Policija informuoja

Policija rado nelegalaus tabako ir alkoholio

Narių vertinimas:  / 0

alkoVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, tęsdami kovą su nelegalia tabako ir alkoholio apyvarta ir siekdami užkardyti tokius teisės pažeidimus, 2013 m. rugsėjo 13 d. Elektrėnuose atliko kratą M. K. namuose, kur rado 5 litrus denatūruoto etilo alkoholio skiedinio ir 1,8 litro naminės degtinės.

Share

Skaityti daugiau: Policija rado nelegalaus tabako ir alkoholio

Nubaustas už automobilio signalizacijos sukeltą triukšmą

Narių vertinimas:  / 0

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso183 str. (Viešosios rimties trikdymas) 1 d. numatyta, kad šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais bei kitokiais garsiniais aparatais ar kiti triukšmą keliantys veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte bei kitose viešosiose vietose, o vakaro ir nakties metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešąją rimtį, – užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams arba pareigūnams iki trijų šimtų litų.

Share

Skaityti daugiau: Nubaustas už automobilio signalizacijos sukeltą triukšmą

VAIRUOTOJAU, SUSIMĄSTYK! IR TU ATSAKINGAS UŽ VAIKŲ SAUGUMĄ KELYJE

Narių vertinimas:  / 0

Artėjant naujiems mokslo metams, vaikų saugumui keliuose policija skiria itin didelį dėmesį: policijos pareigūnai ne tik budės prie pėsčiųjų perėjų, bet ir organizuos įvairias prevencines priemones bei vykdys švietėjišką veiklą.

Share

Skaityti daugiau: VAIRUOTOJAU, SUSIMĄSTYK! IR TU ATSAKINGAS UŽ VAIKŲ SAUGUMĄ KELYJE

Rasta dingusi moteris

Narių vertinimas:  / 0

2013 m. liepos 8 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad apie 14.45 val. iš VĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės pastato galimai uogauti išėjo ir negrįžo Parkensono liga serganti 63 metų moteris, kuri vaikščiojo pasiramsčiuodama lazdele.
Nedelsiant reaguojant į šį pranešimą, buvo sutelktos didelės pareigūnų pajėgos, tačiau iki sutemų moters surasti nepavyko. Paieška buvo tęsiama kitos dienos rytą pasitelkus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Aviacijos rinktinės pareigūnus su sraigtasparniu.
Moteris rasta sąmoninga pelkėje, nutolusioje apie 1 km nuo ligoninės.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK   informacija

Share

Teismas sušvelnino bausmę už narkotikų platinimą

Narių vertinimas:  / 3

2011 m. gruodžio 21 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato patrulių būrio pareigūnai Elektrėnuose, vieno iš Draugystės gatvės namo rūsyje sulaikė elektrėnietį T. B. (gim. 1986 m.), kuris neteisėtai įgijo, laikė narkotinę medžiagą – kanapes, turėdamas tikslą kitaip jas platinti, duodamas parūkyti kitiems su juo buvusiems septyniems asmenims.

Share

Skaityti daugiau: Teismas sušvelnino bausmę už narkotikų platinimą

Pareigūnų veiksmai pristatant nepilnametį į sveikatos priežiūros įstaigą buvo teisėti

Narių vertinimas:  / 0

Jauno žmogus mirtis sukrečia šeimos narius, artimuosius ir visą bendruomenę. Įvykis, kai 2013 m. gegužės 12 d. iš gyvenimo pasitraukė nepilnametis, Lazdėnuose gyvenęs Z. G., sukrėtė visą Lietuvą ir sulaukė įvairių atgarsių ir atsiliepimų Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnų atžvilgiu. 

Share

Skaityti daugiau: Pareigūnų veiksmai pristatant nepilnametį į sveikatos priežiūros įstaigą buvo teisėti

Vardinė dovana moterį apgynusiam piliečiui

Narių vertinimas:  / 0

apdovanojaVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato viršininkas Andžej Grudinskij už atliktą pilietinę pareigą ir išgelbėtą gyvybę, apgynus moterį nuo užpuoliko, įteikė vardinį laikrodį J. Nekrošiui. Kartu už parodytą drąsą ir neabejingumą žmogaus likimui padėkojo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis.

Share

Skaityti daugiau: Vardinė dovana moterį apgynusiam piliečiui

Andžej Grudinskij: dėl policijos darbo savivaldybėje nėra gėda

Narių vertinimas:  / 2

policJulija Kirkilienė

Savivaldybėje policijos patrulius keis vaizdo kameros, o eismą Draugystės – Taikos gatvių sankryžoje reguliuos šviesoforas. Tokios naujienos buvo paviešintos Elektrėnų policijos komisariato ataskaitiniame susirinkime. O kad Elektrėnų policininkų darbas gerai žinomas ne tik savivaldybėje, bet ir šalyje, niekam jau nėra naujiena. Bet naujiena yra tai, kad Pergalės gatvėje gyvenantis pilietis Š. geriau sutinka mokėti baudas po 20 tūkst. litų, nei savo verslo atsisakyti. Policija pradėjo domėtis, kas yra to taško nelegalių akcizinių prekių tiekėjai. Naujiena yra ir tai, kad 2012 metais užfiksuotas aukščiausias nusikalstamų veikų ištyrimo lygis per Elektrėnų PK gyvavimo metus.

Share

Skaityti daugiau: Andžej Grudinskij: dėl policijos darbo savivaldybėje nėra gėda

Elektrėnuose nauji kelio ženklai

Narių vertinimas:  / 0

2012 m. gruodžio 7 d. Elektrėnuose, Draugystės ir Rungos gatvėse buvo įrengti nauji kelio ženklai Nr. 333 „Stovėti draudžiama“, draudžiantys transporto priemonėms stovėti toje kelio pusėje, kurioje yra ženklas. Šio kelio ženklo apribojimai negalioja skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele pažymėtoms transporto priemonėms ir taksi su įjungtu taksometru. Rungos g., priešais AB „Swedbankas“ įrengtas kelio ženklas Nr. 301 „Įvažiuoti draudžiama“, draudžiantis įvažiuoti visoms transporto priemonėms, išskyrus maršrutinį transportą.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnuose nauji kelio ženklai

Elektrėnų pareigūnai sulaikė grupę asmenų, įtariamų narkotikų platinimu

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė grupę asmenų, įtariamų narkotikų platinimu. Video

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų pareigūnai sulaikė grupę asmenų, įtariamų narkotikų platinimu

Bendros Elektrėnų ir Vilniaus r. priemonės rezultatai

Narių vertinimas:  / 0
11_31_47_000Siekiant užtikrinti tinkamą eismo dalyvių kontrolę ir jų atsakomybės neišvengiamumą, vakar organizuota bendra Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) ir Vilniaus rajono policijos komisariato Patrulių būrių policinė priemonė, kurios tikslas užkardyti ir išaiškinti šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus: leistino greičio viršijimo, pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus, neblaivius ar apsvaigusius nuo narkotinių medžiagų vairuotojus.
Share

Skaityti daugiau: Bendros Elektrėnų ir Vilniaus r. priemonės rezultatai

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK) pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str. dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui.

Share

Skaityti daugiau: Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.