Sportas

Elektrėnų marios gyveno burėmis

Narių vertinimas:  / 3

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

visiGero vėjo. Ši frazė savaitgalį ne kartą skambėjo Elektrėnų marių pakrantėje. Net tris dienas mieste vyko Lietuvos katamaranų čempionatas ir „Poseidono“ taurės regata. Renginys Elektrėnuose organizuotas jau antrus metus iš eilės, tačiau šiais metais čempionatas pranoko organizatorių lūkesčius, mat katamaranų dalyvavo dvigubai daugiau nei pernai.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų marios gyveno burėmis

Vilniaus maratone dalyvaus vicečempionas Domantas Kaminskas

Narių vertinimas:  / 1

1 20140711 152725ESSM auklėtinis išbandys jėgas 21 km nuotolyje.

Share

Skaityti daugiau: Vilniaus maratone dalyvaus vicečempionas Domantas Kaminskas

Vasaros stovykla prie jūros

Narių vertinimas:  / 3

P1100879Nieko nėra blogiau už vaikų vasarą gatvėje. Tik Elektrėnų sporto mokyklos auklėtiniams vasaroti gatvėje nereikia. Kai kurie treneriai net atostogų metu vaikus surenka į treniruotes, o lengvosios atletikos trenerė Irma Ivoškienė ir plaukimo treneris Ovidijus Manomaitis savo auklėtiniams suorganizavo dešimties dienų edukacinę stovyklą Palangoje. Sporto mokykla kasmet sudaro sąlygas auklėtiniams aktyviai pailsėti ne tik prie jūros - stovyklas Lietuvoje ir už jos ribų organizuoja daugelis ESSM trenerių.

Share

Skaityti daugiau: Vasaros stovykla prie jūros

Elektrėniškių irkluotojų pergalės

Narių vertinimas:  / 0

P1220279Rugpjūčio 30-31 dienomis Šiauliuose vyko 10-oji jubiliejinė tarptautinė Talkšos baidarių ir kanojų irklavimo regata, kurioje dalyvavo apie 90 stipriausių sportininkų iš Vilniaus, Marijampolės, Panevėžio, Skuodo, Visagino, Elektrėnų ir svečiai iš Latvijos sostinės Rygos.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėniškių irkluotojų pergalės

Golfo žaisti – su 20 litų kišenėje

Narių vertinimas:  / 0

IMG 1577Ineta BRICAITĖ

Saulėtą savaitgalį Pastrėvio seniūnijoje įsikūręs „Sostinių golfo klubas“ plačiai atvėrė duris visiems, norintiems susipažinti su šiuo žaidimu. Galima sakyti, kad atvirų durų dienos pradžia buvo dar šeštadienį. Tada golfo lazdą rankoje palaikė ir bent vieną kamuoliuką smūgiavo žygio „Žalio Velnio takais“ dalyviai. Kai kuriems jų taip patiko, kad atvyko ir sekmadienį.

Share

Skaityti daugiau: Golfo žaisti – su 20 litų kišenėje

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.