Renginiai

Jūs nežinote, ką žino abromiškiečiai

Narių vertinimas:  / 0

Julija KIRKILIENĖ

IMG 8081Abromiškėse Norvegijos profesorių skaitomomis paskaitomis apie partnerystės vertybes nesusidomėjo nei kitų bendruomenių atstovai, nei savivaldybės specialistai. Gal dėl tos partnerystės trūkumo Abromiškėse naujai renovuotas kelias taip, kad abromiškiečiai į savo namų kiemus įsukti su automobilių priekabomis negali. Dėl partnerystės nevertinimo naujai įkurtos savivaldybės vadovai sugebėjo net Abromiškių ežerą parduoti, todėl abromiškiečiai dabar maudytis ir poilsiauti priversti iš projektinių lėšų sutvarkytame tvenkinyje. Bet abromiškiečiai turi didžiulį žmogiškąjį kapitalą – stiprią bendruomenę su jos pirmininke Audrute Jančiauskiene, prie kurios dar prisijungė dvaro savininkas, istorikas, verslininkas, visuomenininkas Romualdas Bakutis. Seminaras „Kuriame vertybes kartu“ organizuotas įgyvendinant projektą „Abromiškių dvaro rūmų medinės dalies restauravimas“, nes, pasak R. Bakučio, svarbu sujungti pajėgas ir naujos vertės vertybes kurti kartu.

Share

Skaityti daugiau: Jūs nežinote, ką žino abromiškiečiai

Šviesos teptukas piešia geriausiai

Narių vertinimas:  / 0

IMG 8387Elektrėnų bibliotekoje veikia jauno fotomenininko Kipro Kaspučio keistų nuotraukų paroda „Abandoned“ (liet. Apleistas).

Share

Skaityti daugiau: Šviesos teptukas piešia geriausiai

Rugsėjo pirmoji Elektrėnų mokytojams senjorams

Narių vertinimas:  / 1

P1210849Jau beržai ir kaštonai liepsnoja,

Neša vasarą gervės

Ant sparnų vis tolyn ir tolyn,

Paklausykite!

Kažkas skambina, šaukia,-

Tai rugsėjo pirmoji,

Ji, visus pasikvietusi, veda

Stebuklingon vaikystės šalin.

Kiek akių, kiek širdžių

Jūsų kelią lydėjo…

Kiek akių, kiek širdžių

Jums gyventi padėjo…

Share

Skaityti daugiau: Rugsėjo pirmoji Elektrėnų mokytojams senjorams

Rugsėjo 1-oji Semeliškėse

Narių vertinimas:  / 0

Semeliskes 0911Mokslo metų pradžia semeliškiečiams visuomet didžiulė – dviguba šventė. Ypatinga ji tapo nuo 2002-ųjų, kuomet į Semeliškes atvyko kunigas Gintautas Jančiauskas.

Share

Skaityti daugiau: Rugsėjo 1-oji Semeliškėse

Rugsėjo 1-oji Vievio gimnazijoje

Narių vertinimas:  / 1

vievio gRugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą šventę. Metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią.

Share

Skaityti daugiau: Rugsėjo 1-oji Vievio gimnazijoje

Šlama rudens lapas: mokyklėle, labas

Narių vertinimas:  / 2

Julija KIRKILIENĖ

IMG 3269Šiemet Mokslo metai prasidėjo nuo pirmadienio. Ta pirmoji rudens savaitė, kaip įprasta, pražydo gražiausiais kardeliais moksleivių rankose ir mokytojų glėbiuose. Savivaldybėje į mokyklas, kartu su Elektrėnų profesinio mokymo centro ir Elektrėnų sanatorinės mokyklos auklėtiniais atskubėjo beveik 3,5 tūkst. moksleivių, o žinių, patarimų ir išminties jiems suteikti pasiruošę beveik 400 savivaldybėje dirbančių pedagogų. Moksleivių ir pedagogų skaičius dar tikslinamas. Visose mokyklose šventė pradėta buvo Tautiškos giesmės giedojimu, daugelyje mokyklų svečiavosi savivaldybės vadovai ir Elektrėnų policijos komisariato atstovai, pirmokėliams buvo įteikti pirmokų pasai, kuriuos įsteigė Švietimo ir mokslo ministerija.

Pirmoko pase trumpai ir žaismingai supažindinama su Lietuvos gamta, kalba, miestais, kariuomene, gretimomis šalimis, pateikiama faktų iš Lietuvos istorijos, Lietuvos himnas, papasakojama apie svarbiausius Lietuvos simbolius – Vytį ir vėliavos spalvų reikšmę. Pirmokėliams prirašyta patarimų, kaip saugiai elgtis kelyje ar gatvėje. Pasuose skirta vieta pasižymėti svarbiausius pirmųjų mokymosi metų įvykius, įsiklijuoti savo ir klasės nuotraukas pirmoje klasėje ir visus 12 mokslo metų.

Share

Skaityti daugiau: Šlama rudens lapas: mokyklėle, labas

Įspūdžiai po džiazo festivalio „Jaunystė“

Narių vertinimas:  / 0

IMG 7894Nuskambėjo 46-asis Elektrėnų džiazo festivalis „Jaunystė“, su savimi nusinešdamas dalyvių ir žiūrovų įspūdžius. O jų kiekvienais metais būna vis kitokių

Share

Skaityti daugiau: Įspūdžiai po džiazo festivalio „Jaunystė“

Te gyvuoja Lietuva, kaip tas žalias ąžuolas

Narių vertinimas:  / 0

IMG 7613Julija KIRKILIENĖ

Elektrėnų krašto žmonės tiki, kad ir ateityje neišblės entuziazmas, patriotizmas ir noras būti savo krašte šeimininkais. Likime ištikimi Baltijos kelio dvasiai – kurkime ir puoselėkime laisvą, nepriklausomą valstybę, kurioje būtų gerbiamas kiekvienas žmogus,- tokius žodžius mero pavaduotojas Vytautas Vėželis į Baltijos kelio knygą, kuri bus saugoma Gedimino pilyje, įrašė ateities kartoms.  

Share

Skaityti daugiau: Te gyvuoja Lietuva, kaip tas žalias ąžuolas

Jaunimas kūrė ir atsisveikino su vasara

Narių vertinimas:  / 0

IMG 7388Julija KIRKILIENĖ

Rugpjūčio 22 –ąją oras buvo pats tas „Vasaros uždarymo fiestai“: nei lijo, nei karšta buvo, todėl savivaldybės jaunimas paplūdimyje triūsė nuo pat ryto.

Share

Skaityti daugiau: Jaunimas kūrė ir atsisveikino su vasara

Mokomės auginti grūdus duonai

Narių vertinimas:  / 0

nuotraukaPernai rudenį Beižionių vaikų globos namų 30 arų sklype pasėjome žieminių kviečių. Darbuotojas Petras Lukoševičius vaikams vedė arimo, kultivavimo, sėjimo pamokas. Vaikai, laikantis senelių tradicijos, bandė grūdus sėti ranka iš kibirėlio.

Share

Skaityti daugiau: Mokomės auginti grūdus duonai

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.