Sportas

Jaunasis žvejys 2015

Narių vertinimas:  / 0

20150606 134711sJau antrus metus Vaikų gynimo dienai paminėti Elektrėnų žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“ rengė mėgėjiškos žūklės varžybas vaikams.

Share

Skaityti daugiau: Jaunasis žvejys 2015

Visaginas - 2015

Narių vertinimas:  / 1

VIsaginasBirželio 6 d. Visagine vyko tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos „Visaginas 2015“, kuriose dalyvavo svečiai iš Rusijos, Panevėžio, Šiaulių, Zarasų ir Elektrėnų.

Share

Skaityti daugiau: Visaginas - 2015

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės

Narių vertinimas:  / 0

WP 20140921 011Rugsėjo 20-21 dienomis Šiauliuose, Talkšos ežere, vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės, į kurias suvažiavo per 200 irkluotojų iš Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Skuodo,Trakų, Šiaulių, Šilutės, Vilniaus, Visagino, Zarasų ir Elektrėnų.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės

Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai jau tiesia pergalių kelią

Narių vertinimas:  / 0

Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai jau tiesia pergalių kelią

Sporto šventė neįgaliesiems

Narių vertinimas:  / 0

IMG 8468Septintą kartą į Elektrėnų sporto mpokyklos salę renkasi neįgalūs sportininkai iš visos Vilniaus apskrities. Elektrėnų neįgaliųjų draugijai patikėta garbė kiekvienais metais organizuoti apskrities neįgaliųjų sporto žaidynes, po kurių paaiškėja stipriausieji, dalyvausiantys respublikinėse žaidynėse Kauno sporto halėje.

Share

Skaityti daugiau: Sporto šventė neįgaliesiems

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.