Policija informuoja

Prižiūrimas akumuliatorius tarnaus ilgiau

Narių vertinimas:  / 0

Temperatūrai nukritus gerokai žemiau nulio, ne vienas vairuotojas, o ypač važinėjantis senesniu automobiliu, susirūpina savo mašinos akumuliatoriumi. Vieni puola pirkti naujo, kiti stengiasi pakrauti senąjį, tretieji pastato automobilį ir juo nesinaudoja, kol neatšyla. Šie patarimai skirti tiems, kurie ketina spaudžiant šalčiui važinėti automobiliu ir nori pasirūpinti akumuliatoriumi taip, kad jis kuo ilgiau tarnautų ir nepateiktų nemalonių staigmenų.

Ineta Stravinskaitė

Share

Skaityti daugiau: Prižiūrimas akumuliatorius tarnaus ilgiau

Įvykių suvestinė

Narių vertinimas:  / 0

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

01-11 pradėtai du ikiteisminiai tyrimai dėl Elektrėnuose apgadintų automobilių  „VW Golf“ ir „Mitsubishi Galant“.

01-11 gautas pranešimas, kad į Vilniaus GMP universitetinę ligoninę buvo pristatytas asmuo, kurį gruodžio 14 d., apie 18.00 val., Elektrėnuose, prie parduotuvės ,,Maxima“, sumušė 4-6 nepažįstami jaunuoliai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Įvykių suvestinė

Elektrėnuose sulaikyti asmenys, įtariami plėšimu

Narių vertinimas:  / 0

Sausio 17 d. apie 14.00 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau - Elektrėnų PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai,  pasitelkę Vilniaus aps. VPK Mobilios kuopos pareigūnus, Elektrėnuose, Elektrinės gatvėje, sulaikė anksčiau teistą Elektrėnų gyventoją A.T. (gim. 1991 m.) ir anksčiau teistą Kaišiadorių rajono gyventoją R.M. (gim. 1971 m.), įtariamus plėšimu.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnuose sulaikyti asmenys, įtariami plėšimu

Eismo saugumo padėtis Elektrėnuose 2011 m. gruodžio mėnesį

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas (toliau – Elektrėnų PK) informuoja, kad Elektrėnų savivaldybėje per 2011 m. gruodžio mėnesį įvyko 18 eismo įvykių, vieno jų metu nukentėjo žmonės.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Share

Skaityti daugiau: Eismo saugumo padėtis Elektrėnuose 2011 m. gruodžio mėnesį

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotikais

Narių vertinimas:  / 0

2011 m. sausio 12 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.  (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Share

Skaityti daugiau: Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotikais

Siūlė kyšį, kad išvengtų baudžiamosios atsakomybės už disponavimą narkotikais

Narių vertinimas:  / 0

DSCF9032Sausio 17 d., apie 21.15 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Šviesos gatvėje, sustabdė patikrinimui automobilį „VW Passat“, vairuojamą Elektrėnų sav., Vievio sen. gyventojo D. G. (gim. 1989 m.). Pastarasis teigė neturintis draudžiamų daiktų, tačiau per apžiūrą jo palto kišenėje buvo rastas polietileninis maišelis su augalinės kilmės, žalios spalvos medžiaga, įtariama, marihuana.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Share

Skaityti daugiau: Siūlė kyšį, kad išvengtų baudžiamosios atsakomybės už disponavimą narkotikais

Suaktyvėjo telefoniniai ir internetiniai sukčiai

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities policija perspėja gyventojus būti itin dėmesingiems, nes pastaruoju metu vėl suaktyvėjo „telefoniniai ir internetiniai sukčiai“. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad šie asmenys tampa vis išradingesni, atsargesni, gudresni ir nuolat tobulina žmonių apgaudinėjimo taktiką.

2012 m. sausio 15 d., vos per keletą valandų, Elektrėnų policijos komisariatas užregistravo keletą telefoninių sukčiavimų ir sukčiavimų internetu atvejų, apie tai pranešimai gauti bendruoju pagalbos centro telefonu 112.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK Kriminalinės policijos informacija

Share

Skaityti daugiau: Suaktyvėjo telefoniniai ir internetiniai sukčiai

Įvykių suvestinė

Narių vertinimas:  / 0

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

01-04 gautas pranešimas, kad Kietaviškių sen. pavogti metaliniai dangčiai iš naujai išasfaltuoto kelio ir pėsčiųjų tako. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Įvykių suvestinė

Trakų rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį degalinės plėšikui

Narių vertinimas:  / 0

Trakų rajono apylinkės teismas 2012 m. sausio 5 d. paskelbė nuosprendį, kuriuo A.S. pripažino kaltu apiplėšus degalinę panaudojant šaunamąjį ginklą.

Darius Kasperskis Trakų rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėjas

Share

Skaityti daugiau: Trakų rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį degalinės plėšikui

Rastas aparatas naminei degtinei gaminti

Narių vertinimas:  / 1

DSC00741Šių metų sausio 6 d., apie 16.30 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) pasitikėjimo telefonu buvo gautas anoniminis pranešimas, kad  Kietaviškių seniūnijos gyventojas savo sodyboje gamina naminę degtinę.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Rastas aparatas naminei degtinei gaminti

Pradėti tyrimai dėl narkotikų ir žmonėms sužaloti pritaikyto daikto

Narių vertinimas:  / 0

KastetasŠių metų sausio 5 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų apie neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, organizavo priemonę, kurios metu, kartu su Patrulių būrio pareigūnais sulaikė jau teistą Elektrėnų gyventoją J. M. (gim. 1988 m.) ir Kaišiadorių r. gyventoją V. M. (gim. 1986 m.).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Share

Skaityti daugiau: Pradėti tyrimai dėl narkotikų ir žmonėms sužaloti pritaikyto daikto

Vieša paslaptis iš pirmų lūpų

Narių vertinimas:  / 0

Žinia apie Lietuvos televizijos  laidos „Vieša paslaptis“ prodiuserio ir Elektrėnų policijos komisariato konfliktą nėra nei objektyvi, nei teisinga. Neatsakingai laidą filmavę jauni žurnalistai už kadro paliko svarbiausią informaciją – žmonės nepritarė nei kalboms apie blogą valdžią,  nei provokacijai. Štai ką apie įvykį papasakojo šio įvykio herojės Karolina ir Dalia, skambinusios policijai.

Red. inf.

Share

Skaityti daugiau: Vieša paslaptis iš pirmų lūpų

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.