Darbo partija

Darbo partija, Elektrėnų skyrius

 

Apie žmogų geriausiai pasako jo nuveikti darbai

Narių vertinimas:  / 0

Siūlau Jums susipažinti su kai kuriais darbo rezultatais Seime per praėjusią kadenciją. Seimo narių veiklos statistika 2008–2012 m. kadencija (I-VIII sesijos). Šaltinis: www.lrs.lt

Seimo narys

Pateikti teisės

aktų projektai

Iš jų priimti

teisės aktai

Liesys Jonas

23

9

Mikutienė Dangutė

96

32

Share

Skaityti daugiau: Apie žmogų geriausiai pasako jo nuveikti darbai

Mielieji žmonės

Narių vertinimas:  / 0

Pastebėjus bet kokius rinkimų tvarkos pažeidimus nedelsiant informuokite policijos pareigūnus arba skambinkite į rinkiminę būstinę tel.8 618 59545. Būkite pilietiški, netoleruokite nesąžiningų veiksmų, nepasiduokite provokacijoms. Rinkiminėje būstinėje budės mobilios komandos, kurios nedelsiant reaguos į jūsų informaciją.

D. Mikutienės rinkimų būstinės informacija

Politinė reklama bus apmokėta iš kandidatės į LR Seimo rinkimus Dangutės Mikutienės rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 34

Share

Keletas minčių rinkimų tema

Narių vertinimas:  / 1

Mano mokytojo palinkėjimas: „Būk malonus su žmonėmis kai kyli, nes neišvengiamai reikės susitikti su jais, kai leisies žemyn“. „Kad blogi dalykai vyktų valstybėje, kartais pakanka ir to, kad geri žmonės nieko nedarytų“.
Senelis sakydavo, kad užtenka vieną varnėną žemyn galva vyšnioje pakabinti, kad kiti bijotų (čia tiktų ir nesąžiningiems konkurentams).
Tėvo Stanislovo taiklus pastebėjimas: „Amžių amžiais buvo ir, matyt, bus dvi žmonių grupės. Vienų veidai bus nuolat pakelti į dangų, antrieji iš jų juoksis, šaipysis, vadins svajotojais. Tie, kurie moka išlaikyti pakeltas galvas, yra tartum šviesos laidininkai į šią pilką ir nuobodžią žemę. Dievas nuolat siunčia savo šviesą į žemę, bet maža laidininkų, maža pakeltų galvų ir širdžių“.
Architekto Stanislovo Mikulionio, garbaus žmogaus ir tikro Trakų patrioto, paguodžiantis posakis – „Nesijaudinkit, gyvenimas nesąmones atmeta...“ labai tinka ir mūsų laikmečiui...
„Tiesa yra tiesa ir ji negali turėti jokių versijų“.
Linkiu visiems teisingų sprendimų renkant tą Seimo narį, kuriuo labiausiai pasitikite ir norite, kad būtent jis dirbtų Jums Trakų – Elektrėnų apygardoje.

Pagarbiai, Dangutė Mikutienė

Politinė reklama bus apmokėta iš kandidatės į LR Seimo rinkimus Dangutės Mikutienės rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 34

Share

Lietuvos ūkininkų sąjungos pareiškimas

Narių vertinimas:  / 0

Lietuvos ūkininkų sąjungos vardu sveikinu Dangutę Mikutienę, sulaukusią didelio rinkėjų palaikymo.
Dangutė, mūsų Seimo narė, žodžio žmogus. Visi mato jos padarytus darbus ir žino, kad žodžiais pradėti darbai nesibaigia. Yra pradžia, visada būna ir rezultatas, ko apie kitus politikus pasakyti negalima. Seimo narė jau 12 metų kiekvieną dieną dirba Trakų rajonui, o ne taip, kaip kai kurie, sujuda tik prieš pat rinkimus. Matydamas Dangutės Mikutienės ryžtą, nuolatinę veiklą, neišsenkančius jos stiprybės resursus ir laisvą sąmojį bendraujant tiek su aukštu valdininku, tiek su paprastu žmogumi, negali likti abejingas. Sąmoningai parašiau tiek daug komplimentų, nes ji yra šito verta.
Kalbant apie kitą kandidatą, kuris pateko į antrąjį turą, mano nuomonė yra, deja, labai skeptiška, juk nebeliko jokių galimybių spręsti esamas problemas, nes jo atstovaujama politinė jėga neperžengė 5 proc. barjero ribos ir nepateko į Parlamentą.
Linkime Jums atsakingai apsvarstyti ir priimti tinkamą sprendimą pasirenkant II-ojo turo kandidatą!
Kartu raginu būtinai ateiti į rinkimus, nes tai yra kiekvieno mūsų pareiga.

