Policija informuoja

Individualioje įmonėje prekiaujama kontrabandinėmis cigaretėmis

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (Elektrėnų PK) pareigūnai, siekdami užkardyti teisės pažeidimus, susijusius su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta, 2011 m. balandžio 27 d. nustatė, kad Vievyje esančios A.P. (gim. 1961 m.) individualios įmonės kioske prekiaujama kontrabandinėmis cigaretėmis. A.P. pardavė 10 pakelių cigarečių, o kiosko patalpose rasta dar 18 pakelių. Visi jie pažymėti Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Individualioje įmonėje prekiaujama kontrabandinėmis cigaretėmis

Elektrėnuose nepilnametis keturračiu važinėjosi lyg kaskadininkas

Narių vertinimas:  / 0

Šešiolimetis jaunuolis Elektrėnų mieste keturračiu motociklu pirmadienį važinėjosi lyg būtų kaskadininkas.

BNS

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnuose nepilnametis keturračiu važinėjosi lyg kaskadininkas

Įvykių suvestinė

Narių vertinimas:  / 0

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

04-20 gautas pranešimas, kad laikotarpyje nuo kovo 22 d. iki kovo 28 d., pasinaudojus el. bankininkyste iš įvairių bendrovių, teikiančių trumpalaikes paskolas, pareiškėjos vardu buvo paimta 2650 litų paskolų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-21 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Kazokiškių sen., Mitkiškių k., iš miško iškirstos 28 drebulės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-22 gautas pranešimas, kad laikotarpyje nuo balandžio 1 d. iki balandžio 22 d. Elektrėnų sav., Vievio sen., Žiežmarkos k., Kaišiadorių urėdijos Paparčių girininkijai priklausančiame Strošiūnų miške išpjauti penki brandūs beržai ir viena brandi drebulė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-24 gautas pareiškimas, kad išdaužtas automobilio „Ford Focus c-max“ galinis stiklas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-25 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievyje, išlaužus lango rėmą buvo įsibrauta į namą bei pavogtos navigacijos „Navio 5009“, metalo detektoriai „Garrett ATPRO International 11“,  „Garrett GTI 2500“, „Garrett Euroace“, „Minelab Excalibur“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-25 Elektrėnuose savo namuose buvo rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

04-26 gautas pareiškimas, kad balandžio 24 d. laikotarpyje nuo 14.00 val. iki 15.00 val. iš automobilio „Opel Vectra“, stovėjusio Elektrėnuose, Pergalės g., dingo rankinė, kurioje buvo mobilusis telefonas, dokumentai, banko kortelė bei kiti daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-26 gautas pareiškimas, kad iš sodo sklypo Elektrėnuose, sodų bendrijoje „Šviesa“, dingo įvairūs metaliniai daiktai, suniokotas lauko židinys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-26 gautas pranešimas, kad į Elektrėnų ligoninės priimamąjį dėl sumušimo, kaulų lūžių pristatytas asmuo, kuris buvo rastas Vievyje, namo kieme. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 84 administracinės teisės pažeidimų protokolai už nedidelį chuliganizmą, girto pasirodymą viešoje vietoje, kelių eismo taisyklių pažeidimus, viešosios rimties trikdymą,  policijos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymą, smulkų svetimo turto pagrobimą ir kt.

Užregistruoti 228 pranešimai įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Įvykių suvestinė

Narių vertinimas:  / 0

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

04-11 gautas UAB, esančios Vievyje, pareiškimas, kad balandžio 8 d. apie 8.00 val. bendrovės saugomoje teritorijoje saugos firmos „G4S“ darbuotojai sulaikė asmenį, iš bendrovės teritorijos automobiliu ketinusį pagrobti apie 48 kg nenaudojamo elektros kabelio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-13 gautas pareiškimas, kad balandžio 13 d. nuo 12.00 val. iki 15.00 val. Kazokiškių sen., išlaužus durų pakabinamas spynas, buvo įsibrauta į negyvenamą namą bei ūkinius pastatus ir pavogti dažai, tepalai ir karutis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-14 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose bendro naudojimo virtuvėje pasigesta dujinės viryklės ir dujų baliono. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

12-14 apie 18.00 val. kelio Elektrėnai–Geibonys 2 km R.P., (gim. 1980 m.) vairuodamas automobilį „FORD Galaxy“, slidžiame kelyje nesuvaldė automobilio ir susidūrė su priešpriešais važiuojančiu automobiliu „CITROEN“, vairuojamu D.S. (gim. 1979 m.). Atlikus teismo medicinos tyrimą, nustatyta, kad D.S. avarijos metu buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-15 gautas pareiškimas, kad 19.30 val. kavinėje, esančioje Elektrėnų sav., kelio A1 46 km, iš striukės kišenės dingo mobiliojo ryšio telefonas HTC HD2. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-15 apie 18.18 val.  Vievio sen., Balceriškių geležinkelio pervažoje, keleivinis traukinys Vilnius-Kaunas, susidūrė su staiga ant bėgių užvažiavusiu automobiliu „AUDI A4“, kurio vairuotojas dėl patirtų sužalojimų vežamas į ligoninę mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-16 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, Draugystės gatvėje, supjaustytos automobilio „Chrysler Grand Voyager“ trys padangos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-16 gautas pareiškimas, kad apie 9.00 val. iš automobilių stovėjimo aikštelės Elektrėnuose, Šviesos g., pavogtas automobilis „AUDI A4“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

03-18 8.00 val. atvykus į  renovuojamą statybos objektą Elektrėnuose, Draugystės g., pastebėta, kad pro išlaužtas sandėliuko duris pavogti įrankiai bei karutis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

