Uncategorised

Iššūkių ir tobulėjimo dešimtmetis

Narių vertinimas:  / 0

prie parodos„Elektrėnų kronika“ tęsia projektą „Žinoma ir nežinoma biblioteka“, finansuojamą Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo, ir pasakoja apie Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose dirbančius bibliotekininkus - supažindiname su Kietaviškių bibliotekos vyr. bibliotekininke Janina Černiauskiene.

Iš kur esate kilusi?

Gimiau Trakų rajone, Peliūnų kaime, visai šalia Elektrėnų marių. Tėvai buvo paprasti, darbštūs kaimo žmonės. Tėvelis, kiek pamenu, dirbo brigadininku kolūkyje, o mama – laukininkystėje. Nors nebuvome turtingi, tačiau šeimoje vyravo santarvė, ramybė, tėvai vaikus auklėjo ne pakeltu balso tonu, o geru pavyzdžiu. Todėl vaikystę prisimenu gražią ir nerūpestingą.

Share

Skaityti daugiau: Iššūkių ir tobulėjimo dešimtmetis

Šauliai pataria

Narių vertinimas:  / 0

sauliai pataria

Share

Policininkams nesišypso nei nusikaltėliai, nei politikai

Narių vertinimas:  / 4

pirmoElektrėnų policijos pareigūnai vienodus standartus taiko tiek politikams, tiek nusikaltėliams, todėl nei vieni, nei kiti jų darbu nėra patenkinti. Patenkinti lieka tik žmonės, kuriuos pareigūnai saugo, gina, kuriems padeda... Tokią nuomonę susidariau po vasario 10 dieną vykusio Elektrėnų policijos komisariato ataskaitinio susirinkimo, skirto visuomenei. 

Share

Skaityti daugiau: Policininkams nesišypso nei nusikaltėliai, nei politikai

Permainos bendruomenėje „Elektrėnų kraštas“

Narių vertinimas:  / 0

bendr. 1Elektrėniškiams bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ labiausiai žinoma iš renginių, kuriuose dalijama arbata, sriuba ar košės. Bendruomenė savo veikloje ne  ką daugiau ir planavo. Apie tai buvo kalbėta ataskaitiniame susirinkime, vykusiame vasario 26 dieną. Į bendruomenės susirinkimą atėjo seniūnas Antanas Šalkauskas ir Elektrėnų policijos komisariato viršininkas Andžej Grudinskij. Bendruomenės pirmininkas Vladimiras Fedotovas savo ataskaitoje paminėjo nuveiktus darbus: bendruomenės nariai aktyviai dalyvavo savivaldybės renginiuose, renginius organizavo patys, dėl iškilusių problemų sprendimų buvo tarpininkais valdžios instancijose.

Share

Skaityti daugiau: Permainos bendruomenėje „Elektrėnų kraštas“

Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo

Narių vertinimas:  / 1

Jūsų valdomame internetiniame tinklalapyje http://www.kronika.lt/ 2016-01-12 buvo paviešintas Pylimų bendruomenės pirmininko Timofėjaus Rusakovo straipsnis „Krematoriumas: ar svarbi gyventojų nuomonė“.

Kliento vertinimu, Jūsų paviešintame Timofėjaus Rusakovo straipsnyje pateikiami akivaizdžiai tikrovės neatitinkantys teiginiai, žeminantys UAB „Ligamis“ dalykinę reputaciją.

Share

Skaityti daugiau: Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo

Subkategorijos

 • Aktualijos
  Straipsnio skaičiavimas:
  171
 • Meno mokyklos – kultūriniai regionų židiniai

  Elektrėnų savivaldybėje veikia dvi meno mokyklos, kurios išaugino ne vieną žymų meno žmogų Lietuvai ir pasauliui. Norime, kad Vievio ir Elektrėnų meno mokyklų veikla būtų žinoma, todėl pradedame naują projektą „Meno mokyklos – kultūriniai regionų židiniai“, kuriam 3000 EUR finansavimą skyrė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

  Projektą pradėsime nuo meno mokyklų istorijos, vėliau kalbinsime žymius mokyklų auklėtinius: Tadą Šumską, Gintarą Rinkevičių, Jaroslavą Cechanovičių, Dainių Pulauską,kitus žymius savivaldybės meno žmones. Rašysime apie gabius meno mokyklų mokinius, kurie įvairiuose konkursuose skina laurus. Mokyklose dažnai vyksta respublikiniai ir tarptautiniai konkursai, festivaliai, koncertai, parodos, o savivaldybės meno mokyklų auklėtiniai dalyvauja tokiuose pat renginiuose kituose miestuose bei kitose pasaulio šalyse. Naujienas apie meno mokyklų moksleivių pasirodymus ir pasiekimus skelbsime kiekviename numeryje. Meno mokyklų veiklos viešinimas ir skaitytojų supažindinimas su mokyklų istorija, su žymiais meno žmonėmis, kuriems iškilti padėjo meno mokyklos, yra aktualios temos, skatinant vaikų dorovines ir dvasines vertybes. Supažindindami su Elektrėnų bei Vievio meno mokyklų auklėtinių meno laimėjimais pabrėšime regionų kultūros vaidmenį, o dalindamiesi informacija interneto erdvėse praplėsime ją informacijos mainams ir kūrybinių diskusijų skatinimui. Meno mokyklos seniai siūlė įtraukti jas į kultūrinius projektus, todėl yra pasiruošusios bendradarbiauti. Prie projekto prisijungs visa meno mokyklų bendruomenė – besimokantys vaikai, jų giminės, draugai, bendraklasiai. Visus metus kiekvienos savaitės numeryje po vieną laikraščio puslapį skirsime meno mokykloms.

  Straipsnio skaičiavimas:
  58
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.