Policija informuoja

Kontrabandinių cigarečių rasta ir automobilyje, ir namuose

Narių vertinimas:  / 1
kontrabandaSpalio 31 d. apie 17 val. 30 min. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Veiklos skyriaus pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Raistinės g.,  pastebėjo dideliu greičiu ir pavojingai manevruojant iš Ąžuolyno g. išvažiuojantį automobilį „Audi A6“.
Share

Skaityti daugiau: Kontrabandinių cigarečių rasta ir automobilyje, ir namuose

Elektrėnų policijos jaunoji policijos rėmėja geriausia apskrityje

Narių vertinimas:  / 2

remejaSpalio 12 d. vykusio Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato „Geriausio jaunojo policijos rėmėjo ir policijos rėmėjo“ konkurse išaiškinti geriausi rėmėjai.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų policijos jaunoji policijos rėmėja geriausia apskrityje

Elektrėnų pareigūnus bandyta papirkti du kartus

Narių vertinimas:  / 0

1 kyšisPastarosiomis dienomis Elek­trėnų policininkus vairuotojai ban­dė papirkti du kartus. Vienas nesegėjo saugos diržo, o kitas bu­vo visai girtas ir pareigūnui vietoj dokumentų padavė kažkokio prietaiso instrukciją.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų pareigūnus bandyta papirkti du kartus

Kontrabandinių cigarečių gabentojų laukia ne tik baudos, gali būti konfiskuotas ir jų automobilis

Narių vertinimas:  / 1

cigaretes

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Rungos gatvėje, pastebėjo automobilį BMW X5, kuris važiavo dideliu greičiu ir vingiuodamas. Pirmas įtarimas buvo – vairuotojas neblaivus. Pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį ir patikrinus vairuotojo (gim. 1972 m.) blaivumą, alkotesteris parodė, kad jis blaivus – 0,00 prom., tačiau vairuo­tojo elgesys kėlė įtarimų. Pareigūnų paklaustas, ar turi draudžiamų daiktų, vyras atsakė, kad jokių draudžiamų daiktų automobilyje nėra. Paprašius atidaryti automobilio bagažinę, joje rasta kartotinė dėžė, kurioje buvo 500 pakelių „Fest“ kontrabandinių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Share

Skaityti daugiau: Kontrabandinių cigarečių gabentojų laukia ne tik baudos, gali būti konfiskuotas ir jų automobilis

Vagystės iš butų – galvos skausmas šeimininkams ir policijai

Narių vertinimas:  / 0

vagystės inscenizacijaŠią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate pradėti dar trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš butų. Praėjusią savaitę visuomenė buvo informuota apie vagystes Vievyje, šį kartą vagys nusižiūrėjo butus, esančius Elektrėnuose. Nuo vagysčių nukentėjo Sodų, Pergalės ir Šarkinės g. gyvenamųjų namų gyventojai. Vagys butus pasirinko žinodami, kad butų šeimininkų nėra, kad niekas jų vagystėms nesutrukdys. Į vieną butą vagys pateko pritaikę raktą, į kitus du – per langus.

Share

Skaityti daugiau: Vagystės iš butų – galvos skausmas šeimininkams ir policijai

Būkite atsargūs, padaugėjo vagysčių iš butų

Narių vertinimas:  / 1

vagystės inscenizacijaPastaruoju metu Elektrėnų savi­valdybėje padaugėjo vagysčių iš butų, ypač Vievio mieste. Vagių taikiniu tapo butai, kuriuose pastoviai negyvenama, kurių šeimininkai ilgesniam laikui išvykę į užsienį dirbti, išvykę atostogauti ir pan. Dažniausiai į tokias patalpas patenkama pro langus ir balkonus. 

Share

Skaityti daugiau: Būkite atsargūs, padaugėjo vagysčių iš butų

Vairuokite blaivūs

Narių vertinimas:  / 0
blaivusNuo 2017 m. sausio 1 d. iki 2017 m. birželio 30 d. Elektrėnų savivaldybėje sulaikyti 55 neblaivūs vairuotojai, iš jų dėl 27 pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. Šie statistiniai duomenys rodo, kad vairuotojai vis dar nevengia sėsti prie vairo būdami neblaivūs, tokie teisės pažeidimai vis dar lieka opia problema visoje Lietuvoje.
Share

Skaityti daugiau: Vairuokite blaivūs

BŪKITE ATSARGŪS, ELEKTRĖNUOSE SIAUČIA SUKČIAI

Narių vertinimas:  / 0
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate per tris dienas pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčių išviliotų pinigų iš patiklių gyventojų.
Share

Skaityti daugiau: BŪKITE ATSARGŪS, ELEKTRĖNUOSE SIAUČIA SUKČIAI

Už dvi įvykdytas vagystes – nepilnamečiams teismo sprendimas

Narių vertinimas:  / 0

Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas) supaprastinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl 2016 m. vasario–balandžio mėnesiais dviejų nepilnamečių įvykdytų turto vagysčių Kietaviškių seniūnijoje.

Share

Skaityti daugiau: Už dvi įvykdytas vagystes – nepilnamečiams teismo sprendimas

Pareigūnai nutraukė ,,degtindarių“ gamybos procesą

Narių vertinimas:  / 0

Balandžio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, gavę informaciją, kad Trakų rajono Bagdadonių k. vykdoma nusikalstama veika, apie 22 val. atvyko į vieną šio kaimo sodybą.

Share

Skaityti daugiau: Pareigūnai nutraukė ,,degtindarių“ gamybos procesą

Pareigūnų staigmena vairuotojams

Narių vertinimas:  / 3

koridorius 4Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai kovo 31 d. nuo 16.00 val. iki 20.00 val. Elektrėnuose, Vievyje ir Vievio sen. Pylimų kaime vykdė policinę priemonę ,,Koridorius“. Buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Share

Skaityti daugiau: Pareigūnų staigmena vairuotojams

Vakarinis pasivažinėjimas baigėsi areštinėje

Narių vertinimas:  / 0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Reagavimo skyriaus pareigūnai, kovo 23 d. patruliuodami Vilnius–Kaunas–Klaipėda kelyje, apie 20.00 val. patikrinimui sustabdė automobilį VW PASSAT, kuriuo važiavo du vaikinai ir mergina. Tikrinant automobilio dokumentus, įtarimą sukėlė keistas visų automobilyje sėdėjusių asmenų elgesys, todėl pareigūnai pasiteiravo, ar kas nors turi prie savęs draudžiamų daiktų. Gavus neigiamą atsakymą, buvo nuspręsta atlikti dalinę visų jaunuolių ir automobilio apžiūrą. Pareigūnai, patikrinę automobilį, jo daiktadėžėje rado dvi polietilenines pakuotes su žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama, „žole“.

Share

Skaityti daugiau: Vakarinis pasivažinėjimas baigėsi areštinėje

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.