Policija informuoja

Gerti vienam buvo liūdna – paskambino policijai, kad pasikalbėtų

Narių vertinimas:  / 1

2017 m. sausio 17 d., apie 12.36 val., Bendrasis pagalbos centras iš neblaivaus Elektrėnų gyventojo (gim. 1959 m.) gavo melagingą pranešimą dėl agresyvaus, neblaivaus asmens, kuris atsisako išeiti iš buto.

Share

Skaityti daugiau: Gerti vienam buvo liūdna – paskambino policijai, kad pasikalbėtų

Ar ilgai dar greičio mėgėjai rizikuos savo ir kitų gyvybėmis?

Narių vertinimas:  / 0

nuotrauka3Tikriausiai daugelis sutiksite, kad pagrindinė nelaimių priežastis keliuose yra greičio viršijimas. Siekdami užkirsti kelią skaudžioms nelaimėms, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet sustiprino greičio kontrolę Elektrėnų savivaldybėje ir kiekvieną savaitę vykdo priemones vairuotojų greičiui kontroliuoti.

Share

Skaityti daugiau: Ar ilgai dar greičio mėgėjai rizikuos savo ir kitų gyvybėmis?

Vievyje prie mokyklų nustatyti ne tik vairuotojai, nepaisantys Kelių eismo taisyklių, bet ir rūkantys nepilnamečiai

Narių vertinimas:  / 4

KET 02 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Veiklos skyriaus pareigūnai, kovo 1 d. patruliuodami Vievio miete, vykdė prevencines priemones, kurių metu stebėjo Vievio mokyklų prieigas ir fiksavo Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Share

Skaityti daugiau: Vievyje prie mokyklų nustatyti ne tik vairuotojai, nepaisantys Kelių eismo taisyklių, bet ir...

Nuteistas mažametį sužalojęs vyras

Narių vertinimas:  / 1

2016 m. lapkričio 15 d. ryte prie Semeliškių gimnazijos buvo sumuštas mažametis.

Dėl šios nusikalstamos veikos Elektrėnų policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 3 d. (Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė mažamečiui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų) ir sulaikytas 41 metų Semeliškių seniūnijoje gyvenantis vyras. Nustatyta, kad prieš vaiką smurtavo dėl asmeninių priežasčių. Jis tampė mažametį už drabužių, spyrė jam į pilvą, sudavė smūgius rankomis į įvairias kūno vietas, taip vaiką sužalodamas.

Share

Skaityti daugiau: Nuteistas mažametį sužalojęs vyras

Muštynės kavinėje

Narių vertinimas:  / 0

Dviejų išgėrusių vyrų bendravimas kavinėje pasibaigė muštynėmis ir abiejų teistumu 2016 metų pabaigoje Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas), pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje du Elektrėnų savivaldybės gyventojai A.V. (gim. 1983 m.) ir A.V. (gim.1970 m.), kaltinami pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 284 str. 1 d. (Viešosios tvarkos pažeidimas). 2016 m. gruodžio 12 d., abu vyrai susitiko Elektrėnuose.

Share

Skaityti daugiau: Muštynės kavinėje

Nesėkminga Vievio seniūnijos gyventojo diena

Narių vertinimas:  / 4

buteliaiKovo 17 d. apie 10 val. 28 min. Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai Pylimų k., Vievio sen., Elektrėnų sav., sustabdė patikrinti automobilį „VW Passat“, kurį vairavo Vievio sen. gyventojas (gim. 1985 m.). Vairuotojas pareigūnams pateikė visus reikiamus dokumentus ir Rusijos Federacijos išduotą vairuotojo pažymėjimą. Kilus įtarimui, kad vairuotojo pažymėjimas gali būti suklastotas, Elektrėnų policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 300 str. 1 d. (Dokumentų suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu). Vievio sen. gyventojui už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Share

Skaityti daugiau: Nesėkminga Vievio seniūnijos gyventojo diena

Elektrėnų parduotuvėje prekiauta maisto produktais, kurių galiojimas pasibaigęs

Narių vertinimas:  / 4

2016 m. kovo 4 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai organizavo policinę priemonę, skirtą nustatyti prekybos alkoholio ir tabako gaminiais pažeidimus.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų parduotuvėje prekiauta maisto produktais, kurių galiojimas pasibaigęs

Vyras, moterį išstūmęs pro balkono langą, suimtas

Narių vertinimas:  / 0

2016 m. vasario 14 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnuose vyras, gim. 1968 m., smurtaudamas prieš sugyventinę išstūmė ją pro antro aukšto balkono langą.

Share

Skaityti daugiau: Vyras, moterį išstūmęs pro balkono langą, suimtas

Sodų namelių vagišiams – teismo sprendimas

Narių vertinimas:  / 4

Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas) 2015 m. lapkričio 6 d. išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir priėmė nuosprendį trims Elektrėnų savivaldybės gyventojams, kuriuos 2015 m. kovo 11 d. Elektrėnų PK Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė, įtarus vagystėmis iš sodų namelių.

Share

Skaityti daugiau: Sodų namelių vagišiams – teismo sprendimas

„Versmės“ gimnazistai tapo prizininkais

Narių vertinimas:  / 0

IMG 38162015 m. birželio 1 d. Lietuvos policijos stadione vyko Vilniaus apskrities mokyklų 14-17 metų amžiaus moksleivių gatvės krepšinio ir mini futbolo turnyras Tarptautinei vaikų dienai paminėti, populiarinti fizinį aktyvumą tarp moksleivių, kelti jų sportinį meistriškumą, plėtoti draugiškus santykius, skatinti moksleivius vykdyti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Share

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazistai tapo prizininkais

Policijos darbo kasdienybė: ir prakeikia, ir žegnoja

Narių vertinimas:  / 3

Julija KIRKILIENĖ

IMG 2140Taip jau būna, kad žmonės, patyrę, kas yra blogai, geriau vertina tai, kas yra gera. Tokios mintys kilo po Elektrėnų policijos komisariato (PK) veiklos ataskaitos visuomenei. Pasiklausyti PK viršininko Andžej Grudinskij ataskaitos susirinkę bendruomenių atstovai bei savivaldybės vadovai policijai turėjo tik padėkų ir nė vienos pastabos apie kokią neatliktą ar blogai atliktą pareigą. Elektrėnų policijos komisariatas, vadovaujant viršininkui Andžej Grudinskij, per šešerius metus dėl gero darbo ir bendradarbiavimo su gyventojais įgijo žmonių pasitikėjimą.

Share

Skaityti daugiau: Policijos darbo kasdienybė: ir prakeikia, ir žegnoja

Į policiją už vairo ir išgėrus – kvailumas, abejingumas ar visiškas įstatymų ignoravimas?

Narių vertinimas:  / 1

Dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo iškviestas į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatą vairuotojas atvyko girtas.

Share

Skaityti daugiau: Į policiją už vairo ir išgėrus – kvailumas, abejingumas ar visiškas įstatymų ignoravimas?

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.