03-18 gautas pareiškimas, kad dėvėtų rūbų parduotuvėje, esančioje Elektrėnuose, atrakinus duris ir patekus į vidų buvo pavogti grynieji pinigai, sėklos ir įvairūs daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-19 gautas uždarosios akcinės bendrovės pareiškimas, kad nuo reklaminio stendo, esančio prie kelio A1 Vilnius–Kaunas, Ausieniškių k., Vievio sen., pavogti 8 vnt. halogeninių šviestuvų su elektros instaliacinėmis medžiagomis bei 40 m elektros kabelio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 88 administracinės teisės pažeidimų protokolai už įvairius kelių eismo pažeidimus, už girto pasirodymą viešoje vietoje, smulkaus svetimo turto pagrobimą, nedidelius chuliganizmus, ginklo ir šaudmenų saugojimo, laikymo, nešiojimo ar gabenimo tvarkos pažeidimus, rūkymą vietose, kuriose pagal įstatymus draudžiama tai daryti, viešosios rimties trikdymą, gyvenimą be asmens tapatybės dokumento, narkotinių, psichotropinių medžiagų vartojimą be gydytojo paskyrimo ir kita.

Užregistruoti 232 pranešimai įvykių registre.

04-13 19.00 val., tikrinant informaciją dėl akcizais apmokestinamų prekių taisyklių pažeidimo, Elektrėnuose, Pergalės g., rankinėje pas G.P. (gim. 1953 m.) buvo rasta 30 vnt. pakelių cigarečių ,,Saint George“, 20 vnt. pakelių cigarečių ,,Premjer“ ir 10 vnt. pakelių cigarečių ,,NZ Gold“ su Rusijos Federacijos banderolėmis. Pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena  pagal LR ATPK 1632 str.

04-19 R.S., gyv. Vievyje, pardavė 10 pakelių cigarečių „Minsk Superlims“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal LR ATPK 1632 str.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Per savaitgalį sulaikyta 19 neblaivių asmenų, iš kurių 4 vairuotojai

Narių vertinimas:  / 0

Sulaukus šiltų orų, daugiau žmonių pasirodo miesto gatvėse, skveruose ir parkuose. Tačiau jų ramybę trikdo ir kelia grėsmę viešose vietose pasirodantys neblaivūs ar girtaujantys asmenys. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai, siekdami užtikrinti viešąją tvarką ir rimtį bei ankstyvojoje stadijoje užkardyti girtų asmenų daromus pažeidimus, praėjusį savaitgalį organizavo prevencinę priemonę.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Per savaitgalį sulaikyta 19 neblaivių asmenų, iš kurių 4 vairuotojai

Nuteistas dvi moteris seksualiai prievartavęs vyras

Narių vertinimas:  / 0

Trakų rajono apylinkės teismas 2011 m. balandžio 13 d. priėmė nuosprendį, kuriuo G.R. pripažino kaltu pasikėsinus seksualiai prievartauti D.M., bei prievartavus ir žaginus D.A.

Informaciją pateikė Trakų rajono apylinkės teismo atstovas spaudai, Teisėjo padėjėjas Darius Kasperskis

Share

Skaityti daugiau: Nuteistas dvi moteris seksualiai prievartavęs vyras

Sulaikyti Grigiškių gyventojai, platinę narkotines medžiagas

Narių vertinimas:  / 0

archyvo_nuotraukaVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai 2011 m. kovo mėnesį Elektrėnuose sulaikė dvidešimtmetį, anksčiau teistą šio miesto gyventoją, kuriam buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl narkotinių medžiagų platinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) Elektrėnuose. Trakų rajono apylinkės teismas minėtam asmeniui skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 2 mėnesiams.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Sulaikyti Grigiškių gyventojai, platinę narkotines medžiagas

„Telefoniniai“ sukčiai vėl suaktyvėjo

Narių vertinimas:  / 0

2011 m. balandžio 1 ir 4 dienomis Elektrėnuose iš senyvo amžiaus žmonių asmuo, paskambinęs telefonu ir prisistatęs policijos pareigūnu, apgaulės būdu išviliojo 2000 ir 1000 litų.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: „Telefoniniai“ sukčiai vėl suaktyvėjo

Du sprogimai per savaitę

Narių vertinimas:  / 0

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariate registruoti du įvykiai dėl neaiškios kilmės daiktų sprogimų, kurių metu buvo sužaloti žmonės. Ukmergės rajone sprogimo metu vyriškiui nutraukta rankos plaštaka, Elektrėnų savivaldybėje sprogimo metu vyriškiui taip pat sužalota plaštaka ir dilbis, o moteris patyrė šlaunies sužalojimus.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share

Skaityti daugiau: Du sprogimai per savaitę

Trakų rajono apylinkės teismas šiais metais nubaudė jau 30 neblaivių vairuotojų

Narių vertinimas:  / 0

Trakų rajono apylinkės teismas šiais metais jau išnagrinėjo 30 administracinių teisės pažeidimų bylų, kuriose administracinėn atsakomybėn traukiamus asmenis pripažino kaltais vairavus transporto priemones būnant neblaiviems ar apsvaigus nuo narkotinių medžiagų.

Darius Kasperskis, Trakų rajono apylinkės teismo atstovas spaudai

Share

Skaityti daugiau: Trakų rajono apylinkės teismas šiais metais nubaudė jau 30 neblaivių vairuotojų

Įvykių suvestinė

Narių vertinimas:  / 0

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Share

Skaityti daugiau: Įvykių suvestinė

Elektrėniečiui draudimo bendrovės apgauti nepavyko

Narių vertinimas:  / 0

Trakų rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje dėl sukčiavimo nuteistas draudimo bendrovę bandęs apgauti Elektrėnų gyventojas A. G.

ERGO inf.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėniečiui draudimo bendrovės apgauti nepavyko

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.