Renginiai

Dienos, kupinos gyvenimo

Narių vertinimas:  / 0

pristatymas

Julija Kirkilienė

 

Nežinia, ar todėl, kad vieviečiai yra aistringi poezijos mėgėjai, ar todėl, kad pasiilgo Vievyje dirbusios savo mokytojos, į Vilijos Dobrovolskienės poezijos pavakarę žmonių susirinko daugiau, nei talpina bibliotekos salė. Vilija ir jos sielos draugė, poetė Karilė Verdenė vieviškiams pristatė savo kūrybą ir naująją knygą „Laikini, bet mylėję“. Kad renginys neprailgtų, poetes į susitikimus lydi bardė Aldutė Novikovienė, pagal poečių žodžius kurianti ir atliekanti dainas.  

Share

Skaityti daugiau: Dienos, kupinos gyvenimo

Štai Jums ,,NERIJA‘‘... tikroji

Narių vertinimas:  / 0

NERIJA-10X10-Elektrenai

Visa Lietuva žino, kas yra ,,NERIJA‘‘. Ypatingai vyresnieji. Labiausiai įsiminę šlageriai: ,,Vėl švieski man vėl‘‘, ,,O kaip bėga metai‘‘, ,,Siselija‘‘, ,,Sudeginti tiltai‘‘ ir daugelis kitų – atrodo jau niekuomet neišdils iš atminties.

Share

Skaityti daugiau: Štai Jums ,,NERIJA‘‘... tikroji

Jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“ ieško jaunųjų dizainerių

Narių vertinimas:  / 0

ikramadakilimasRugsėjo 9 d., Palangoje įvyks jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“. Dalyvių registracija į mada besidominčius moksleivius bei meno krypties studentus subursiantį projektą jau prasidėjo ir tęsis iki birželio 20 d.

Share

Skaityti daugiau: Jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“ ieško jaunųjų dizainerių

Parodoje - Lietuvos kultūros deimantai

Narių vertinimas:  / 2

paroda1Elektrėnų bibliotekoje vyksta fotomenininko, Lietuvos televizijos ir Lietuvos kino studijos darbuotojo Mindaugo Norkaus fotografijų paroda. Paroda unikali tuo, kad kiekvienas parodos lankytojas nuotraukose suranda sau įdomių portretų: vieni sustoja prie nuotraukose užfiksuotų amžininkų, kiti – prie dar nepažįstamų, bet žinomų meno ar kultūros veikėjų. Ir jeigu ne M. Norkaus pomėgis visada su savimi turėti fotoaparatą, visuomenėje liktų nežinomos daugelio Lietuvos žymių žmonių gyvenimo akimirkos.

Share

Skaityti daugiau: Parodoje - Lietuvos kultūros deimantai

Palydėtuvės į mokyklą

Narių vertinimas:  / 0

lazdenaiJulija KIRKILIENĖ

Lazdėnų darželinukai gegužės paskutinę dieną į pirmą klasę palydėjo savo draugus, priešmokyklinukus. Palydėjo labai smagiai, drauge su kapitonu Flintu. Valandą vaikai su Flintu žaidė, šoko, dainavo, lobių ieškojo ir kartu su tėveliais bei pedagogėmis stebuklus patyrė. Nes šioje mokykloje, kaip dainavo vaikai, ir maži, ir dideli yra draugai, kurie supranta, svajoja ir auga kartu.

Share

Skaityti daugiau: Palydėtuvės į mokyklą

Bliuzas šokdino iki nakties

Narių vertinimas:  / 1

bliuzasVirginija JACINAVIČIŪTĖ

Dažnai dalyvaujant renginiuose būna šiek tiek gaila organizatorių, kurie stengiasi dėl renginio, o ateina vos vienas kitas žmogus.

Gegužės 27 d. buvo liūdna dėl tų, kurie neatėjo į mažąjį miesto festivalį „Vakaro bliuzas“ ir nepamatė to, ką išvydo užėmusieji visas sėdimas vietas ar jaukiai įsitaisę ant žolės melomanai. Festivalis „Vakaro bliuzas“ Elektrėnuose vyko ketvirtąjį kartą, o gausiai susirinkę klausytojai paliudijo, kad toks renginys Elektrėnams reikalingas. Kad šis festivalis vyksta Elektrėnuose, dėkoti turėtume muzikantui Romui Valašinui ir Kultūros centro direktoriui Remigijui Suslavičiui, taip pat renginio globėjui Kęstučiui Vaitukaičiui.

Share

Skaityti daugiau: Bliuzas šokdino iki nakties

Bočių neramios sielos energija užkrečia aplinkinius

Narių vertinimas:  / 0

bociai

Na tai kas, kad gegužės dvidešimtoji buvo viena iš šilčiausių gegužės dienų. Elektrėnų bočiai neskubėjo į savo kolektyvinius sodus, o pasipuošę rinkosi kultūros centre. Elektrėniškiai organizavo tradicinę pavasario regioninę šventę „Žydėk, gėle, skambėk, daina“.

Share

Skaityti daugiau: Bočių neramios sielos energija užkrečia aplinkinius

Ilgakases puošė kasos ir tautiniai drabužiai

Narių vertinimas:  / 0

ilgakasės

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

Išgirdus žodį lietuvaitė, lyg sparnuotoje frazėje norisi pridėti kitą – ilgakasė.

Toks lietuvės merginos įvaizdis mums žinomas iš 19-20 a. tautosakos, kai ilgos ir storos kasos laikytos didžiausiu moters papuošalu. Balandžio 30-ąją vykęs ilgakasių konkursas žiūrovams leido nusikelti kelis šimtmečius atgal ir pamatyti, kaip gi atrodė dabar romantizuojamos lietuvaitės. Tą vaizdinį sustiprino tai, kad Tautinio kostiumo metų proga visos dalyvės vilkėjo tautinius rūbus. Konkursas vyko daugiau nei tris valandas, komisijai teko įvertinti net 17 dalyvių, pamatuoti plaukus, išklausyti prisistatymus.

Share

Skaityti daugiau: Ilgakases puošė kasos ir tautiniai drabužiai

Lėlių kelias į Elektrėnus

Narių vertinimas:  / 0

IMG 6013

Julija Kirkilienė

Elektrėnų kultūros centro fojė išrikiuotos lėlės laukia vaikų ir suaugusiųjų. O balandžio 7 dieną elektrėniškiai turėjo gražią galimybę sužinoti, kaip kuriamas lėlių teatras. Padūkėlis Peliukas jaukioje savo dirbtuvėlėje papasakojo, kaip susiūta pasaka nukeliauja į lėlių teatro sceną. Taip Elektrėnuose buvo paminėta Tarptautinė lėlininkų diena, kuri švenčiama kovo 21 d.

Share

Skaityti daugiau: Lėlių kelias į Elektrėnus

„Kvatoklis“ tradicijų neapleidžia

Narių vertinimas:  / 0

kvatoklis

Julija Kirkilienė

Jau dvidešimt aštuoneri metai, kai į vieną renginį Elektrėnų kultūros salėje, nepaisant bilietų kainos, susirenka pilna salė.

Share

Skaityti daugiau: „Kvatoklis“ tradicijų neapleidžia

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.