Renginiai

Abiturientai mokyklai jau tarė „sudie“

Narių vertinimas:  / 0

Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazija išlydėjo devynioliktą laidą

VERSMELiepos 12 d. Elektrėnų kultūros centre įvyko Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos 19-osios laidos išleistuvių šventė. Pasipuošę, su šypsenomis veiduose bei iš džiaugsmo degančiomis akimis abiturientai drąsiu žingsniu žengė pasiimti to, ko siekė 12 savo gyvenimo metų – brandos atestatų.

Share

Skaityti daugiau: Abiturientai mokyklai jau tarė „sudie“

Šventė dainuodami ir sportuodami

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 7019Šeštadienį oras nelepino šiluma, tad Kietaviškėse prasidėjus seniūnijos dainų ir sporto šventei, dalyvių nebuvo daug. Tačiau užgrojusi kapela „Volungė“ išjudino kietaviškiečius, kurie netrukus užpildė Kultūros klubo aikštės pakraščius.

Share

Skaityti daugiau: Šventė dainuodami ir sportuodami

Lietuvos Jaunimo dienos 2015

Narių vertinimas:  / 0

11696661 850513398352255 1675245565 nLietuvos Jaunimo dienos - tai atviras visiems tikinčiųjų ir ieškančių jaunų žmonių susitikimas, vykstantis vis kitame Lietuvos mieste. Birželio 27-28 dienomis džiaugsmo šventė- septintosios Lietuvos Jaunimo dienos ,,Kur jūsų lobis, ten ir jūsų širdis“ (LK 12, 34) vyko Alytuje, kuriose dalyvavo jaunimas nuo 14 iki 35 metų. Elektrėnų savivaldybei atstovavo apie 50 tikinčių ir dorų jaunuolių.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos Jaunimo dienos 2015

Nėra blogo oro, yra trumpiausia naktis

Narių vertinimas:  / 0

Julija Kirkilienė

IMG 6016Joninių šventės Elektrėnuose vedėjas Kęstutis Vilkauskas sakė, kad tumpiausią naktį vanduo turi magiškų galių laimei prisikviesti, todėl vandens per Jonines buvo apstu: virš galvos, po kojomis ir mariose.

Share

Skaityti daugiau: Nėra blogo oro, yra trumpiausia naktis

„Imtau dalgį rankelėn“

Narių vertinimas:  / 0

4 E10985049„Oi, kad išauštų aušri aušrelė,

Kad užtekėtų šviesi saulalė –

Imtau dalgį rankelėn,

Aitau pjaucie šienelio ...“

Share

Skaityti daugiau: „Imtau dalgį rankelėn“

Bibliotekos projekte – nauji įspūdžiai jaunimui

Narių vertinimas:  / 0

Julija KIRKILIENĖ

IMG 5851Viešosios bibliotekos entuziastingosios darbuotojos dalyvavo konkursiniame projekte „Bibliotekos pažangai 2“, laimėjo projektą „Saviraiškos erdvės paaugliams ir jaunimui įkūrimas“ ir yra pasiruošusios Elektrėnų biblioteką paversti svajonių biblioteka. Birželio 9 d. projektas startavo šventiniu renginiu, kuriame dalyviai sužinojo ir kitiems papasakos, kaip biblioteka per metus taps jaunimo susibūrimo ir naujų patirčių vieta.

Share

Skaityti daugiau: Bibliotekos projekte – nauji įspūdžiai jaunimui

Susitikimai

Narių vertinimas:  / 1

IMG 5873Kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kulikauskas Elektrėnuose pirmiausiai padėkojo gausiai susirinkusiems žiūrovams, kad šie neišskubėjo, kaip visa Lietuva, krapštytis daržuose, o gražią pavakarę susirinko į jo koncertą. Sau akompanuodamas trimis instrumentais – pianinu, gitara ir „savo kryžiumi“ vadinamu akordeonu, atlikėjas iki žiūrovų širdžių kasėsi talentingų Lietuvos poetų prasmingais žodžiais, sukurta jo muzika.

„Kūryba nėra įkvėpimas,- šypsojosi atlikėjas kalbėdamas apie savo kūrybinį kelią.- Kūryba yra tarsi žvejyba – gali užkibti, gali ne“.

Share

Skaityti daugiau: Susitikimai

Kietaviškių bažnyčia paminėjo šimtmetį

Narių vertinimas:  / 2

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 5754Paskutinę pavasario dieną Kietaviškėse vykusi bažnyčios jubiliejaus ir Atlaidų šventė pritraukė didelį būrį tikinčiųjų. Nors ne visi norintys tilpo į šimtmetį mininčią bažnyčią, tačiau šv. Mišių klausytis galėjo per lauke įrengtą mikrofoną.

Share

Skaityti daugiau: Kietaviškių bažnyčia paminėjo šimtmetį

Mūsų dainos Vievyje - devintą kartą

Narių vertinimas:  / 0

Dainuokim ir šokim visi, kas tik gali, lai virpa, lai skamba padangė visa.

Tau, Vievi, neblės mūsų meilės ugnelė, nes tu mums esi atminimų šviesa.

Dainius Pulauskas

11350885 483914031757690 2623723851002726065 nChorų festivalis „Mūsų dainose“, skirtas įamžinti Vievyje dirbusios talentingos chorvedės Aldonos Pulauskienės atminimą muzikinėje veikloje, pradėtas rengti nuo 2007 metų Vievio kultūros centro direktorės Audronės Stepankevičiūtės iniciatyva. Tuo metu renginyje dalyvavo tik savivaldybės chorai, po kelerių metų įsisiūbavęs festivalis jau sulaukė daugelio chorų iš visos Lietuvos.

Share

Skaityti daugiau: Mūsų dainos Vievyje - devintą kartą

Spaudos diena paminėta Vievyje

Narių vertinimas:  / 0

IMG 5207Tradiciškai, devintą kartą, laikraštis „Elektrėnų kronika“ ir Vievio kultūros centras paminėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

Share

Skaityti daugiau: Spaudos diena paminėta Vievyje

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.