Renginiai

Vievio meno mokykla švenčia jubiliejų

Narių vertinimas:  / 0

Julija KIRKILIENĖ

IMG 0765Vievio meno mokykla lapkričio 14 dieną švenčia savo 55 metų jubiliejų. Mokyklos direktorės Albinos Dmukauskienės gyvenimas beveik visus tuos metus vienaip ar kitaip buvo susietas su mokykla. Todėl ji geriausiai prisimena, kaip mokykla atrodė ir kuo gyveno nuo 1960 metų, visą istorinę medžiagą kantriai sega į segtuvus, pavadintus metraščiais.

Share

Skaityti daugiau: Vievio meno mokykla švenčia jubiliejų

Jei šaknys gilios, medis plačiai lapoja

Narių vertinimas:  / 0

IMG 0442Lapkričio 6 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre (EPMC) skambėjo dzūkiška kalba ir dainos. Čia vyko projekto „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės.

Share

Skaityti daugiau: Jei šaknys gilios, medis plačiai lapoja

Vievyje vėl sukosi malūnai

Narių vertinimas:  / 0

IMG 0752Gražią tradiciją Vievyje įvedė Kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė: kiekvieną rudenį į Vievį bendram koncertui sukviečia visas savivaldybės liaudiškos muzikos kapelas. Lapkričio 9 d. jau dvyliktą kartą skambėjo aidėjo šventė, pavadinta „Stovi malūnas prie kelio“.   Renginio organizatorė A. Stepankevičiūtė kiekvieną žiūrovą atlikėju pavertė – jei kas ir nešoko, tai dainuoti priverstas buvo. Keturios valandos šventės niekam neprailgo, o savo gyvenimą smagiai besijuokdami ir bedainuodami kiekvienas žiūrovas tikrai prailgino.

Share

Skaityti daugiau: Vievyje vėl sukosi malūnai

Beižionys - reprezentacinė vieta

Narių vertinimas:  / 2

atnešamos vėliavosSpalio 12-oji, kai vyko Beižionių seniūnijos derliaus šventė, beižioniškiams buvo ypatinga, nes rudens pradžioje atlikti dideli ir gražūs darbai. Darbai, prie kurių prisidėjo gausus seniūnijos bendruomenės būrys, kuriuos nudirbti padėjo daug gabių ir darbščių žmonių iš Kauno, Elektrėnų, Vievio bei Semeliškių. Tai projekto „Reprezentacinės-lankytinos poilsio vietos įrengimas“ pagal Elektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupės „Vietos plėtros 2009-2014 m. strategiją“ įgyvendinimas ir pabaigtuvės. Šio projekto iniciatoriai Algis Ališauskas, Vilmandas Palčiauskas ir Angelė Sinkevičienė džiaugėsi nuveiktais darbais ir sėkme. Įgyvendinant projektą, aikštėje prie bažnyčios sutvarkytas ąžuolinis kryžius, įrengtas jo apšvietimas, įrengi nauji takai, pastatyti vėliavų stiebai, šalia kryžiaus įrengta informacinė lenta su trumpa kryžiaus ir bažnyčios pastatymo istorija.

Share

Skaityti daugiau: Beižionys - reprezentacinė vieta

Tiems, kas namuose sėdėjo

Narių vertinimas:  / 2

IMG 9994Nuskambėjo dvidešimt šeštosios liaudies muzikos kapelų varžytuvės.

Share

Skaityti daugiau: Tiems, kas namuose sėdėjo

Geriausi pareigūnų mokytojai – žmonės

Narių vertinimas:  / 3

Julija KIRKILIENĖ

IMG 3586Jauna Elektrėnų policijos komisariato pareigūnė Justina Garnatkevič Angelų sargų arba Policijos dieną buvo apdovanota antrojo laipsnio Vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklu „Tėvynės labui“. Prevencijos poskyrio viršininkė Neringa Bubelevičienė, įteikdama geltonų tulpių puokštę, kolegei skyrė labai daug gražių žodžių. O Angelų sargų dienos šventėje eiliniam savivaldybės gyventojui įdomiausia gal buvo tai, ką policijoje veikia jaunos gražios pareigūnės.

Share

Skaityti daugiau: Geriausi pareigūnų mokytojai – žmonės

Lygiadienis

Narių vertinimas:  / 0

sakienesElektrėnų folklorinis ansamblis „Runga“ turi tradiciją per rudens lygiadienį, kai diena susilygina su naktimi, kai laužais saulė palydima žiemoti, kai švenčiama Baltų vienybės šventė, užkurti laužus ant seno Žuvyčių piliakalnio. Tačiau mūsų savivaldybės piliakalniai apleisti – nei privažiuoti, nei pribristi prie daugelio iš jų negalima. Savivaldybės vadovai vis neranda bendros kalbos su žemių savininkais, nesugeba išaiškinti jiems šių objektų reikšmės mūsų tautinėje kultūroje. Atgimusi Žemaitija, atsistatanti Aukštaitija stebina savo sąmoningumu ir gražiais darbais išsaugant istorinį palikimą. Mūsų savivaldybėje tai nerūpi, todėl piliakalniai, jų teritorijos ir prieigos neprieinamos, apaugusios piktžolėmis ir krūmynais.

Share

Skaityti daugiau: Lygiadienis

Mažoji antrokų olimpiada

Narių vertinimas:  / 0

sk4 073Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedrė Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį. Bet ne maudytis!

Share

Skaityti daugiau: Mažoji antrokų olimpiada

„Sveikatingumo pertraukų savaitė“ Elektrėnų pradinėje mokykloje

Narių vertinimas:  / 0

IMG 0537Rugsėjo 15-19 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“. Jos tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.

Share

Skaityti daugiau: „Sveikatingumo pertraukų savaitė“ Elektrėnų pradinėje mokykloje

Koncertas, paskaita ir paroda Vievio meno mokykloje

Narių vertinimas:  / 0

kasputisRugsėjo 18 dienos popietę Vievio meno mokyklos salėje įvyko renginys, miesto visuomenei pristatęs istorinį ir kultūrinį XIX a. pabaigos – XX a. pradžios laikotarpį Lietuvoje. Renginį, skirtą Europos paveldo dienoms paminėti, stebėjo meras Kęstutis Vaitukaitis, Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Ramutė Strebeikienė, VĮ „Automagistralė“ direktorius Vladislovas Molis, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas, kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė ir kiti Lietuvos kultūriniu gyvenimu besidomintys vaikai ir suaugusieji.

Share

Skaityti daugiau: Koncertas, paskaita ir paroda Vievio meno mokykloje

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.