Sportas

Gal D. Kasparaitis žais už „Energiją“...

Narių vertinimas:  / 1

Julija KIRKILIENĖ

kspara. 2„Būtų puiku užbaigti aktyvų sportavimą Lietuvos ledo ritulio rinktinėje, apie ką visą laiką svajojau. Po truputį pradedu galvoti, kur ir kaip reikės ruoštis, atgauti fizinę formą“,- po įspūdingos sportininkui skirtos šventės Elektrėnų ledo rūmuose ir rezultatyvių rungtynių kalbėjo Darius Kasparaitis.

Share

Skaityti daugiau: Gal D. Kasparaitis žais už „Energiją“...

Žiemos Žalgiriada

Narių vertinimas:  / 0

zalgiAlytuje vyko Lietuvos miestų ir rajonų žiemos Žalgiriada, kurioje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės sportininkai veteranai.

Elektrėniškius lydėjo sėkmė - šaškių komanda, kurioje dalyvavo Anatolijus Šugajevas, Birutė Stasė Kazlauskienė ir Juozas Žydelis, užėmė 3 vietą ir iškovojo komandinę taurę. Stalo teniso komandoje žaidė Dainius Jasiulionis, Anatolijus Pankovas ir Irma Ivoškienė. Komanda dalinosi 5–8 vietas iš 17 komandų. Šachmatų komandoje žaidė Reinoldas Bačianskas, Natalia Nikiforova, Vidas Bartkus, Irena Zikienė, bet komanda nepateko tarp 8 geriausių komandų.

Irma IVOŠKIENĖ

Share

Elektrėniškių indėlis prie Ambasadoriaus taurės

Narių vertinimas:  / 0

DSCN0343Rankinis – sporto šaka, kurioje gražių rezultatų yra pasiekę elektrėniškiai.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėniškių indėlis prie Ambasadoriaus taurės

Laimės eketė Šamų įlankoje

Narių vertinimas:  / 0

zukleSausio 29 dieną Elektrėnų marių ledą apsėdo gausi žvejų kompanija. Jie susirinko suremti poledinės žūklės meškerytes varžybose, kurias jau keleri metai iš eilės organizuoja žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“.

Share

Skaityti daugiau: Laimės eketė Šamų įlankoje

Elektrėniečiai tarptautinėse varžybose

Narių vertinimas:  / 0

IMG 2767Rugsėjo 23-25 dienomis Vengrijoje (Segetas) vyko kasmetinės „Olympic hopes“ irklavimo varžybos, jose dalyvavo daugiau nei 700 dalyvių iš 31 pasaulio šalies, tarp kurių pasirodė ir Elektrėnų sporto centro auklėtiniai su Lietuvos rinktine: Dominykas Pažėra, Artūras Golovač ir Gintarė Pališauskaitė.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėniečiai tarptautinėse varžybose

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.