Renginiai

„Ąžuolyne“ aidėjo chorai

Narių vertinimas:  / 0

chVirginija Jacinavičiūtė

Kelis sezonus per televiziją stebėjome chorų varžytuves ir palaikėme savo mylimiausius choristus. Dabar šį projektą jau pakeitė kiti, tačiau Elektrėnuose chorai vis dar varžosi, o dainininkus žiūrovai palaiko ne žinutėmis ir skambučiais, o garsiais aplodismentais ir šūksniais. „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje tradiciją šitaip švęsti Vasario 16-ąją  įvedė mokytoja Vilija Valiukienė, kuri ir pati ilgai dainuoja chore „Salve“. Šių metų šventė skirta ne tik Valstybės gimtadieniui, bet pirmosios Elektrėnų mokyklos 55-mečiui ir „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos 40-mečiui paminėti.

Share

Skaityti daugiau: „Ąžuolyne“ aidėjo chorai

75-eri Vievio bibliotekos metai

Narių vertinimas:  / 1

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 7086Gruodžio 11 dieną Vievio miesto bibliotekoje vos tilpo lankytojai. Po ilgos pertraukos bibliotekos kolektyvas suorganizavo bibliotekos jubiliejaus šventę, kurioje vieni kitus keitė gausybė sveikinimų, daug dėmesio renginyje skirta įdomiai bibliotekos istorijai prisiminti.

Share

Skaityti daugiau: 75-eri Vievio bibliotekos metai

Kitoks eglutės įžiebimas

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

Kalėdinis daržovių turgus triukšmavo Elektrėnų kultūros centre gruodžio 12-ąją. Tradicinis „YAMAHA“ muzikos mokyklos statomas spektaklis ir šiemet pritraukė tiek žiūrovų, kad neužteko sėdimų vietų salėje. Temą šių metų pasirodymui padiktavo Neringos Lapinskienės neseniai išleista knyga „Turgaus šventė“. Po įspūdingo spektaklio šventė persikėlė į miesto aikštę, kur tęsėsi linksmybės ir galiausiai buvo įžiebta Kalėdų eglutė.

IMG 2290

Share

Skaityti daugiau: Kitoks eglutės įžiebimas

Trisdešimt metų su„Runga“

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

Dainu svente1Repeticijos, renginiai, koncertai, festivaliai, filmavimasis televizijoje – tai folklorinio ansamblio „Runga“ kasdienybė. Besisukdami sparčiame gyvenimo sūkuryje folkloro entuziastai nė nepastebėjo, kaip beskambant dainoms ir besisukant rateliams praėjo trisdešimt ansamblio metų. Kolektyvas visus elektrėniečius lapkričio 28 d. kviečia į Elektrėnų kultūros centre jubiliejaus proga rengiamą koncertą.

Share

Skaityti daugiau: Trisdešimt metų su„Runga“

Savivaldybės kapelos varžėsi Vievyje

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

IMG 1430Graži idėja prieš 13 metų kilo Vievio kultūros centro direktorei Audronei Stepankevičiūtei: kartą per metus suburti savivaldybės liaudiškos muzikos kolektyvus bendram koncertui.

Share

Skaityti daugiau: Savivaldybės kapelos varžėsi Vievyje

Aklas ir laimingas

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

aklieji1Aklumas – ne kliūtis, jei turi siekių ir stengiesi juos įgyvendinti. Tai patvirtina iškili Lietuvos asmenybė Valentinas Vytautas Toločka, aklasis, baigęs kelis aukštuosius mokslus, parašęs dvi dešimtis knygų, dirbęs dėstytoju Šiaulių universitete. Už nuopelnus Lietuvai, jos kultūrai, mokslui ir švietimui V. Toločka 1996 m. apdovanotas Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino Pirmojo laipsnio medaliu.

Share

Skaityti daugiau: Aklas ir laimingas

Kelių muziejus kelininkams – šventovė

Narių vertinimas:  / 1

Julija Kirkilienė

muz.4Aš nežinojau, kad tarp mūsų kelininkų tiek įdomių žmonių, kurie turi savo gamtos pažinimo gilų supratimą ir norą šviesti kitus. Vievio kelių valdyba, turėdama tokių entuziastų, kaip J. Stepankevičius ir J. Lisauskas, tikrai geriau už visus sukurs ir prižiūrės kelių muziejų“,- rašė pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos susisiekimo ministras Jonas Biržiškis.

Share

Skaityti daugiau: Kelių muziejus kelininkams – šventovė

Policininkai metus skaičiuoja nuo Angelų sargų dienos

Narių vertinimas:  / 3

pareigunaiŠiais metais Elektrėnų policijos komisariatą papildė 4 nauji pareigūnai, buvę „Versmės“ ir Vievio gimnazijos moksleiviai. Elektrėnų  PK viršininkas Andžej Grudinskij sako, kad tai geriausias policijos darbo įvertinimas, nes jauni žmonės pasitiki policija ir  patys savo darbinę karjerą mato šioje svarbioje valstybės tarnyboje.

Share

Skaityti daugiau: Policininkai metus skaičiuoja nuo Angelų sargų dienos

12-osios Vilniaus apskrities Neįgaliųjų sporto žaidynės Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 0

zaidynesRugsėjo 3 d. Elektrėnų neįgaliųjų draugija surengė regionines sporto žaidynes įvairaus amžiaus regėjimo, klausos, judėjimo, intelekto ir kitus sutrikimus turintiems neįgaliesiems iš Elektrėnų savivaldybės ir Vilniaus apskrities. Renginio tikslas – siekti įgyvendinti neįgalių žmonių socialinę integraciją per kūno kultūrą ir sportą bei atrinkti stipriausius apskrities sportininkus į finalines VIII Lietuvos neįgaliųjų sporto varžybas, kurios vyks rugsėjo 11 d. Kauno sporto halėje.

Share

Skaityti daugiau: 12-osios Vilniaus apskrities Neįgaliųjų sporto žaidynės Elektrėnuose

Džiazas Elektrėnų paplūdimyje

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 9340Rugpjūčio 29-osios rytą ne vienas elektrėnietis pažadintas buvo kvietimu atvykti į džiazo festivalį „Jaunystė 2015“. Nepraleisti progos tai padaryti, iš pat ryto per garsiakalbį kvietė baikerių karavanas, sukdamas ratus po visus Elektrėnus. Porą mėnesių apie vyksiantį festivalį atvykėliams priminė žiedinės sankryžos viduryje stūksantis užrašas „Elektrėnai Jazz“. Septynerius metus po festivalio atgaivinimo renginys vykdavo Elektrėnų kultūros centro vidiniame kiemelyje. Šiais metais džiazo festivalis perkeltas buvo į Elektrėnų paplūdimį.

Share

Skaityti daugiau: Džiazas Elektrėnų paplūdimyje

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.