Policija informuoja

Įvykių suvestinė

Narių vertinimas:  / 0

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

2011-12-28 gautas pareiškimas, kad buvęs sugyventinis V.K. (gim. 1984 m.) grasino nužudyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Įvykių suvestinė

Teismas skyrė kardomąją priemonę jaunuoliui, įtariamam grasinus nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą savo motinai

Narių vertinimas:  / 0

2012 m. sausio 3 d. Trakų rajono apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėja skyrė kardomąją priemonę – suėmimą – įtariamajam D. V.

Darius Kasperskis

Share

Skaityti daugiau: Teismas skyrė kardomąją priemonę jaunuoliui, įtariamam grasinus nužudyti ar sunkiai sutrikdyti...

Chuliganiškas motociklo vairavimas

Narių vertinimas:  / 0

2011 m. rugsėjo 26 d., apie 14.00 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai Elektrėnuose, Draugystės gatvėje, nustatė chuliganiško vairavimo atvejį, kai dvidešimt trijų metų T. B., vairuodamas motociklą, vienoje iš pagrindinių ir judriausių gatvių važiavo pirmąja eismo juosta, susilygino su antrąja eismo juosta važiuojančiu automobiliu, staigiai stabdė, po to dėl chuliganiškų paskatų, norėdamas atkreipti aplinkinių dėmesį, staigiai padidino greitį ir apie 10 – 20 metrų važiavo ant vieno galinio rato, taip keldamas pavojų sau, antrąja eismo juosta važiavusio automobilio vairuotojui ir keleiviams bei šaligatviu ėjusiems pėstiesiems.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Chuliganiškas motociklo vairavimas

Praeivis sulaikė nepilnametį chuliganą

Narių vertinimas:  / 0

Sausio 3 d., apie 16.45 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas (toliau – Elektrėnų PK) gavo pranešimą, kad Elektrėnuose, prie Draugystės g. 5 namo, sulaikytas vaikas, spardęs ir vartęs gelžbetonines šiukšliadėžes.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Praeivis sulaikė nepilnametį chuliganą

Pirmoji metų byla, pradėta dėl neteisėto narkotikų disponavimo

Narių vertinimas:  / 0

Amfa22012 m. sausio 1 d., apie 1.40 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau –Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Sodų g., sulaikė Elektrėnų gyventoją D.K. (gim. 1993 m.), kuris pareigūnams savo elgesiu kėlė įtarimą.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Share

Skaityti daugiau: Pirmoji metų byla, pradėta dėl neteisėto narkotikų disponavimo

Šeimos verslas klesti

Narių vertinimas:  / 0

Gruodžio 14 d. Vilniaus apygardos teismas, nagrinėdamas Elektrėnų gyventojo J. Š. apeliacinį skundą dėl Trakų r. apylinkės teismo nutarimo panaikinimo, priėmė nutartį skundo netenkinti ir palikti nepakeistą Trakų teismo nutarimą, kuriuo J. Š. pripažintas kaltu padaręs administracinį teisės pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 163(2) str. 2 d., dėl cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, neteisėto laikymo ir dėl neteisėtos prekybos jomis. J. Š. buvo paskirta 3 000 Lt bauda.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Šeimos verslas klesti

Ikiteisminis tyrimas dėl įžūlaus elgesio ir vandališkų veiksmų

Narių vertinimas:  / 0

Gruodžio 15 d., vakare Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, Rungos g., vyriškis išdaužė prekybos centro „Maxima“ vitrinos stiklą. Elektrėnų PK pareigūnai, skubiai nuvykę į įvykio vietą, pastebėjo svirduliuojantį asmenį, kurio abi rankos buvo sužalotos ir kruvinos. Apžiūrėjus įvykio vietą, nustatyta, jog išdaužtas reklaminio stendo, priklausančio reklamos paslaugų įmonei, stiklas. Įvykio kaltininkui, Pasvalio gyventojui R.T. (gim. 1975 m.), dirbančiam Lietuvos elektrinės devintojo bloko statybose, nustatytas 2,85 promilės girtumas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Ikiteisminis tyrimas dėl įžūlaus elgesio ir vandališkų veiksmų

Prieš smurtautoją panaudotas elektros impulsinis prietaisas TASER

Narių vertinimas:  / 0

2012 m. sausio 1 d., apie 23.03 val., Elektrėnų PK gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Pastrėvio seniūnijoje, šeimyninio konflikto metu, būdamas neblaivus prieš mamą ir patėvį smurtauja D. V. (gim. 1986 m.). Patrulių būrio pareigūnai įvykio vietoje išvydo šiurpą keliantį vaizdą. Prie namų, kieme, pastebėtas D. V. patėvis kruvinu veidu ir kirstine žaizda galvoje. Jis paaiškino, kad posūnis užsidaręs namuose su savo mama ir nieko neįsileidžia. Pro langą matėsi, kad D. V., apsikabinęs motiną, jai prie kaklo laiko peilį ir grasina nužudyti. Moteris šaukėsi pagalbos. Profesionaliais veiksmais, patekę į namų vidų ir kelis kartus prieš smurtautoją panaudoję elektros impulsinį prietaisą TASER, pareigūnai išlaisvino moterį. D. V. sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 3.09 prom. girtumas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Share

Skaityti daugiau: Prieš smurtautoją panaudotas elektros impulsinis prietaisas TASER

Įvykių suvestinė

Narių vertinimas:  / 0

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Įvykių suvestinė

Komisariatas kreipėsi į Eismo saugumo komisiją dėl eismo dalyvių saugumo užtikrinimo

Narių vertinimas:  / 0

Tvarka ir eismo saugumas keliuose labiausiai priklauso nuo vairuotojų, tačiau ir pėstieji ne išimtis. Vykdami į mokyklą ar į darbą kiekvienas tampame eismo dalyviu. Kaip rodo statistiniai duomenys, daugiausia nelaimių pėstieji patiria tamsiuoju paros metu pereidami kelią arba gatvę.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Komisariatas kreipėsi į Eismo saugumo komisiją dėl eismo dalyvių saugumo užtikrinimo

Susižalojo ardydamas šaudmenį

Narių vertinimas:  / 0

Pirmąją Šv. Kalėdų dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate gautas pranešimas, kad į medicinos įstaigą pristatytas Elektrėnų gyventojas Ž.Ž. (gim. 1978 m.) su sužalota rankos plaštaka. Pirmais duomenimis Ž.Ž. susižalojo, kai namo rūsyje sprogo ardomas šaudmuo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Susižalojo ardydamas šaudmenį

3000 litų bauda liko nepakeista

Narių vertinimas:  / 0

Šių metų balandžio 13 d., apie 18.00 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato ir Trakų rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrių pareigūnai, vykdydami bendrą planą dėl kovos su kontrabanda ir turėdami duomenų apie nelegalią prekybą cigaretėmis, Elektrėnuose, Pergalės g., sulaikė G.P., kuris turėjo į skolą už 180 Lt iš Elektrėnų, Pergalės gatvės gyventojo J.Š. įsigijęs 30 pakelių cigarečių „Saint George“, 20 pakelių cigarečių „Premjer“ ir 10 pakelių cigarečių „NZ Gold“. Visi rasti cigarečių pakeliai buvo pažymėti Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, bendra rūkalų vertė 416,50 Lt.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: 3000 litų bauda liko nepakeista

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.