Renginiai

Džiazo festivalyje išvysime ir vieviečius, ir elektrėniečius

Narių vertinimas:  / 1

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 7653Gegužės 27-oji buvo įtempta Elektrėnų meno mokyklos direktoriui Evaldui Petkevičiui. Dar sunkesnė ši diena buvo komisijos nariams Romualdui Milašiui, Eugenijui Vedeckui, Daliai Dubietytei ir Virginijui Skudui, kurie išklausė ir įvertino keliasdešimt kolektyvų. Profesionali komisija atrinko, kas koncertuos džiazo festivalyje „Jaunystė 2016“.IMG 7894

Share

Skaityti daugiau: Džiazo festivalyje išvysime ir vieviečius, ir elektrėniečius

Bliuzo festivalyje – žinomos žvaigždės

Narių vertinimas:  / 1

Virginija Jacinavičiūtė

Bliuz-Minus-Plius ElektrenaiGegužės 27 d. Elektrėnų kultūros centro kieme energingai skambėjo bliuzas. Trečiąjį kartą Elektrėnų kultūros centras ir Lietuvos bliuzo klubas organizavo mažąjį miesto festivalį „Vakaro bliuzas“. Elektrėniečiams savo kūrinius skyrė ne tik Lietuvoje pripažintos grupės ir atlikėjai.

Share

Skaityti daugiau: Bliuzo festivalyje – žinomos žvaigždės

Paminėjo Šeimų dieną

Narių vertinimas:  / 0

Virginija Jacinavičiūtė

IMG 7415Šeima svarbi kiekvienam žmogui, todėl, nenuostabu, kad tarp kitų išskirtinių dienų kasmet minime ir Šeimų dieną. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu, Šeimų diena nuo 1994 metų minima gegužės 15-ąją. Šią dieną linksmai paminėjo ir aktyvios elektrėniečių šeimos, kurios nepabūgusios tamsių debesų rinkosi į Elektrėnų kultūros centrą, kuriame Elektrėnų šeimų klubas surengė šventę. Šeimų klubas Elektrėnuose įkurtas 2012 metais, šiuo metu jame yra 22 nariai.

Share

Skaityti daugiau: Paminėjo Šeimų dieną

Pirmą kartą „sučiulbės“ Paukščių festivalis

Narių vertinimas:  / 1

Kaišiadorietiškas Paukščių festivalis

Pauksciu festivalisTiek skirtingų paukščių vienoje vietoje dar nebuvo! Ir vargu ar atsiras, bent jau iki birželio 4 d. Juk tą dieną organizuojamas pirmasis Paukščių festivalis Kaišiadoryse – krašte, kuriame gyvena begalės paukščių augintojų ir sparnuočiams neabejingų žmonių.

Share

Skaityti daugiau: Pirmą kartą „sučiulbės“ Paukščių festivalis

Madingiausių šukuosenų konkursas

Narių vertinimas:  / 1

Virginija Jacinavičiūtė

BendraKiekvieną sezoną kalbama apie madingas šukuosenas. Tačiau viena šukuosena niekada neišeina iš mados – tai ilgi plaukai. Vienos augina juos, nes patinka, kitos ilgus metus auginusios pritrūksta drąsos nusikirpti. O plaukai vis ilgėja, traukdami praeivių dėmesį. Yra tokia diena Elektrėnuose, kai ilgai augintus plaukus galima parodyti ir kitiems, tai konkursas „Ilgakasė“, kuris balandžio 24-ąją vyko jau dvyliktą kartą.

Share

Skaityti daugiau: Madingiausių šukuosenų konkursas

Kultūros diena Renesanso skambesiu

Narių vertinimas:  / 0

Virgiija Jacinavičiūtė

DSCF4951Meną puoselėjančių, ugdančių kūrybingumą žmonių reikia visada, ypač tuomet, kai pasunkėja gyvenimas, stinga lėšų...

Share

Skaityti daugiau: Kultūros diena Renesanso skambesiu

Reportažas iš Kaziuko mugės

Narių vertinimas:  / 1

staklesVirginija Jacinavičiūtė

Pirmasis pavasario penktadienis. Ruošiuosi į tradicinę Kaziuko mugę, ne į Vilnių, o į Elektrėnų profesinio mokymo centrą, kur triukšminga pavasario pradžios šventė organizuojama jau 22 kartą. Į mugę atvažiavau pačiu laiku. Man pasisekė, dar radau vietos mašinai pastatyti. Pasukus link Profesinio mokymo centro, pasklido šašlyko aromatas. Matyt, ne man vienai, jis primena šiltus vakarus gamtoje. Laimė, pusryčiai buvo vėlyvi, tad praskuodžiau neišleidus pustrečio euro.

Share

Skaityti daugiau: Reportažas iš Kaziuko mugės

„Kalba gimtoji lūposna įdėta“

Narių vertinimas:  / 0

„Kalba gimtoji lūposna įdėta“

pradinLietuvišku žodžiu žaidžiu!

Kol Žodis gyvas - bus gyva

Jį dovanojus - LIETUVA.

2016 m. vasario–kovo mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko vienas iš renginių, skirtų Mokyklos bendruomenės metams paminėti. Šio renginio tikslas - gilinti lietuvių kalbos dalykines žinias, skatinti norą domėtis gimtąja kalba, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius su socialiniais partneriais, skleisti gerąją patirtį.

Share

Skaityti daugiau: „Kalba gimtoji lūposna įdėta“

Norvegų rašytojas drąsino jaunimą

Narių vertinimas:  / 0

sortlandVirginija Jacinavičiūtė

„Nebijokite bandyti rašyti“, - padrąsinančiais žodžiais Elektrėnų jaunimą ragino žymus norvegų rašytojas Bjørn Sortland, pristatydamas savo knygą Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Share

Skaityti daugiau: Norvegų rašytojas drąsino jaunimą

Vievio „Ieva“ per Užgavėnes paminėjo dvidešimtmetį

Narių vertinimas:  / 0

ievaUžgavėnių šurmulys nuvilnijo per visą savivaldybę. Miestelių ir kaimų jauni ir seni gyventojai, prisikepę blynų, pasipuošę kaukėmis, persirengę įvairiausiais personažais, kupini geros nuotaikos, muzikos lydimi būreliais rinkosi draugėn, kad visi kartu sudegintų žiemos simbolį Morę ir dainomis „išvytų žiemą iš kiemo“.

Share

Skaityti daugiau: Vievio „Ieva“ per Užgavėnes paminėjo dvidešimtmetį

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.