 Lietuvos ūkininkų sąjungos Trakų skyriaus vadovas Steponas Puipa

Politinė reklama bus apmokėta iš kandidatės į LR Seimo rinkimus Dangutės Mikutienės rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 3

Share

Ar rinkimai suteikia teisę veidmainiauti?

Narių vertinimas:  / 0

Prieš pat rinkimus liberaliosios partijos „praregėjo“ – apdovanojo rinkėjus nerealiais pažadais, kaip iš gausybės rago pasipylė, pvz., liberalcentristų valdomos Sveikatos ministerijos pozityvūs siūlymai, kaip taisyti jų pačių suardytą sistemą, lyg ketverius metus nematė ir nežinojo, kad sistema paniekino pacientą. Liberalcentristai su vadovavimu šiai ministerijai prisiėmė ir įsipareigojimus prieš visus Lietuvos žmones dėl kokybiškų ir saugių paslaugų teikimo. Kuo tai atsisuko mums visiems - skaudžiai jaučiame. Ne ką geresnė situacija ir su savivaldybėmis, kurios būdamos ligoninių, pirminių sveikatos priežiūros centrų steigėjos, nesirūpina tinkamų darbo sąlygų gydytojams sudarymu, patogių pacientams specialistų darbo grafikų sudarymu, kontrole bei eilių panaikinimu. O jau apie mokamas paslaugas ir brangiai kainuojančius tyrimus, gulančius ant pacientų pečių, net skaudu ir berašyti. Savivaldybių administracijos turi daug galių keisti šią situaciją, bet, matyt, nėra suinteresuotos. Savivalda, kuri arčiausiai žmogaus, taip pat nusisuko. Gyventojai galėtų aktyviai reikalauti iš savivaldybių administracijos savo teisių sveikatos paslaugų teikime užtikrinimo. Negelbėjo net Seimo Sveikatos reikalų komiteto priimti griežti sprendimai, ginant pacientų teises - Vyriausybei ir ministerijai, valdančiai daugumai, atrodo kitaip. Lieka dar Prezidentė, kuri turi teisę pareikšti nepasitikėjimą sveikatos apsaugos ministru. Tai jau šalies vadovės sprendimas.
Praėjusiuose Seimo rinkimuose mūsų apygardoje laimėjo liberalcentristas J. Liesys, kurio partija yra ne tik valdančioji, ženkliai prisidėjusi prie garsiosios naktinės mokesčių reformos, bet ir ketverius metus vadovaujanti Sveikatos apsaugos ministerijai. Daugiau čia nėr ką ir be sakyti. Tokią SAM politiką apskundžiau Konstituciniam teismui, tad belieka laukti teismo sprendimo.
Yra ir daugiau kurioziškų atvejų, kai kandidatai į Seimą rinkimus laimi vaikščiodami po turgų su dviem paršeliais ar vežiodami maisto davinius socialiai remtiniems žmonėms, mokėdami už balsą, gražiai dainuodami ar tiesiog kalbėdami tai, ką žmonės nori girdėti. Bet išrinkti elgiasi visiškai kitaip, kaip ir parodė 2008 m. Seimo rinkimai.
Kad ir skaudi Kazokiškių sąvartyno istorija - daugybę metų kovoju kartu su advokatais teismuose, nors, žinoma lengviau su šiukšlėmis nuvažiuoti prie ministerijos ar piketus surengti ir taip spaudoje dėtis žmogaus teisių gynėju. Kas tik nevažiavo į sąvartyną - net visi prezidentai buvo. O rezultatas?
Laimime teismus, o sąvartynų karaliukai nuolat skundžia, taip tas ratas ir sukasi... Spalio mėnesį bus eilinis apeliacinis teismas...
Palikti esame vieni. Tačiau nesitrauksiu ir niekas manęs neprivers palikti Vievio krašto žmonių, ypač kazokiškiečių. Kazokiškių bendruomenė jau įėjo į Lietuvos istoriją ir tapo pavyzdžiu kitoms bendruomenėms. Drąsa ir tikėjimas yra vieninteliai mūsų globėjai. Todėl ir atsakomybė yra abipusė. Kiekvienas iš Jūsų aktyviai dalyvaudami ir balsuodami galite tai pakeisti!
Jūsų LR Seimo narė –
Dangutė Mikutienė

Politinė reklama bus apmokėta iš kandidatės į Lietuvos Respublikos Seimą Dangutės Mikutienės politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 12

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.