Sportas

Keičiasi Elektrėnų bėgimo tradicijos ir papročiai

Narių vertinimas:  / 0

IMG 5431Julija KIRKILIENĖ

Keturiasdešimt trečią kartą Elektrėnuose prieš pat Jonines (birželio 21 d.) žinomi sportininkai ir ištvermingiausi sporto mėgėjai startavo pusmaratonyje apie Elektrėnų marias. Įkandin jų jau trečią kartą startavo šiaurietiško ėjimo populiarintojai.

Share

Skaityti daugiau: Keičiasi Elektrėnų bėgimo tradicijos ir papročiai

Elektrėnai iš ežero atrodo gražesni nei nuo kranto

Narių vertinimas:  / 1

IMG 5115Julija KIRKILIENĖ

Jūreiviai mėgsta sakyti, kad jūra nuo kranto graži, bet krantas iš jūros dar gražiau atrodo. Taip ir Elektrėnuose. Elektrėnų grožiu iš ežero pasidžiaugti galimybę turi tik vandens transporto priemonių keleiviai, o kitiems tokia galimybė dar tik vizijoje. Bet tokią viziją, kad elektrėniečiai ir turistai turėtų galimybę paiškylauti vandens transportu, mato energingai dirbantys buriuotojų klubo „Poseidonas“ aktyvistai. O kad tokia pramoga turėtų paklausą, paaiškėjo per atvirų durų dieną, kurią jau antrą kartą klubas organizavo.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnai iš ežero atrodo gražesni nei nuo kranto

Lietuvos buriuotojų šventė Lenkijoje

Narių vertinimas:  / 0

10310614 4160569189744 5000369635241292792 nBalandžio 24-27 dienomis Lenkijos Wilkasy uoste, atrodo, kažkas aukščiau žmogaus esantis dovanojo gražų orą lenkų ir lietuvių draugystei įprasminti – čia vyko tradicinė Vilkaviškio buriuotojų klubo organizuota regata „Škvalas Lt 2014 pavasaris“. Toje regatoje, žinoma, dalyvavo ir grupė entuziastų, jachtklubo „Poseidonas“ buriuotojų iš Elektrėnų.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos buriuotojų šventė Lenkijoje

„Galvės taurėje 2014“ varžėsi ir elektrėniškiai

Narių vertinimas:  / 0

Untitled Panorama2Šį savaitgalį Trakuose vykusioje sportinio buriavimo regatoje „Galvės taurė 2014“ pagrindinėje ORC klasėje stipriausia buvo jachtos „Pandora“ (kapitonas Tadas Žižys) įgula. Kreiserinių jachtų grupėje „Open 1“ pirmoji vieta atiteko jachtai „Voodoo“ (kapitonas Gintaras Chomentauskas), o „Open 2“ – jachtai „Marika“ (kapitonas Romas Sematovič). Regatoje dalyvavo ir elektrėniškiai.

Share

Skaityti daugiau: „Galvės taurėje 2014“ varžėsi ir elektrėniškiai

Europos jaunimo dziudo taurės etape Italijoje – dvi K. Vitkausko pergalės

Narių vertinimas:  / 4

ItalijaPraėjusį savaitgalį Italijoje vyko Europos jaunimo dziudo taurės etapas. Šeštadienį į kovą stojo vienintelis Lietuvos atstovas, Elektrėnų dziudo sporto klubo „Draugystė“ sportininkas Kęstutis Vitkauskas, jis dalyvavo iki 73 kg svorio kategorijoje.

Share

Skaityti daugiau: Europos jaunimo dziudo taurės etape Italijoje – dvi K. Vitkausko pergalės

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.