų treniruotėms skiria daug savo laiko ir nuolat galvoja, kaip pagerinti sąlygas irkluotojams.

Share

Skaityti daugiau: Anatolijus Golovač – irklavimo entuziastas

Savęs paieškos Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 2

Julija Kirkilienė

P1000616Elektrėnų savivaldybė garsi mažiausia bedarbyste Lietuvoje. Darbo biržos duomenimis, Elektrėnų savivaldybėje šiuo metu registruota per 100 jaunų žmonių, ieškančių darbo. Jauni asmenys neranda darbo dėl įvairių priežasčių, čia jiems į pagalbą ateina Darbo biržos vykdomas projektas „Atrask save“.

Share

Skaityti daugiau: Savęs paieškos Elektrėnuose

Konfliktas: kaip vyrai nutarė, taip ir bus

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

krabasElektrėnų Saulės gatvės dviejų namų gyventojai piketuoja, pas savivaldybės vadovus bėgioja, skundus rašo, į žiniasklaidos priemones kreipiasi, net kunigo pagalbos prašo, kad tik ant kalnelio tarp Sabališkių g. ir Saulės 28 namo nebūtų iškirsti ąžuoliukai ir ten nestatytų parduotuvės. Bet padėtis yra tokia, kaip sename anekdote: kaip vyrai nutarė, taip ir bus.

Share

Skaityti daugiau: Konfliktas: kaip vyrai nutarė, taip ir bus

Nebūkime žąsinai – atskirkime sukčius

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

sukciamsKai telefoninis sukčius, sumaišęs telefono numerius, paskambino net žinomiausiam šalies nusikaltėliui Henrikui Daktarui, dėl klaidos jam taip teisinosi: gaudome žąsinus.

Prieš šventas Kalėdas, besibaigiant Gailestingumo metams, suaktyvėjo ne tik paramos prašytojai, bet ir įvairiausi sukčiai bei patriotiniai elgetos. Elektrėniškių geraširdiškumu ir patriotiškumu pasinaudoti sukčiams netrūksta fantazijos ir jiems vis dar sekasi pasinaudoti lengvatikiais.

Share

Skaityti daugiau: Nebūkime žąsinai – atskirkime sukčius

Palydėtuvės į Seimą

Narių vertinimas:  / 4

Julija Kirklienė

IMG 2267Atrodo, kad visos negandos, intrigos, apkalbos, savivaldybės tarybos specialiosios komisijos darbas dėl Elektrėnų ligoninės baigėsi neįtikėtinai keistai.

Share

Skaityti daugiau: Palydėtuvės į Seimą

Žemės mokestis

Narių vertinimas:  / 0

zm 1600 5 cmyk

Share

Rinkimams pasibaigus: savivaldybei Seime atstovaus du naujokai

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

matk liesPagaliau turime valdžią. Ir tie, kas balsavo už permainas, ir tie, kas už stabilumą, turėjo likti patenkinti. Kaip sakome, išsirinkome Seimą visiems skoniams.

Elektrėnų savivaldybės gyventojams pasisekė, kad savivaldybė suskirstyta į dvi vienmandates apygardas ir renka du Seimo narius. Mes turime ne vieną, bet du lobistus Seime, kurie yra tarpininkai, žinantys, ko jų atstovaujamam regionui reikia, ir galintys įtikinti valstybės vadovus, kad tiems regionams tikrai reikia to. (Lobistas – interesų grupių įgaliotinis arba parlamentaras, mėginantis parlamente ar ministerijoje rengiamų įstatymų projektus pakreipti tam tikrų grupių naudai (Tarptautinių žodžių žodynas, Vilnius, 2001, p. 443). Užsienyje žodis lobistas vartojamas teigiama reikšme, pas mus – labiau neigiama... Po šių rinkimų – abu naujokai. Tiesa, Trakų-Vievio apygardoje išrinktas Liberalų sąjūdžio atstovas Jonas Liesys 2008 metų Seimo rinkimuose vienmandatėje Trakų-Vievio apygardoje taip pat buvo išrinktas vietoj Dangutės Mikutienės. Laimutė Matkevičienė – didžiojoje politikoje naujokė. Ji pakeitė 4 kadencijas savivaldybei deramai atstovavusį Bronių Bradauską.

Pasibaigus rinkimams, trumpai pakalbinome abu naujuosius Seimo narius.

Share

Skaityti daugiau: Rinkimams pasibaigus: savivaldybei Seime atstovaus du naujokai

Apie alkoholį, vaistus, pinigus, gatves ir...

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

posedziuiPer masinius renginius Elektrėnuose nebus prekiaujama alkoholiniais gėrimais. Tokį sprendimą spalio 26 d. vykusiame tarybos posėdyje tarybos nariai priėmė ne todėl, kad Seimo rinkimus laimėjo blaivybe garsėjanti Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, o todėl, kad dar 2015 metais Seimas buvo priėmęs Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas neleisti alkoholiu prekiauti tuose renginiuose, kur dalyvauja nepilnamečiai. Tai yra pirmoji naujiena, aktuali gyventojams.

Share

Skaityti daugiau: Apie alkoholį, vaistus, pinigus, gatves ir...

Jono Liesio padėka

Narių vertinimas:  / 1

LIESYS 43

Share

Laimutės Matkevičienės padėka

Narių vertinimas:  / 0

MATKEVICIENE 43

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.